SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3830375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po kaszy też tak miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Kasza to wegle ;) Wiec jak najbardziej :)
Ja mialem podobny problem, ale rozwiazalem go troche lopatologicznie.
Dzielilem posilek na wegle np kasza z czyms i potem jak juz bylem w miare najedzony weglami, to jadlem od razu bialko z tluszczem.
Jakby nie bylo posilek zasobny i w wegle i w bialko i w fat, a problem glodu po posilkowego wyeliminowalem ;)

Smakowitosc posilkow tez wplywa na to, ze szybko chce nam sie jesc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak jadłem kaszke wołowinke i masełko w sosie to miało prawo smakować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Pewne rzeczy same wychodzą w praniu. Robię je podświadomie. Tak jak wiem że nie mogę zjeść pół kilo warzyw do posiłku czy pół kilo ziemniaków, bo bym się zapchal na dobre, tak samo jak to że wolę zjeść owoce czy batona bo szybciej będę głodny. Są to ważne rzeczy ale większość robię już odruchowo, nie zwracając na nie uwagi, kiedy dla innych to może być coś godnego uwagi.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Sol, challenge dla Ciebie :)

Zjedz to:





3745g białka
618g fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest Ameryka tam są nawet bary takie że jak zjesz daną ilość w dany czas to do końca życia jesz tam za darmo, był nawet taki program na jakimś kanale zagranicznym i oglądałem nie raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Taka sytuacja



Już dawno nie jadłem, jakieś dwa tygodnie temu niecałe więc pomyślałem, niech stracę.
Wleciało 1 i 1/3.
Potem kolacja już normalnie.
Oczywiście padłem od nadmiaru węgli.
Obudziłem się, brakowało jeszcze ze 180g węgli i 40g fatu.
Wiedziałem że nic konkretnego nie dam rady zjeść więc wziąłem Banana, 3 batony, gainera, olej rybi i poszedłem spać dalej.
Myślę sobie jutro będzie pokuta.
Po pizzy już mam super, a co dopiero po samym cukrze z fatem na noc.
Obudziłem się,pas chyba ze 100cm bo spodni nie mogłem zapiac.
Myślę sobie znowu, byle do długiej przerwy.
Acha, jeszcze dobrze nie dojechałem a już się zaczęło.
Najpierw pizza dawała znać o sobie, potem -aż do teraz -te yebane batony z gainerem.
Jelita aż się proszą o dzień LC.

Cóż, za błędy się płaci.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-04-28 15:00:31
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Kurde - nie wchodze tu więcej...pizza tak za mną chodzi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za mną niestety też duża mięsna uczta !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Co w pizzy jest takiego - jaki skladnik, ze masz takie problemy???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium