SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3839234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Chciałbym tez tak wyglądać po wycince jak Ty teraz )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
A ja chciałbym tak znać swój organizm ja Solaros. Mistrzostwo świata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Elegancko jak zawsze.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Każdy może dobrze znać swój organizm, wystarczy realizowac założenia, nie zmieniać co 2miesiace planu o 180stopni no i wyciągać wnioski.
Ja trzymam się swojego odkąd wróciłem na forum, 3 lata temu. Oczywiście plan uległ zmianie, ale główne założenia są takie same. Nastąpiła tylko kalibracja.
Akcja <-> reakcja.
Dużo mam rozwiązań takich jakich nikt nie stosuje, jak to się mówi 'kto nie ryzykuje ten nie ma '.
Czasami tez trzeba zrobić krok do tyłu aby zrobić potem dwa do przodu.
Sam robiłem nie raz, ale dzięki temu wiem co mogę, ile mogę i kiedy mogę.

Takie odejście od utartego schematu polecałbym każdemu kto się męczy tym co robi.
Krok po kroku
Jedna mała zmiana po drugiej.
Wiele błędów ale po to się robi raz aby drugi raz nie zrobić.
I każdy kiedyś na właściwy tor trafi.

Byle robić co się lubi z korzyścią dla psyche i somy.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-22 23:30:14

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...a Ty Wojtek nie marudzić. Po wycince byłeś bardziej wycięty niż ja.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
solaros
Każdy może dobrze znać swój organizm, wystarczy realizowac założenia, nie zmieniać co 2miesiace planu o 180stopni no i wyciągać wnioski.
Ja trzymam się swojego odkąd wróciłem na forum, 3 lata temu. Oczywiście plan uległ zmianie, ale główne założenia są takie same. Nastąpiła tylko kalibracja.
Akcja <-> reakcja.
Dużo mam rozwiązań takich jakich nikt nie stosuje, jak to się mówi 'kto nie ryzykuje ten nie ma '.
Czasami tez trzeba zrobić krok do tyłu aby zrobić potem dwa do przodu.
Sam robiłem nie raz, ale dzięki temu wiem co mogę, ile mogę i kiedy mogę.

Takie odejście od utartego schematu polecałbym każdemu kto się męczy tym co robi.
Krok po kroku
Jedna mała zmiana po drugiej.
Wiele błędów ale po to się robi raz aby drugi raz nie zrobić.
I każdy kiedyś na właściwy tor trafi.

Byle robić co się lubi z korzyścią dla psyche i somy.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-22 23:30:14


I właśnie po to założyłem bloga. Aby wyciągać wnioski z tego co robie (oby właściwe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
ja juz kvrwa nie ogarniam które fotyz redu a które z masy ale jak te z poprzedniej strony sa z masy to kosa w hvj i zazdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
odebrałem to tak ze woli pokazywac przód anie tył
a potem pomyslałem jak Ty ^^

więc stwierdzyłem że nie ogarniam ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Foty z soboty, a nóg na dole z niedzieli. Obecne. Jak pisałem, góra do połowy brzucha i nogi jak po wycince (prawie) brzuch jak od innej osoby. Ale to też jelita, w końcu 5000kcal wpada. Tydzień LC i połowa zleci albo wyląduje w kiblu heh

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium