SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18230
solaros
Po wszystkiemu będę musiał odzalowac i zrobić badania wszystkie, nie tylko standard
Mógł byś napisać jakie badania krwi będziesz robił po redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22874
Sol tylko stosujesz diety typu if , lc i inne kombinacje, probowales kiedys zbilansowanej diety , tak z 50 % ww 25 % t i b lub cos w okolicach tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
No i jak tam? Żyjesz? Czyś pękł? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Prawie pękł.
1 i 1/2 posiłku i 470g ww (głównie cukier).
I cały misterny plan na dziś poszedł w pisdu.

No chyba że mi się porządnie odbije.


Faf pisał o zwiększeniu spożycia płynów (w.celu szybszego przejścia ww niżej) ale nie wspomniał że słodki sok w ilości 600ml+ na raz nie jest najlepszym wyjściem.

Tak więc leżę na sofie Bez sił...... i liczę żyły na nogach.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
hehe, oj ciężko musi być :D znam ten ból, kiedyś robiłem czyste ładowanie w 2-3h całe 700-800g węgli. Myślałem że j**..ę. A to była tylko kasza, ryż i owoce + ziemniaki. Więc nawet nie chce myśleć co jest teraz u Ciebie :D :D :D

Napij się Coli od razu Ci przejdzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Killer
Kiedyś tak.
Kiedyś kiedy wydawało się że zbilansowana to jedyna słuszna droga.
Na szczęście poszedłem Po Rozum do głowy i zmieniłem coś co na mnie źle działa na coś co działa świetnie.

IF zostanie na zawsze.
Różne ratio post: uczta, ale zostanie ( dopóki doputy sam będę decydował co,jak i kiedy mam jeść).
Nigdy nie mogłem rano jeść.
Ba.
Do 12-14 żołądek jak 5 groszy.

Ale katabolizm mnie niszczyl (według znawców) więc jadłem na siłę.

Teraz 'jem kiedy chcem'.
Podobnie z ilością ww.
Będąc na zbilansowanej, przy 300g ww ed już źle na nie reaguje.
Więc od dawna muszę mieć (i mam) Carbcycling.

3 dni, czyli tradycyjne.
Potem tylko dwa (Dt i dnt).

Teraz doszła ekstremalna wersji CC a.mianowicie CBL (na masie).
Kiedy CBL też jest CC!

Przyrostow nie ma ogromnych, ale jak są to większy % mięśni niż tłuszczu.

If + CBL masie.
&
If + LC / CN ma reduckji.

To na mnie działa najlepiej.

Małe poprawki zawsze będą wychodzić bo jak faftaq napisał - jeśli doszło się do ideału - to cała zabawa znika.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....mam nadzieję,że do przodu,powoli ale do przodu

pomiary wreszcie w dół
milimetr tu i tam,ale teraz milimetr robi robotę

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288


Ile Ty masz obwodu na wysokości pępka teraz???? Przecież zaraz tam znikniesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
0becnie 80,5 [na wdechu]

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ta fota wczorajsza to aby na pewno nie z zeszłego roku ? Przecież Ty tu skosy itp. masz suche jak trawa w Afryce


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-08-22 00:51:38

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej