SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
@arstorn
To z HIITem ma niewiele wspólnego.
1 minuta sprint. Po czymś takim ludzie budzą się spoceni. Przez 1 minutę to możesz co najwyżej szybko biec. Z treningiem na 100% możliwości to nie ma nic wspólnego.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Fajny taki Chinol, w NL jest taka smazalnia ryb , podobno codziennie świerze dostaja ciekawe ,w sobote sprobuje %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
Hiit lecisz dalej to rowerku czy bieżnia tez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
Fryto
@arstorn
To z HIITem ma niewiele wspólnego.
1 minuta sprint. Po czymś takim ludzie budzą się spoceni. Przez 1 minutę to możesz co najwyżej szybko biec. Z treningiem na 100% możliwości to nie ma nic wspólnego.

Niektórzy nie rozróżniają HIITa od zwykłych interwałów Jak jesteś w stanie zrobić 20s/40s to już jest bardzo dobrze.
Własnie Solar, Ty HIITa kręcisz na tym spiningu co u mnie pokazywałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
si
na zwykłym rowerku/bieżni spokojnie 30/30
tutaj nie na da
raczej da się - ale mam możliwość to jadę na maksa
wsiadasz i nic nie kombinujesz
nie zmieniasz 'przełożeń' itd.

chuyowato bo cos jest nie tak z mierzeniem tętna
niby mierzy ale mi nie

ale czuje że 100%MHR+

po 3-4interwałach wchodzi taka pompa że wykonanie kolejnych to walka z rzygiem który jest na wylocie i pompą na nogach
5minut i po zabawie



Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-05-25 16:38:54

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
@prz1993
To zależy od wybranego ćwiczenia. Jak jesteś w stanie zrobić 15/45 BIEGIEM i zrobić powyżej 6 rund to radzę iść do drużyny olimpijskiej, bo masz spore szanse na zdobycie medalu ... (zwracam się tutaj w formie bezosobowej, nie mówię tego do Ciebie)
15/45 to sobie można robić na rowerku, albo jakimś innym ćwiczeniem, przysiadami, podskokami i innym gównem. Z interwałami biegowymi to się nie równa.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nagram film to zobaczycie jak to wygląda
ale dziwnie nagrywać jak sie śmiga na rowerku

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Są różne rodzaje HIITu, na rowerku proporcja długości okresu pracy do przerwy będzie inna niż, przy przysiadach, wyskokach, biegu, pływaniu itp. Przy tabacie jest w ogóle proporcja 20:10 na rzecz okresu pracy, co pokazuje, jak mało intensywne są te ćwiczenia, w porównaniu np. z bieganiem.
Ja np HIIT robię tak, że robię 20 sek sprintu, a potem potrzebuję 3,5-4,5 min, żeby móc wykonać kolejny sprint, czyli mam proporcje 20:210/270.
Koniec offtopu. To miejsce na dziennik, a nie dyskusję o HIIT.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To już są sprinty.
Nie hiit.
Chciałbym robić sprinty ale za duża waga.
Hiit na spiningu mniej jednak obciąża stawy niż szybkie bieganie.

Kiedyś biegalem ale czułem się jak polamany więc odpuściłem na rzecz rowerku potem eliptyka a teraz spiningu.

Dzisiaj poszło też 8x10/30.
6:45 min i po zabawie.
100kcal spalone.
Tętno nie wiem ale pod max.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
solaros
nagram film to zobaczycie jak to wygląda
ale dziwnie nagrywać jak sie śmiga na rowerku



czekam z niecerpliwością na filmik :) ciekawy jestem jak to wygląda u ciebie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej