SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Co to jest super natural co dajesz po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
EAA
Ale juz nie ma w Sfd.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dzisiaj przymusowy off - a miała byc chamska niedziela.
Chamska niedziele będzie w poniedziałek ale niestety pokrzyżowało to trochę moje plany.

Ale chyba dodatkowy dzień offu zwłaszcza po skończonej fazie może tylko dobrze zrobic.

Dzisiaj 4-ty dzień pod rząd LC.
Jak zawsze jedynym policzalnym źródłem węgli w te dni są owoce [bo warzyw nie wliczam].
2-4 sztuki ed = ~30g ww
+ dodatki typu węgle z 200ml mleka,czy czekolady 85% czy jogurtu czy orzechów.

minimalne ilości.

Od jutra carbs Up +25g.

Dzis zaczyna się week nr 11.
Tak to wyglądało [zmiana e2-3weeks] w dni DT:






suple okołotreningowe = ~40g ww
1 posiłek po treningu = ~200g
2 = ~60g
3= ~30g


w DNT wygląda to mnie więcej tak:


Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-12-14 15:48:45

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Tak się spytam, czemu tłuszcze wysoko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Bo wegle nisko.

Z reszta nie wydaje mi sie ze to wysoko.
Niecałe 2g/kgmc.
A to ze 'dzieciaki' jedzą po 50g na redukcji czy nawet na masie - to inna sprawa.

Tłuszcz,nie tyle że 'zdrowy' [03 i 09,czyli olej rybi i oliwa] co każdy ale w odpowiednich proporcjach - nie jest zły.
Na pewno lepsze takie wyjście dla mnie niz walenie 500g+ węgli ed.





....dla mnie,nie według mnie.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-12-14 23:18:50

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
W połowie planu treningowego sytuacja prezentuje sie następująco:


ostatnie 3 tygodnie ~300g ww w DT
od tego tygodnia 325g ww

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Kurde, naprawdę jestem pod wrażeniem tej twojej diety. Wiadomo, że wynik BF-a zapewne nie jest taki jak tu, jednak całość wygląda super. Będę musiał spróbować, o ile po redukcji głód mnie nie pokona Btw. łamiesz wszystkie stereotypy odnośnie diety - a to wszystko musi być zdrowe, z węgli tylko owsianka, ziemniaki, ryż, brokułki itp. itd. bo wyników nie będzie.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dieta 80/20
Tyle wystarczy aby wilk byl syty o owca cala.
Dla mnie 20% to rzeczy typu 'syf'.

Dla niektorych 80tego co jem to syf.
Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia.
Za tydzien planuje isc zrobic badanie krwi.
Zobaczymy co pokaza.

Dzis swinski dzien.
Dopiero wracam z treningu i zakupow.
Bedzie mega jak to zjem wszystko.....a zasluzylem w tym tygodniu jak malo kiedy.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-12-15 20:10:20

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
To sie nazywa zdrowe podejście do tematu tylko trzeba wiedziec co i kiedy wolno oraz potrafic wyciąga wnioski. Niestety większość wchodzi na forum i serwuje mu sie ze ma jeść ryż kure(nic nie mam do tych składników bo są również porzadane, kazdy ma inne gusta kulinarne) razowca bo biała mąka be a ze ktoś ma po tym wzdęcia itp nie ważne ma jeść bo ma odrobine lepsze ratio składników mineralnych i witamin itd. przykładów można mnożyć. Większość nie jest zawodowcami i takie chore wypatrzenie tematu według mnie robi więcej szkody niż pożytku. Wiadomo nie można tez przeginac w druga stronę i jeść tylko słodycze zapijajac bialkiem. Super wyniki, gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Nie przesadzajcie, już z tym ryżem i kurą. Wystarczy przeglądnąć nasz dział, za wiele osób na strikte "kulturystycznym" żarciu nie leci.

Bez foto to ta tabelka Panie kolego się nie liczy

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej