SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3830760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie zauważyłem obecnie.Na masie bardzo mało piłem przed i po posiłkach.Teraz zostawiam na siłowni chyba ze 3 litry z każdym razem więc staram się robić kilka dzbankow i wypijac. Stanowczo mogę więcej wypić ale obecnie wpływu żadnego nie ma na zapchanie/uczucie sytości. W trakcie nigdy nie pije dużo bo mi potem lata w brzuchu.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
lodzianin1
Solar z formą wymiatasz na ta chwilę


Dzięki ale forma dopiero się robi.
Jak melo napisał.
Kilka lat temu bralbym z pocalowaniem rączki a nawet sporo dopłacil.
Rok temu wiedziałem że już końcówka.
Teraz wiem ze dopiero się zaczyna prawdziwa redukcja.
Ale - albo sobie wkrecam - albo naprawdę od momentu powrotu to forma lepsza może nie z dnia na dzień ale co kilka dni jest takie YEB.

Taki PAYBACK.

Swoją drogą dopiero się zaczyna bo teraz pierwszy tydzień 50g ww/50-75g fatu.
Za to dojdę ładowania dwu dniowe.
Więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
I o dziwo trzeci dzień i samopoczucie i forma /nabicie (?) najlepsze po treningu.


Też- bo mam nadzieję że sobie nie wkrecam aż tak- mam potwierdzenie że forma idzie w dobrym kierunku bo czuje wzrok na plecach albo widzę katem oka jak stoją i wnikają jak ćwiczę.
Jak kończę to zaczynają.
Do typu celebryty mi daleko ,wolałbym aby siłownia była otwarta tylko dla mnie.Ale z drugiej strony sobie myślę - po to do ku#wy nedzy tyle pracy w to włożyłem,pewnie w odróżnieniu do 99% bywalców mojej siłowni- więc niech 'paczaja' między napisaniem.jednego smsa a drugim lub robieniu ci*owatych ćwiczeń bo się jeszcze zmęcza za bardzo albo spoca. I się zastanawiaja 'ciekawe co i ile bierze'.
Czasami żałuję że mam mało z typowego polaczka-cwaniaczka (nie obrazając nikogo).





Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-06 00:26:09

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-06 00:29:46
2

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
W sumie już nieaktualne ale skoro nagrałem






Zawsze widzę ten film





Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-06 15:29:20
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
waldi198
Logan nie wybrzydzaj lepsze to niż nic heh u mnie jeszcze lecą zawsze biszkopty ,strucla z biedry i dżemy wiec idzie się zasłodzic

I tu jest sprawa taka że się myślisz. Strucla ma od 8 do 15g tłuszczu zależnie od smaku. Całość ma 500g to nawet przy 8g masz już 40g tłuszczy. Wg mnie lepiej wychodzi jednak ryż z owocami czy masa krówkową. Przy takiej ilości jak podał Solaros to różnorodność musi być.

Co do gofrów - widziałem na yt film jak ktoś wsadzał chleb tostowy do gofrownicy i z tego robił gofry (miał problem ze zrobieniem dobrej masy). Może to rozwiąże Twój problem.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
dobry ten filmik ....................

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
a brzuch wypchany po prostu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
logan strucla z biedry ma coś koło 5-6g fatu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie ma wpisow - ale za to fotki formy sa

nie wiem,moze jestem za bardzo zaslepiony wlasna osoba / bo moze zmiany sa minimalne? - ale co sie rzadko dzieje jestem baaardzo pozytywnie zaskoczony szybkością zmian vs dieta jaka mam .....a moze sobie wkrecam za bardzo?




.......wiec poki sie nie rozmyśle - CARB NITE is coming!




Plan takie ze w piatek trening.
Po treningu to co na zdjeciu -> 4x pizza + batony + slodycze z fatem i moze jakis lod / sorbet co by fatu za duzo nie zjesc.
Joke.

Zasada ta co zawsze:
Do pelna ale nie do porzygu.


Wiem ze pisalem ze juz nigdy nie zrobie CarbNite ale tylko krowa nie zmiena pogladow.
Podejrzewam ze pewnie pierwszy i ostatni CarbNite podczas tej redukcji - albo na pewno do wyjazdu.
Ale i tak juz za dlugo + za duzo mialem wyrzeczen.

....a CarbNIte nic nie dorówna.

Jak będzie regres to bedzie - bede mial potwierdzenie za jednak połączenie fatu z weglami w duzej ilosci nie dla mnie.
Choć mam skromna nadzieje ze nabije w koncu strasznie i waga wzrosnie- bo leci na leb i szyje.

Yol








Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-07 00:58:45
2

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
......moze do sopotu sie wyrobie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
A próbowałes już po carbnite albo carbloading na drugi dzień fatnite? Te pizze sa kozackie:) szkoda że u nas nie ma, ostatnio bylem w pizzeri i byla pizza z nutella, truskawkami i bananami, wszystko posypane cistkami oreo, to ni wiedzialem kiedy znikła hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium