SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Wegle sa smaczne mozna jesc i jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
No ja też lubię pojesc węgli obecnie nam 400g i juz jest ciężki przejść to w 4-5 h wiec sol szacun jak wciśniesz 600g☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
forma dalej kosa, szacunek
bf% niemzienny na fotach, a większy sie robisz

jaktak dalej bedzie to redu tylko formalnoscia sie okarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321811
Solaros
Przy przedostatnim podejsciu na siadach poczułem boł.
Mozecie wierzyc lub nie - jeszcze te 2-3miechy temu odczekałbym kilka minut,bol by przeszedł i dokończyłbym cwiczenie.
Ale po sekundzie od pojawienia sie bolu w glowie pojawił się Wojtek.

Trening dokończyłem ale przysiady i RDL odpuściłem już.

W piatek boł okropny rano,w pracy 'rozchodziłem'.
W sobote rano tak 50% zostało.
Po treningu ustało całkowicie.


W sumie to dobrze że uczysz się na błedach innych a nie swoich ;)

Solaros, Ty się zastanawiasz czy jeszcze masować i czy bf pod kontrolą?! ja wogóle nie widze po Tobie większego tłuszczu niż na fotach zaraz po redukcji. Wciąż wygladasz jakbyś ledwo zakończył redu :) jesteś na mega żyle. Jest mega reelacyjnie. Z taką sylwetką to jeszcze z rok możesz masować ;)

Ja to po ostatniej masie sie troche zalałam i od dziś redukuje. :)
ale u Ciebie to jeszcze długa droga do zalania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
przy takiej strategii i takich postępach redukcja nie będzie potrzebna wcale

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dzięki.
Fatu jest trochę więcej, ale też skoro ww to woda. Góra i łapy praktycznie bez zmian, gorzej nogi, choć nadal dobrze, po brzuchu widać. Pewnie niedługo worek pęknie bo wiecznie tak nie może być. Planując masę myślałem że na tym etapie będzie już stanowczo gorzej, a nie jest.

Węgle tak do 400g to jeszcze przyjemność,już 500g w kilku godzinach ciężko zmieścić, pomimo tego że kombinuję jak się da, co chyba widać po fotach, jest mniej więcej 50/50 proste / złożone - to jednak ograniczenia czasowe powodują że posiłki są duże objętościowo. Co przyjemne nigdy nie będzie.

Ratują mnie dni LC kiedy tych węgli nie ma. Te 3 dni w tygodniu 6bieg układu trawiennego ma wolne


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-01-18 09:43:46

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Hehe, trzeba będzie Ci przypomnieć ten post na redukcji ;)
"Ratują mnie dni LC kiedy tych węgli nie ma..." -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Na redukcji Działa to w drugą stronę - ratuje CarbLoading. Najgorsze są skrajności, albo dużo węgli, albo bardzo mało, idealnie dla mnie to 300g,może 400 razem z suplami.

Nie ma co się oszukiwać, 200g+ na posiłek (x2) to już trzeba pchać.
Co innego taka ilość na 4 posiłki, co innego na 2.
Pierwszego i ostatniego nie biorę pod uwagę bo tam jest mało ww. Większość wpada po treningu, w ciągu 4-5h.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-01-18 10:13:37

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
kwestia tez 'etapu zycia'
jezeli jestes na masie i masz jesc 2x 250g ww 4-7x/tyg to jest ciezko
natomiast bedac na duzej rystrykcji kcal, zalozmy VLCD [od tygodnia], to wciagnac tyle jest jedynie przyjemnoscia

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja sobie nie wyobrazam jedzenie 7dni pod rzad po 500g lub wiecej
jeden dzien na 7 to czysta przyjemnosc
jak mam teraz te 4 dni przeplatane z Lc jeszcze znosnie
ale 7 dni?
no 'faking' way!

wszystko zbrzydnie,wszystko stanie sie monotonne - nawet niemonotonna dieta
dlatego trzeba dawkowac z umiarem


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-01-18 11:10:52

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej