SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3820940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
kvrwa tyle szcześcia na zdj ale po takiej ilości cukru bym chyba zasnal:D

nabicie musi byc konkret?

ten carbogen to co to dokładniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Marian jeden wielki h.u.j. Enzymki. W teorii miały pomagać trafić węgle- czyt. mniej problemów podczas ładowania- ale skończyło się na tym co pisze na etykiecie.

Ed.
W sumie na etykiecie pisze tylko że to enzymki i można dodać do porcji wegli / używać podczas ładowania.
Dla mnie to było jednoznaczne z tym że będą lepiej się trawiły.
Mniej wzdęc czy gazów.
Skończyło się jak zawsze.

Choć dziś zobaczę gdy będą szły ww złożone.
Na prostych nie zdały egzaminu.

Wpadlo w sumie 1000g wegli i lekko ponad 50g fatu.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-10-22 10:57:59

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-10-22 10:59:01

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Ja na gazy zamówiłem teraz Prevenz. Zobaczymy jak się spisze. Ale odkąd używam enzymy Kirkman to jest niebo a ziemia.
A robię sobie też butlę herbaty z rumianku, kopru, melisy i imbiru. Piję to cały dzień i uważam że daje dużo.
Ewentualnie domowy rapacholin czyli zaparzony kminek+majeranek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja nie mam gazów 12 dni w tygodniu. Gazy mam jak nagle ładuje kilogram cukru . I to się raczej już nie zmieni. Mam złudne nadzieję że może to pomoże lub tamto , ale prawda jest taka że nic nie pomoże bo raczej nie ma mozliwosci pomoc. Co innego jeść 200g wegli czy 300 przez cały dzień i mieć problemy. A co innego ładować 200g w posiłku co 1,5h.
Gdzie 75% to cukry.
Pewnych mechanizmów się raczej nie przeskoczy.

Ilość cukru spożytego / czas spożycia vs możliwości organizmu.

Ja tego nie przeskocze raczej. Zawsze wolałem high Fat od high carb. Tak po 500g fatu zjedzonego w 6godzin nic nie mam.
Inni po 150g z kibla nie schodzą.
Ja pije 3 bulletproof kawy w ciągu godziny i nic.
Innych czyści a sam zapach.

Pewnych rzeczy- indywidualne- ciężko przeskoczyć.

Jest fajne przysłowie.
Co działa/jest dobre na pewną grupę ludzi - niekoniecznie musi być dobre czy działać na Ciebie.

I to jest właśnie fajne w tym sporcie.
Każdy musi znaleźć ta drogę dla siebie.
Nie ma kopiuj - wklej.
Tzn. jest i to w większości przypadków ale nie zawsze jest to optymalne wyjście.
Dlatego poniekąd zerowe efekty pomimo dewiza 100% albo wcale.
A aby było optymalnie trzeba samemu znaleźć sposób na siebie metodą prób i błędów .


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-10-22 11:27:02

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Też prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
z dzis ..........................i ze wczoraj chyba





Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-10-22 22:45:33

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Taka sytuacja



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Yeblem

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
O formie się nie wypowiem, bo nie trzeba

Pewnie już nie raz było pytanie, ale - w swojej metodzie liczysz WW z migdałów? [konkretnie o te orzechy mi chodzi, bo maja ich calkiem sporo jak na produkt T]


Zmieniony przez - dideek w dniu 2016-10-23 05:52:59

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
solaros
Marian jeden wielki h.u.j. Enzymki. W teorii miały pomagać trafić węgle- czyt. mniej problemów podczas ładowania- ale skończyło się na tym co pisze na etykiecie.

Ed.
W sumie na etykiecie pisze tylko że to enzymki i można dodać do porcji wegli / używać podczas ładowania.
Dla mnie to było jednoznaczne z tym że będą lepiej się trawiły.
Mniej wzdęc czy gazów.
Skończyło się jak zawsze.

Choć dziś zobaczę gdy będą szły ww złożone.
Na prostych nie zdały egzaminu.

Wpadlo w sumie 1000g wegli i lekko ponad 50g fatu.





Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-10-22 10:57:59

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-10-22 10:59:01



ja dodałem od paru dni ocet jabłkowy 20min przed posiłkiem 2 łyzki w szklance wody, staram sie dawac do kazdego posiłku ale nie zawsze wychodzi czasem jest tylko w 4, no i nie wiem czy sobie wkrecam czy naprawde jest spora poprawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej