SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
natalijka
U Sola to nawet nie pączki, to ledwo donaty ;)) a ja się zastanawiam skąd masz polski serek?

Na wyspach jest multum polskich sklepików, w tesco w uk mają całe alejki z polskimi produktami
Solaros- jadłabym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
Solaros jak to białko co masz teraz smakowo do sciteca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Saloras ta masa uciebie to w tym roku fenomen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
W tym roku trafiłem w punkt.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
No zaj**iście to wychodz i to na jakim dobrym żarłku:D Wcale pokuta ryż i kura nie jest konieczna, tylko znajomość swojego ciała. Jeden to szybciej załapie inny wolniej. Ja wolniej, bo przez lata myślałem, że odbijanie, złe trawienie jest "normalne" i przez to lata straciłem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Waldi, nie jest złe, ale Scitec to Scitec. Smakowo pierwsza liga.

Natalia, mieszkam w małej miejscowości i mam 3 różne polskie sklepy + polskiego rzeźnika który stał się mini sklepem. Więc jak jadę po mięso to od razu u niego kupuję inne produkty. Do tego w Dublinie są conajmniej 2 hurtownie, gdzie są produkty z całej Polski. Raz tam byłem i więcej nie jadę bo to niebezpieczne. Pojechaliśmy obadac sprawę a wróciliśmy z pełnym samochodem. Jak w Polsce się mieszka np na Podkarpaciu to masz produkty z tego regiony i ogólnopolskie. W tej hurtowni produkty z całej Polski, które na oczy nie widziałem. Trochę daleko 50km na zakupy ale zawsze jest możliwość jak mi się zachce zjeść ser biały z nad morza czy oscypka z Zakopanego.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-05 10:35:32

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
Sol a jakie masz smaki tego białka bo cena jest rewelacja i kusi bardzo ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
teraz pije ciastka,banan i jagode
ale napisze szczerze - masz kase? bierz ze sciteca

bialko miesza sie dobrze,ale smak jest delikatny
taka nie jagoda ale nutka jagody
malo aromatu czy czego oni tam daja

ogolnie dobre,ale smakowo czegosc brakuje,przynajmniej dla mnie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
Aha czyli problem rozwiązany pójdzie scitec ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
scitec wymiata ze smakami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium