SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
Solaros robi frytki w tefal actifry. Wiec pewnie tłuszcz policzony 0 bo tam wystarczy dbać łyżeczkę tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
To wiem, natomiast myslalem, ze to w knajpie, nie homemade
w tle pizza

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Burger bez majonezu,w środku pierś z kury. Jak było 5g fatu to było dobrze.frytki policzyłem chyba 15g,nie pamiętam. Mi na opakowaniu frytek już wstępnie podsmazonych pisze 3,5g - wiec dla spokoju daje 5g u tego się trzymam. A być może za mało......who cares? Nawet jeśli zanizam pewne wartości- bo pewnie do tego pijesz- to zanizam,bo tak działa ta metoda. Nie jem do tego 25 innych produktów gdzie wartości też zanizam.Ja potrafię wykorzystać zalety tej metody- inni (być moze) zalety zamienili by w wady.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Dobra micha Sol aż się głodny zrobiłem lepiej się za robotę wezmę a dzisiaj tu przyszła ta paskudna pogoda od Ciebie z Irlandii to poprostu entuzjazm zerowy na pracę ale zrobię co mam zrobić i na trening polecę

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ruch zaniżasz, tam zawyzasz. W trakcie wychodzi ze suma sumarum i tak wychodzi na to samo co by liczyć dokładnie. Cieżko to zrozumieć dopóki sie nie spróbuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
... kończąc watek bo bateria mi padła - a czy koniec końców jest 35 czy może 135g. Who cares? Moja metoda się nie zmienia.nie liczę jednego dnia tak a drugiego dnia inaczej. Każdego dnia liczę tak samo,a że mi wychodzi 35 czy 50 to dla mnie to jest 35 lub 50g.
Innym może wychodzic nawet i pińcet.


Ed.
Dokładając to o czym Wojtek pisze.
Metoda polega na zanizaniu ale też zawyzaniu.
I tak jak wspomniałem- ja potrafię wykorzystać jej zalety bo idzie.
Inni pewnie by nie potrafili bo za bardzo bo wykorzystywali te zalety, bo jak dwa minusy dają plus to i dwa plusy mogą dać jeden minus hehehhe

Dlatego takie metody jak IIFYM ,if czy to co ja mam - nie będą działać na każdego
Ba
a nawet będą najgorsza dieta dla pewnej grupy osób.
Bo każda metoda działa ale nie na każdą osobę.
A każda metoda działa tylko trezba potrafić wykorzystać jej potencjał.

Już naprawdę kończąc.
To co mam nie 2sileo się z nikąd.
Nie jest to nic odkrywczego typu Metabolicznie diet ale rodzilo się w próbach i błędach przez około 3 lata.
Dlatego wiem że na mnie działać będzie zawsze.Wiem też (no może mam nadzieję że wiem) że dla innych jak będą myśleć w podobnych kategoriach jak ja to też zadziała. Wojtek jest królikiem diswiadczalnym, za kilka miesięcy będzie się mógł dokładniej wypowiedzieć.






Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-17 10:57:18

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-17 11:00:54

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-17 11:06:40

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
Nic Ci nie zarzucam, podoba mi się ta metoda i planuje jej używać [jeżeli zacznę liczyć makro]
Po prostu wiem, że z reguły burgery nie są LF

..kto pyta nie błądzi

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Przeczytaj kilka razy co napisałem wyżej. I też niczego Ci nie zarzucama ;)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
Solaros na Ciebie lepiej działa ładowanie węglami nawet do dwóch dni czy cheat day i jesz na co masz ochotę w ten dzień? Chodzi mi o sytuację gdzie masz ekstremalnie nisko węgle i fat.


Zmieniony przez - desmoRR w dniu 2016-09-17 12:18:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ale jak na mnie coś działa tak nie znaczy że na inną osobę będzie działać tak samo. Ogólnie to nie mam stricte czit milu od dawna. Bo to na co mam ochotę po prostu wrzucam w makro i jem. A czy to jest Burger z maca czy makaron w domu to nie ma znaczenia. Na masie miałem to jako extra posiłek. Na zasadzie że jadłem to samo co jem lub coś czego nie jem - ale.makro nie miało znaczenia. Nadal mógł to być Burger z maca albo makaron. Ta różnica że nie liczyłem makro. A co działa lepiej? Na psyche wiadomo że syf / fast food. Na organizm/wygląd już nie do końca. Zwykle to nie idzie w parze. Dużo cukrów dużo fatu dużo soli . Jak ktoś jest czuły na punkcie swojego wyglądu- w sensie szybko łapie doła (pomimo tego że to tylko woda podchodzi!) to chamskie czity bym odradzal. Chamskie na zasadzie pierwsze lepsze goowno. No ale jeśli ktoś nie panikuje dzień po, to jak najbardziej . Koniec końców liczy się psycha. Co z tego że zjemy maca i jest napad euforii skoro potem dwa dni myślimy że jest cofka.
Wtedy lepiej takie produkty które ta cofke minimalizuja.
Nadal może być Burger z frytkami ale w dobrej burgerowni.
A są takie.

Ale jeśli ktoś dobrze sobie radzi z możliwym pogorszenie formy (zaznaczę jeszcze raz ze w 99% to jest po prostu podejście wody) to niech ładuje co lubi .
Psycha też musi dostać kopa raz na jakoś czas.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-17 13:03:25

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej