SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Martainn
Wyciągasz mieszadło. Ono jest montowane.

jak mam jakies wieksze rzeczy,jak wrap,kebab,kanapki - to wyciagam mieszadlo i wlaczam

dziala super bo inaczej potrafa wuglada niz nawet z najlpeszej mikrofali,a nie jest spalona jak z piekarnika
jesli sie podgrzewa oczywiscie

tam doslownie 30-60sek wystarczy i wszystko znowu cieple i nadal zjadliwe

nanit - kanapki sproboj
bulka/chlebek + jakas weglina + pomidor + ser oczywiscie
jak zzapiekanka z piekarnika ale bez czekania 20minut

szybka przekaska czy w sumie nawet posilek ,bo ja klade po 100g karkowki/czy innego miesa

z reszta burgery tak samo robie
bule tylko wczesniej zapiekam w tosterze
potem do actifry z reszta i ogien

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
WojtekA4
Tak jest, thermomix :)

btw zamówiłem sobie wolnowar - idealny do filetów z kurczaka ;)



Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-03-21 09:28:58


jak przetestujesz to daj znać co i jak


Actifry - jest na liście moich zakupów

ja w sobotę odpaliłem parowar Morphy Richards Intellisteam (nie używałem z 3 miechy) i mięcho wychodzi rewelacyjne z niego, a do tego mogę zrobić jeszcze warzywa rybkę czy co tam se wymyślę

a wczoraj odpaliłem maszynkę do mielenia mięsa - będę więcej kombinował, bo na wołowinie mocno męczę zęby

thermofix - ostatnio miałem propozycję jego kupna, to znaczy sąsiad chciał mi to wcisnąć (nawet na raty), koszt - jedyne ~5000pln

generalnie to mi już brakuje miejsca w kuchni na sprzęty

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
heheheh

ja staram sie ograniczac zakupy sprzetu kuchennego do minimum
mam jakies sokowirowki,grile,czy eksporesy do kawy i zajmuje miejsce w szafkach
uzyte 1-2 razy
i podniecenie odeszlo

za to acifry jest najbardziej eksploatowanym urzadzeniem w kuchni
na pewno przeze mnie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Grill nie używasz? Dostałem z PP Boscha grill i właśnie jeszcze nie ruszalem. Noże sprzedać i dołożyć do frytek...


Zmieniony przez - chudywysokigrubas w dniu 2016-03-21 11:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
solaros

nanit - kanapki sproboj
bulka/chlebek + jakas weglina + pomidor + ser oczywiscie
jak zzapiekanka z piekarnika ale bez czekania 20minut



Nie wpadłam na to Dzięki za pomysł, przetestuję przy najbliższej sposobności.
Teraz mnie natchnęło, że sajgonki by można tam wsadzić żeby nie w tłuszczu ani do piekarnika nie pchać. Całe życie się człowiek uczy.

Z tymi sprzętami to jest tak, że niektóre super, ale używasz 2-3 razy do roku, no a miejsce zajmuje. Ekspres to jak idzie w ruch dzień w dzień to można przeboleć. Ale np zwykłą frytkownice używam ze 2 razy w roku do robienia pączków (świetnie się sprawdza bo trzyma temperaturę) i pełno rzeczy takich jest. Grilla elektrycznego się chyba w końcu pozbędę, bo jak dla mnie mięso z niego takie sobie, używam do robienia zapiekanek, no ale jak się da w actifry...

Ale np maszynę do chleba kocham bardzo tym bardziej że wyrabia ciasto na pizzę, pierogi itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
Ja tak jak Solar pisze robię rano kanapki żonie zanim do pracy wyjdę. Do Actifry na krótko i są pyszne, cieplutkie i robi się bardzo szybko. Burgery też wczoraj robiłem w nim.
Ja używam actifry, wolnowar, maszynkę do chleba (właśnie ze względu na wyrabianie ciasta) i ekspres do kawy. Już z przyzwyczajenia rano pierwsze co robię to odpalam ekspres.


Zmieniony przez - Martainn w dniu 2016-03-21 12:02:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
jak już w temacie, obecnie w LIDLU jest promo na coś ala Actifry - praktycznie wszystkie funkcje są a cena połowe mniejsza, juz w moim posiadaniu.

1

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
To nie jest to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
ale dobra alternatywa :)

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Za szybko wysłałam. To jest multicooker, to inaczej zupełnie działa, wiem bo mam Nie zrobisz z tego np frytek jak z actufry. Niby ma funkcje pieczenia, ale jak dla mnie średnio to bardzo działa.

Najlepiej się sprawdza do gotowania, zupy, dania jednogarnkowe, ryż sobie możesz ugotować w tym ale program do tego nie przewiduje że możesz gotować ryż brązowy, piecze jak dla mnie zbyt nierówno, smażyć możesz, ale na patelni szybciej. Dobra opcja na wyjazdy albo dla kogoś np w akademiku, bo bierzesz jeden sprzęt. Ale jak chcesz frytkownicę beztłuszczową, do takich zastosowań jak pisze Solaros, to na pewno to się nie sprawdzi.


Zmieniony przez - Nanit w dniu 2016-03-21 12:15:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium