SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Mimo, że cała woda z Ciebie nie zeszła, to diury zrobiły swoje i po nich takie odbicie.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ale odbicie smalcu po diurach ? Bo to co mi przybyło to nichuya nie woda tylko 90% smalcu, poza tym ja z diurów schodziłem stopniowo (prawie tak samo jak wchodziłem) i mimo, że w końcu te diury zadziałały (po zawodach) to retencji/odbicia nie powstrzymały ani trochę. No i diury nie działały na mnie chyba, że w jakiś sposób wzmagały wypacanie wody bo w WC w ogóle nie byłem na 2 tabs tialo i 150 spiro Sorry, że lekko zboczyłem z tematu. Najwyżej przegonisz mnie do mnie
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cayek u mnie podobnie tzn pierwsze zawody ok 2 ok 3 zawody już nie zbiłem do końca wody ale myślałem ze może przeladowalem albo cos. Po zawodach w 3dni + 10 kg mimo trzymania miski itp. Diury( w nie tak dużych dawkach jak u Ciebie ale tez nie pomagały. )Od tamtego czasu tj. Marzec do dnia dzisiejszego retencja Nadal jest większa niż normalnie. Badania nerki elektrolity wszystko ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mati - dodaj jeszcze, że miałem ten sam problem z ładowaniem co Ty (wywalało mi brzuch od wszystkiego, nawet pierników ) Ale co mnie zdziwiło to zawsze miałem kratę na brzuchu b.dobrze widoczną, nawet przy 20% BF-a, a teraz ? Teraz prawie nie widać. Nie kumam tego odbicia. Co do Sakera jeszcze - od lat jadł shit i nie trzymał michy, więc zwyczajnie wrócił do tego co robił wcześniej, a że był wygłodzony to odbicie w jego przypadku było także duże. Po pierwszym Sopocie także żarł jak głupi i po czasie się ogarniał.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-08-02 00:09:47

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Cayek
Sam wyglądam znacznie gorzej niż on na tym foto.
Cofnąłem się do etapu 2 miesięcy przed końcem okresu
masowego czyli jakieś 6-7 miesięcy ?
Tak to jest jak się głodzi organizm tyle czasu.
Swoje weźmie w nadmiarze w moment bo w 2 tyg.

I nadal nie umiem wrócić do typowej michy.
No nichuya.
Do mięsa mam obrzydzenie, do twarogu mam obrzydzenie,
do WPC tak średnio podchodzę, więcej niż 1 porcje warzyw nie zjem,
ogórków, papryki ni ma opcji nie tknę solo.

Zyebał mi się łeb na tym deficycie i najczęściej stosowane produkty na niej
teraz powodują u mnie odruch wymiotny

Tylko mnie zastanawia jedno bo to miało miejsce i u mnie
i u Sakera.
On w maju załadował jak przed Musclemanią - tam jakieś 2-3 kg do przodu.
Ja żarłem 3 dni na początku czerwca w Sopocie - 3 kg do przodu, ale to tylko woda była.

A teraz po zawodach taki efekt jojo w 3 dni bo 11 kg, że masakra
i czemu aż takie odbicie miało miejsce ? Zwłaszcza, że wcale więcej niż w czerwcu nie jadłem.

U kogoś Twoich rozmiarów Sol to jeszcze idzie znieść,
ale u takiego knypka jak ja to jest W CHU* i jeszcze więcej.




Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-08-01 22:52:46



zluzowałes ze srodkami, treningami, i nie wrociłes do michy do której wrociłes po powrocie ze Sopotu gdzie dalej cigłes przygotowania
do tego jak byłes na 3 dni w sopocie w trakcie przygotowan to penwo nie szły diury a teraz szły
wszytsko sie kumuluje i na siebie nakłada;/
jakbys miche ogarnał pewno po 3 dniach po zawodach to do 2tyg by sie wszystko unomrowało

ale to tlyko moje myslenie i moze nie mam racji :d

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-08-02 10:25:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
solaros
Pytam z ciekawości - jesteś ich fanem? Bo po raz nty stajesz w ich obronie.


Po prostu mam wrażenie że czego byś o nich nie napisał to konkluzja jest negatywna. A, że seminarium, które było bardziej fanowskim spotkaniem, a że za kasę, która okazało się poszła na cele charytatywne, a że jakieś randomowe foto jest dowodem na zyebanie formy (kiedy każdy wie, jak to wygląda z formą i zdjęciami w zależności od dnia itp)

To oni zaczęli propagować IIFYM w Polsce i naprawdę dają bardzo dużo merytorycznego materiału. Przed nimi nikogo nie było, a na forach siedzę od czasów
zanim powstało WK, Twoje dzienniki tez śledziłem:) Zarówno w kwestii treningu i diety przekazali świetne podstawy dla naturali (pomijając to czy sami nimi są)

Po prostu zachowuje równowagę - jak każdy po nich jeździ wypominając to i owo, to ja próbuję pokazać że mają swoje niewątpliwe zalety.

No to czekam na ukrzyżowanie



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-08-02 10:26:51
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2519 Napisanych postów 5069 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77909
Dremor, to jest sfd z naciskiem na "d" - dyskusyjne.
Masz prawo do własnego zdania więc nie bój żaby
Najważniejsze to zachować umiar i wśród wielu głupot znaleźć coś mądrego.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wczoraj czytałem jakis art - na temat Lasek w sumie , więc to trochę co innego- ale wniosek był taki ze organizm wracał do równowagi po 1 zawodach (1!) OK 4 miesiące.
4 miesiące.
Gdzie dziewczyny nie ladowały w siebie bóg wie ile i czego. Właśnie głównie chodziło o tarczyce i trzymanie wody.
A jeśli tych zawodów były 3 czy 4 w krótkim czasie? Co jeśli ta dieta naprwde była zła.? A ze są niedobory praktycznie wszytskiego (po za białkiem którego jest de facto za dużo, co też do końca zdrowe nie jest- nie jest , przy nie doborze całej reszty !) Co wtedy?

Jeden reaguje dobrze.
Inny nie.

4 czy 5% bf to nie jest normalny stan dla organizmu.
To dla.niego oznacza "śmierć się zbliża".

Dlaczego normalny / zdrowy wygląd to dla facetów ok 12%bf?
Dla Lasek jeszcze więcej.

Co jeśli w deficycie się tkwi pół roku czy rok?
Deficyt = braki.
Nie tylko o kcal chodzi.
Są witaminy, minerały, inne niezbędne składniki które trezba dostarczyć z pożywienia.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-08-02 11:13:52

Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-08-02 11:19:00
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dremor
solaros
Pytam z ciekawości - jesteś ich fanem? Bo po raz nty stajesz w ich obronie.


Po prostu mam wrażenie że czego byś o nich nie napisał to konkluzja jest negatywna. A, że seminarium, które było bardziej fanowskim spotkaniem, a że za kasę, która okazało się poszła na cele charytatywne, a że jakieś randomowe foto jest dowodem na zyebanie formy (kiedy każdy wie, jak to wygląda z formą i zdjęciami w zależności od dnia itp)

To oni zaczęli propagować IIFYM w Polsce i naprawdę dają bardzo dużo merytorycznego materiału. Przed nimi nikogo nie było, a na forach siedzę od czasów
zanim powstało WK, Twoje dzienniki tez śledziłem:) Zarówno w kwestii treningu i diety przekazali świetne podstawy dla naturali (pomijając to czy sami nimi są)

Po prostu zachowuje równowagę - jak każdy po nich jeździ wypominając to i owo, to ja próbuję pokazać że mają swoje niewątpliwe zalety.

No to czekam na ukrzyżowanie






Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-08-02 10:26:51


A tam zaraz ukrzyżowanie ;)

Ja jestem może tylko po prostu trochę starszy od dzisiejszej młodzieży.
Inne pokolenie.
Mam inne wartości, czy może inaczej oceniam osoby.
Ja ich ani nie lubię, ani lubię.
Bo ich nie znam.

Tyle tylko że za moich czasów ( młodości) nie było ani yt ani internetu.
Wiedzę czerpało się z innych źródeł.
Ba
Nadal czerpie z innych źródeł.
Dla mnie yt mogło by nie być.
Żadnej różnicy.
Dla innych ( młodzież?) Brak yt to jak brak ręki.
100% wiedzy czerpią z yt.
A na yt kabla może założyć sobie każdy.
Jak taki Patryk dla wielu jest autorytetem.
To w sumie powinno zamknąć ten wątek.

Chodzi o to , że - może faktycznie jestem starej daty- aby coś przekazać komuś/ dawać porady , trzeba mieć wiedzę do tego.
A czytanie z kartki, czy opieranie całości na sobie , wiedzą nie jest.
Chyba, że o sobie.

W dzisiejszych czasach każdy może - nie wiem - wiem fejm? Być znany? Mieć swój kanał? Itd.
I tu nie chodzi o zazdrość.
W zadnym wypadku.
Lecz problem w tym, idąc dalej , każdy chce miec wszytsko podane jak na tacy.
Jakby ludzie zaczęli czytać rzeczy naprawdę wartościowe, to taki pan P. Noe miałby ile - 35 tysięcy subskrypcji.
Ale lepiej wejść.
Oglądnąć 20min.
I wszystko wiadomo.

No nie do końca.

I tu nie chodzi ani o ekipę WK, czy Patryka.
Chodzi bardziej o to kiedy i kogo się słucha, komu się wierzy.
A co on wie lub co może przekazać.
A jedno nakręca drugie.
Im ludzie mniej sięgają po rzeczy godne uwagi ( brak czasu / lenistwo).
Tym więcej osób posiada czas na krótkie filmy.
Oglądalność rośnie.
A jak to rośnie, ta osoba myśli że chyba faktycznie dużo wie.

Tadziu swego czasu robił filmy na yt.
Jak miał Oglądalność?
10% tego co ma cała reszta?
Nie wspominając o hejcie.
Bo mówił zupełnie co innego niż cała reszta.
Co internetowi guru.


Ed.
Nie wspominając o rzeczy chyba najważniejszej.
Bibliografia czy odnośniki do źródła.
Nie wiem jak to wygląda teraz.
Wiem jak było kiedyś.
Jak WK rosło w siłę.

Pisząc coś albo mówiąc o czymś przydałoby się powiedzieć kto jest autorem tego stwierdzenia czy metody.
Czy jakie jest źródło.
Oni ( czy inni , czy ja ) niczego odkrywczego nie wymyślili.
Sęk w tym że praktycznie nigdy ( zaznaczam, że nie wiem jak to wygląda obecnie ) nie podawali źródła.
Co zarzucił im też Mario i inni.

Więc jak wpada taka gimbaza.
A dosłownie wszystko jest na zasadzie kopiuj i przeczytaj, myślała sobie "oni to dopiero dużo wiedzą".
Nie wiedzą.
Tylko kopiuja.
Kopiuja bez szacunku dla autora , nie podając źródła.

To chyba tyle.
Sorry za OT.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-08-02 14:35:17

Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-08-02 14:42:00

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Czy WK czy nawet Chodakowska
Wazne ze nakrecili mase ludzi aby dupe ruszyli
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej