SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Karmowski to jest autorytetem dla takich młodych sucharów co zaczynają przygodę z Silka i zero wiedzy ☺

Mój szwagier wiecznie ogląda na yt jego filmiki i naturalna ,,Patryka, , i ładuje cycki z ryżem 5 razy na dzień hehe jak się go pytam czy my się nie nudzi to mówi ze to jest bardzo wartościowe jedzenie ☺ juz mu te filmiki papkę z mózgu zrobiły ☺


Zmieniony przez - waldi198 w dniu 2015-12-18 15:43:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111374
Z początku się na nim wzorowałem, później trafiłem tutaj
Bez porównania.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Też oglądałem jego filmiki na yt
Dobrze że jest ten blog bo kurczaka z ryżem jadł bym do końca swoich dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Akurat na niego trafiło bo nic innego Google nie pokazało. Chodzi o podejście All or nothing. Dla każdego, nie ważne czy to pro, czy robi dla siebie.
Najgorzej jak ktoś trafi na takiego 'trenera', sam nic nie poszuka,nie doczyta - więc ma takie samo zdanie odnośnie podejścia jak jego trener.
Akurat #teamNatural pokazuje że można inaczej.Ten plus dla niego.
A że jest w takim samym stopniu naturalem jak Karmowski, to inna sprawa.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-12-18 17:09:20
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 311 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5194
Też swoje masy i próby redu robiłem wg. tych schematów. Dopóki nie trafiłem tu heheheh.
P.s Sol czy ty jeszcze kiedyś będziesz redukował ? czy okres redu u CIebie przestał istnieć (patrząć na foty) xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
redukcja?



3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie będzie tak kolorowo po nowym roku, nie będzie też masy agresywnej ale targetem jest 600g ww,czy więcej. Kiedyś pęknie balon i puści. Mam ustawiony poziom nie więcej niż 15%.Długa droga do tych 15%bf,ale kto wie. A gdy będzie to ciach i koniec masy. Jeśli nie będzie, to i tak koniec masy w marcu-kwietniu.więc jeszcze minimum 3 miesiące.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dla mnie dużo znaczy i daje powody do radości jak ktoś napisze że zmienił podejście do diety i czuje się lepiej. Wcale nie musi mieć super efektów, ważne aby nie było gorzej. Bo nawet jeśli są takie same efekty (wersja pesymistyczna) to chociaż mamy spokój psychiczny i menu jest bardziej urozmaicone.
Bo pozbycie się demona jakim jest strach przed zjedzeniem czegoś innego niż nakazują stereotypy to już duży sukces.
Ale z reguły ze spokojem psychicznym w parze idzie poprawienie formy. I to jest podwójny powód do zadowolenia.

Ja na początku miałem takie podejście - byleby nie było gorzej.
I nie było.
Mało tego, było lepiej. W moim przypadku eliminacja każdego kolejnego mitu jaki siedział w głowie i powodował blokadę, powodował kolejny krok do przodu.
Aż do momentu w jakim jestem teraz.

Urozmaicenie miski.
Eliminacja rzeczy które mają mały wpływ na wygląd,a są przeceniane czy wyolbrzymiane (np.liczenie co do kcal, podaż białka, cardio itd.),
Słuchanie ciała.
To przede wszystkim.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-12-18 17:48:36

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Sol jestes z wyksztalcenia jakims dietetykiem, biochemikiem czy cos? Taka msasz wiedze ze az dziw bietze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
No przeciez ostatnio zrobil kurs dietetyka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium