SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
marsid
Zauważyłeś jakąś różnice w kwestii retencji wody po odstawieniu nabiału ?

nie bo ja duzo tego nabialu i tak nie mialem z racji makro
a roznica pomiedzy 100ml mlekja na dzien i maly jogurt a zero nabialu to zadna roznica
ale wolalem nie ryzykowac

tu chodzi bardziej na zasadzie aby nie ryzykowac bo nie jesttez powiedziane ze kazdy bedzie ta wode trzymal
wiekszosc trzyma
niby
ale nie kazdy

tak samo joszka
mam ale nie bralem
bo niby wiekszosc trzyma wode
wiekszosc - ale nie kazdy

konczac na tym ze kreatyna dziala - ale tez na wiekszosc
juz nie pamietam ale jest te 20% ktora moze i zjesc 20gram na porcje i poczuje wielkie NIC

indywidualizm kazdego z nas

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Boczki to też może być i sprawa estrogenu. Widziałem kilka osób, które miały problem z nogami oraz boczkami - góra pochlastana, a u dołu smalec siedział jak u mnie i dopiero po zwaleniu estro mega nisko smalec polecial w oczach (jednak nie obyło się do powszechnie znanych sajdów związanych z niskim e2, które jednak w sporym stopniu zwłaszcza jeśli chodzi o libido i samopoczucie zniwelowali provironem).

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dlatego na poziomie robię to dla siebie lepiej nawet nie kombinowac na własną rękę. Ja teraz pierwszy razem brałem diuretyki i zbijalem estro. Ale wiedziałem że wyjdę więc robiłem to po coś. Jakbym nie wychodził to skończyło by się jak zawsze na zabawia z wodą i odwadnianie na herbacie z pokrzywy heheh

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
solaros
tak,standardowo + diu


Sol a jakie diu wrzucałem mam koniec redu i chciał bym się pozbyć całej wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
waldi198
solaros
tak,standardowo + diu


Sol a jakie diu wrzucałem mam koniec redu i chciał bym się pozbyć całej wody


jeśli nie planujesz wyjścia na scene daruj sobie
patrzyłeś jak poziom e2 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125963
Sol, dopiero teraz, ale szczere. Gratuluję wyjścia na scenę i wyniku. Tak coś mi już od dłuższego czasu się kołatało po głowie, jak czytałem (i oglądałem) Twoje posty, że szykujesz właśnie taką niespodziankę. Widzę, że przeczucie mnie nie myliło. Brawo!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
pozamiatał system wyglądem i dietą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dzięki skint.
Ja nie będę polecał żadnych diuretykow bo po pierwsze to nie temat od tego.Po drugie osobiście uważam że gra nie warta świeczki,podobnie jak zbijanie estro na siłę tylko żeby sobie cyknac 3 fotki.
Po trzecie- teraz strzelam bo nie wiem jak wyglądasz - aby był sens bf musi być na naprawdę niskim poziomie.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-27 20:56:34

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Świetna forma, świetny wynik, świetne podejście. Gratuluję, trzymaj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205


3

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej