SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3838036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chlopaki z WK nie pracuja, zyja z tego co robia, o czym w ogole te gadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 364
Sylwetka kozacka, przeglądałem teraz Twój dziennik że aż konto założyłem.

Możesz podać swoja suplementacje i gdzieś widziałem na zdjęciach że miałeś glutamine, jak ją stosowałeś ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21558 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870550
Entreri
Panowie pisalem o kablach nie o proporcjach to raz.
Przemek - moze masz racje, moze nie mam zielonego pojęcia o tym, co robi Sol, moze cos tam wchodzi o czym Sol nie musi nikomu mowic, a tym bardziej mnie, gdzie sie nie znamy. Ale sam staram sie z dnia na dzien osiagac progres na wzor Sola, moze troche naiwnie wierzac, ze osiagne poziom, ktory bedzie mnie satysfakcjonowal bez dopingu.
A dwa - każdy ma inny ideal sylwetki, a blizej mojego wzoru jest Sol niz Saker ze swoimi proporcjami.


A no właśnie - nie masz zielonego pojecia, a piszesz jakbyś był pewny swojej racji. Potem tak powstają głupie mity i niestworzone historie.
A że masz ideał sylwetki, który chcesz osiągnąć - to bardzo dobrze. Jak zaczynałem ćwiczyć, chciałem wyglądac jak Levrone. Myślałem sobie - kilka lat reningów, kilka cykli na kreatynie, jakiś gainer, i będę jak on. Niestety, dziś wiem więcej, wiem że kreatyna i gainer nie wystarczy, ale ideał sylwetki pozostał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Chcialbym taka kreatyne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Chcialbym taka kreatyne


mozna taka zrobic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Ale wychodzi drozej niz mono

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 43 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3648
Wyglada na to ze bez dopingu nawet po wielu latach jedyne co mozna osiagnac to smiessznzny cien sylwetki w porownaniu do tych, którzy cokolwiek umiejetnie dorzuca.

Ale dosyc, nie bede pajacowal z dalszym offtopem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
"Na sucho" to nawet do lasu nie ma po co iść...

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie no ja tam się nie zgodzę. Można osiągnąć dużo - z dobrą genetyką. Bez dobrej genetyki, ale z dobrą wiedzą nt. diety, treningu i suplementacji tez można osiągnąć dużo. No i oczywiście trzeba dołożyć do tego mentalność odpowiednią. Ja tam jestem bardzo zadowolony z moich osiągów, a gena na pewno nie mam.

Pamiętajmy że jest przecież ogromna przestrzeń między zayebiscie wyglądającym gościem (np na lekkiej bombie), a niećwiczącym typem.

Oczywiście, nigdy nie zejdę poniżej 8%, ale też nie chcę za bardzo, bo i 8% wygląda bdb. Po prostu jak patrzę na siebie, to jestem w stanie uwierzyć że np Saker jest naturalny. A jak sie doda że ma do tego gen i czas na trening (bardzo dużo czasu), a większość zdjęć i filmów jest specjalnie robiona w odpowiednich okolicznościach (co często widać, że jak brakuje tych okoliczności to czar pryska i wtedy wszyscy mówią że "zeszli z towaru") to naprawdę jestem w stanie dać wiarę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174902
Ja podbijam pytanie kolegi z przed 2-3stron odnośnie treningu - od początku ruszasz z 24week CHT - całośc, czy jakies znowu kombinacje z fazami? A może coś nowego?
I jak oceniasz cały 24week CHT?

btw, może by jakś zrzute zrobić w kilka osób na nową ksiązke CHT (mass biblie - maximum mass) ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium