SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
z koffi/tussi to jest tolerancja organizmu ja kiedyś doszedłem do takiego stanu ze 3 porcje pw leciały i to z takich rzeczy jak stary dorian z 1.3 i nic mnie prawie już nie rusząło.Pomogło odstawienie na 4 tyg stymulantów . Bo o jakimś czasie robi się błędne koło i w końcu serce może nie wytrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dlatego staram się zmieniać suple /stymulanty.
Gery unikam.
Mam solo Też ale nie chce brać.
Albo jak biorę jakiś lepszejsze spalacze to tylko w Dt.
Tak co by organizm nie przywykl za szybko.

Dawki też zawsze minimalne.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-07-01 09:49:21

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
na gorsze dni to miałem stimula ale oddałem koleżce raz mnie ten środek stawial na nogi a czasem zero treningu po tym i bałagan w głowie.Nie wiem co tam jest w środku ale ciężko to ogarnąć
na mnie też się dobrze sprawdza trochę koffi pompery i beta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ja po 2-3 dniach na efce przestaje ją czuć w sensie, że wrzucenie jej nie wyrywa mnie z kapci, teoretycznie też mógłbym się położyć i zasnąć. Ale co najważniejsze jak zaczynam się ruszać (siłka czy biegi) to rozkręca wewnętrzną energie i jest moc wtedy.
Z tego co czytałem tolerancja rośnie szybko na sajdy ale efka cały czas działa.
Co do tussi to jednak jest to mieszanka bo tam jest jeszcze wyciąg z lukrecji który niestety może podnosić ciśnienie. Ewentualnie można bić HCL np z jelfy.

Łodzianin sprawdz z Ostrovitu pw Pump, za małe pieniądze jest kofa, ba, aakg i cytrulina.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
Tussi tylko w dt będziesz brał ? Dnt przerwa od syropiku ? Ja już złożyłem zamówienia u znajomej na receptę ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Tussi ed.
1-2tabs nie syrop.
Nie wiem czy to tussi czy pogoda ale poce się jak świnia.

Rano porcja.
W pracy się trochę poruszalem i zalało mnie.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
Wiem wiem ale to też dalej syrop ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Tak Solaros, to tussi :)

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Jak macie jakiegoś dobrego dostawce w necie Tussi to chętnie na priv bym przyjął informacje


Zmieniony przez - thorin w dniu 2015-07-01 12:28:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wiem że jest też syrop.
Ja mam tabsy.
Nie zrozumieliśmy się .

W następnym tygodniu zmiana planu.
Bodajże objętość wchodzi do gry.
Kolejne 4tygodnie.

W piątek pomiary - zobaczę na czym stoję.
W teorii mam jeszcze 3kg zapasu do zrzucenia.
Tzn.chciałbym na koniec mieć 90kg(+) więc te 3kg może zleciec.
Im mniej zleci a forma Lepsza tym lepiej - wiadome - ale jak na koniec będzie 90kg przy ~8%bf będę spełniony (obecnie okolice 10-11%,kaliper pokazuje 9).

Choć smalec siedzi głównie na dole brzucha + na górze nóg i chyba nie aż 3kg.

Ale tą rezerwę lepiej mieć niż liczyć na farta albo zrobienie masy na 1500kcal.



.....tak czy inaczej w piątek wypada piątek pasibrzucha - teraz tylko to się liczy.
Byle nie spalić podejścia.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-07-01 14:10:38

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium