SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
same miszcze kierownicy

sol nogi dobrze nabite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Pizza zwlaszcza domowa na grubym kosaa. A powiedz mi sol przekladam ten twoj dziennik i powiem Ci, że mega, nie spodziewalem sie ze mozna tala forme na takim jedzeniu zrobic hee. Chodzi mi o ostatni twoj posilek, dlaczego taki typu jogurt, czekolada ser ?


Zmieniony przez - sebaMarsz w dniu 2016-01-22 09:39:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
solaros
robie taká mini bulletproof cofee
wiem ze lepiej solo sama kawa aby miala sens ale polubilem kawe z olejem kokosowym i albo sobie wkrecam albo naprawde cos tam pobudza [inaczej niz sama kawa]





znajomy mówi że jego taka kawa z oleje kokosowym też bardziej pobudza wiec cos w tym musi byc

ja jak np czasem cwiczyłem po posiłku pierwszym czyli u mnie b+f i fatu dałem z oleju kokosowego to konczyło się kiblem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja to uwielbiam białko+kawa+olej kokosowy. No, ale ze względu na białko to nie ma nic wspólnego z bulletproof coffee.

Generalnie z olejem kokosowym mam ten problem, że jest super do wielu rzeczy, ale niestety na redu zabiera mnóstwo kalorii, więc na redu od święta;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Sol, Ty bierzesz juz to 11-andro? Bo tylko wspomniałeś ze doszło i pierwszy kaps poszedł, ale w kolejnych wypiekach nie ma nic na ten temat. Jakie ilości i kiedy bierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
3x 1 kaps rano,po pracy, po kolacji Czy działa? Po tygodniu ciężko coś powiedzieć, ale jakby więcej żył, bardziej płaski brzuch ale być może sobie wkrecam, bo jest bardzo prawdopodobne.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Sol czy odradzałbyś masło orzechowe z 85% orzechów i niestety tłuszczami utwardzonymi ?
W 90% mam czysta miche, dlatego nie chciałbym rezygnować z takiego masła.

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Solaros twoja ulubiona zawodniczka MMA i jej dietetyk, ktorego mysle, ze kojarzysz, a jesli nie to POWINIENES! Koles naprawde miazdzy jak ty!

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/kuchnia-dla-aktywnych-kobiet-omlety-i-boczek,191505.html

Prokop jak zawsze zj**al, Wellman mowi jak typowy czlowiek, ktory oglada telewizja i swiadomosc ma zerowa, a Cholesterol przy takim gabarecie na pewno na + :D

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Ja nigdy nie mialem lepszego cholesterolu jak po jedzeniu ed 5 jajek i 800g karkowki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
a co mają jajka do cholesterolu u zdrowej osoby?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej