SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17923
@sol ja ostatnio bardzo sobie chwalę OstroVit Pump , brakuje w sumie w nim bcaa i krety ale jak dodasz osobno to trening miazga. Mam wrażeniem, że rozkręca się wolno i po 30min jeszcze nie masz mocy ale jak po następnych 15-20min sieknie to trening zamienia się w rywalizacje z samym sobą hehe Wczoraj na nim klata i były rekordy więc dla mnie super.

edit:
NUTRITION FACTS

per serving 9200mg:

Beta-Alanine 3000mg

L-Arginine AAKG 3000mg

Citulline Malate 1500mg

Taurine 500mg

L-Leucine 400mg

L-Carnitine 300mg

L-Tyrosine 300mg

Caffeine Anhydrous 200mg


Zmieniony przez - acerec w dniu 2015-10-03 19:57:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Zacny skład jeśli chodzi o składniki, choć te 4 najmniejsze gramaturowo mogli odpuścić a dać te kilka g krety.

Nie wiem jaki wpływ ma 0,5g Tauryny czy 0,3g tyrozyny czy leucyna.
Na pewno większy niż 0,1g jak to jest w niektórych stackach.
Ale i tak mogli odpuścić albo dać 2-3g więcej.

Co nie zmienia faktu że kolejny prosty a zarazem mega skuteczny stack.
A że jest kofa to i jest yebniecie.
Czego brak PP.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17923
Cena na ebay nawet z PL jest super dla ludzi jak my mieszkających na wyspach. Na 100% jak ktoś ze znajomych będzie jechał do kraju to zamówię sobie na zapas heheh OstroVit ogólnie ma wiele zacnych produktów i jak mi się kreta skończy to już planuję od nich Matrixa o składzie:

per serving 5g:

Creatine Ethyl Ester HCL 1200mg

Creatine AKG 1150mg

Tri-Creatine Malate 1100mg

Creatine Monohydrate 1050mg

Taurine 119mg


edit:
Obecnie 300g jest za 12funtów.





Zmieniony przez - acerec w dniu 2015-10-03 20:19:22

Zmieniony przez - acerec w dniu 2015-10-03 20:20:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8706
solaros
SnR
Siemka Solaros nie chce ci zbyt zasmiecac tematu, czytalem kiedys twojego bloga ostatnio przyznaje brak czasu na forum kompletnie. Probowalem znalezc cos co pare miesiecy temu wrzucales ale przegladnelem juz z 70 stron i lipa... Moglbys przypomniec ten myk z gliceryna ktory stosowales na fajne kabelki? Chyba w tesco wtedy dorwales jesli dobrze pamietam. Ja tez w irl jednak troche inny rejon na poludniu wiec pozdro dla "sasiada". Z gory dzieki i cisnij dalej ;)


tak,zwykła gliceryna w tesco
ale był to zabieg przed fotami i gliceryna bez popitki

normalnie brana solo może powodować rozwolnienie

standardowe dawkowanie to ok 10g na 1-1,5 wody - żeby stężenie wynosiło 5-10%

Dzieki za odp. Tak wiem pamietam ze do fotek tylko i dlatego ja wlasnie w tym samym celu potrzebuje za 14 dni koniec redu i chcialem jakas sesje walnac na sam koniec ;) to ile zaserwowales sobie bez popitki? 10g? Czy przed tym dniem cos z woda kombinowales? Jakies wieksze ilosci wchodzily jak zazwyczaj? I rozumiem jakos 1-2h przed trenem weszla? Jak z weglami przed takim trenem bo lece na niskim low carbie 50-60 ale moglbym jakies ladowanie zaplanowac na ten okres powiedzmy na 2-3 dni przed jesli by to pomoglo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Za dużo pisania by było.
Robiłem opierając się na tym
https://www.t-nation.com/diet-fat-loss/shredded-in-6-days 
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8706
Dzieki wielkie wlasnie o to mi chodzilo wtedy chyba tez zapodawales tym linkiem ;) Pamietasz moze ile tej tescowej glic sobie zapodales?


Zmieniony przez - SnR w dniu 2015-10-03 23:50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29568
A ja mam jedno pytanie. Czy izolat po treningu jest liczony w kcal czy jest to dodatek ze względu na trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
kamilhb
A ja mam jedno pytanie. Czy izolat po treningu jest liczony w kcal czy jest to dodatek ze względu na trening ?


izolat mam wliczony jako bialko
teraz akurat walę na wodzie weic zero fatu i zero ww

jak walę jakiś mix na mleku to licze 5g ww + 5g fatu [bo daje 100ml mleka]
z odzywki wchodza jakieś sladowe ilosci i fatu i ww
wegli moze być 6 czy 7g
fatu ok. 5 max 6

ale licze jako 5 + 5
bo zaokrąglam do najbliższej piątki


łatwiej liczyć

jak wychodzi np. 28 to daję 30
jak 33 to 35,a jak 93 to 95
itd.

łatwiej mi liczyć 5 i 10 niz dodawać 3 do 4 potem 9
ale:
zaokrąglam w doł i do góry - więc suma sumarum na koniec dnia jest dobrze
....tu odejmę,tam dodam

z białkiem jest inna sprawa
nie liczę w ogóle
jem sporo ale nie liczę
mam okolice 2,5g
czasami 2,3 a czasami 3g+

ale tego składnika akurat nie liczę

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
SnR
Dzieki wielkie wlasnie o to mi chodzilo wtedy chyba tez zapodawales tym linkiem ;) Pamietasz moze ile tej tescowej glic sobie zapodales?



Zmieniony przez - SnR w dniu 2015-10-03 23:50:50


na noc pol flakonu
przed treningiem drugie pol
butla na dwa razy w kazdym bądź razie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 816
na jaki okres czasu szacujesz przejście przez żołądek i dwunastnicę 200 ml mleka (pełnotłuste) solo? mile widziane źródło, osobiście nie znalazłem niczego konkretnego.
chcę porównać izolat na wodzie z izolatem na mleku (około 200 ml), czy rzeczywiście jesteśmy istotnie na plusie (jeżeli chodzi o szybkość wchłonięcia AA) wobec tej pierwszej opcji?
ta sama kwestia wobec WPC 80 i WPI. naprawdę myślicie, że te kilka gram laktozy i tłuszczu więcej na niekorzyść WPC robi jakąkolwiek praktyczną różnicę? WPC z mlekiem to jeden z lepszych wynalazków tego sportu jeśli chodzi o zastosowanie i walory smakowe :P


Zmieniony przez - Biolchem w dniu 2015-10-04 17:42:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej