SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
erwinoos
sol, ale wiesz co jest najgorsze w tym wszystkim?
że ten cały Patryk osiąga dokładnie to czego chce - jest o nim cały czas głośno, wychodzi z założenia, że nie ważne jak ludzie o nim mówią i jak go postrzegają, byleby być cały czas na topie... i to mu się niestety udaje
wystarczy spojrzeć ile mają wyświetleń jego g****burze, a ile merytoryczne filmy, na których inteligentni ludzie mówią naprawdę ciekawe rzeczy


Tylko do końca nie ogarniam co mu daje fakt że jest o nim głośno?
Pewnie plus 10 do ego.
Które i tak ma wywalone ponad swoją miarę.

On taki jest.
To jest jego życie.
Mnie ciekawi fakt dlaczego jego najwierniejsi klakierzy pomimo wielu deklaracji, obalania teorii które sam tworzył (co może natural a co nie),a zwłaszcza fakt deklaracji 100% natural, a wielokrotna odmowa zrobienia badań.
Nadal sądza że to natural?
Kiedy nim nie jest.

Jakim skretynialym d****em trzeba być.

.....pominę fakt braku dołu.
Nie każdy "kulturysta" (i to najlepszy!) musi ćwiczyć nogi.
Nogi w sumie niepotrzebne.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
naprawdę nie ogarniasz co mu to daje?
trzepie po 3 stówki za rozpisanie durnych planów, podejrzewam na zasadzie kopiuj-wklej, po których jego wielcy fani myślą, że osiągną taką sylwetkę jak on... oczywiście po jakimś czasie jak podopieczny nie widzi efektów Patryk mu powie, że na swoje pracował 16 lat
prócz tego mając taką ilość subskrypcji na pewno parę groszy z reklam tez dostaje od yt, do tego dochodzi sponsor pondout, wcześniej K**
zobacz nawet tacy ludzie jak ja my mimo, ze jesteśmy do niego w ten sam sposób nastawieni to jednak i tak nabijamy mu te wyświetlenia odpalając czasem z czystej ciekawości te jego durnoty, chociaż ja po obejrzeniu paru urywek zrezygnowałem, wolę ten czas poświęcić na cokolwiek innego, byleby nie nabijać mu kolejnych wyświetleń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Niedziela - DNT

Plan na kolejne dni - aż do wesela jest taki aby za wszelką cenę jeść około 50g wegli i 50g fatu.
W sobotę i niedzielę ponownie CarbNite.

Yuuuupi

A tymczasem w niedzielę

59g wegli
59g fatu
300g białka

1)

Pierś i
Pudding

2)

Burgery macro friendly
Ser lf +Jogurt lf
Czekolada



3)


To co tygryski lubią najbardziej.
300g parowek z kuraka.
Omomom

Plus Kazeina.

Parówki.
Podobno 10% fatu.
Z czego 50% się wytapia.
Heh.

I to nie jest Żart.

Nie wiem czy faktycznie te 40-50% ale widzę ile zostaje na dnie actifry.
Więc na 100% straty fatu są.
Ale nie możliwe do oszacowania.
Więc ja daje te 40-50%.

....zależy czy się zmieszcze w makro.
Heh



Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-05-17 14:03:07

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
erwinoos
naprawdę nie ogarniasz co mu to daje?
trzepie po 3 stówki za rozpisanie durnych planów, podejrzewam na zasadzie kopiuj-wklej, po których jego wielcy fani myślą, że osiągną taką sylwetkę jak on... oczywiście po jakimś czasie jak podopieczny nie widzi efektów Patryk mu powie, że na swoje pracował 16 lat
prócz tego mając taką ilość subskrypcji na pewno parę groszy z reklam tez dostaje od yt, do tego dochodzi sponsor pondout, wcześniej K**
zobacz nawet tacy ludzie jak ja my mimo, ze jesteśmy do niego w ten sam sposób nastawieni to jednak i tak nabijamy mu te wyświetlenia odpalając czasem z czystej ciekawości te jego durnoty, chociaż ja po obejrzeniu paru urywek zrezygnowałem, wolę ten czas poświęcić na cokolwiek innego, byleby nie nabijać mu kolejnych wyświetleń

To akurat ogarniam.
Ale czy Ty mógłbyś tak robić?
Tego nie ogarniam jak można tak robić.
Dla ego?
Kilku srebrnikow?
Bluzy za darmo?
Kiedy większość ludzi się śmieje z niego.

Mi mój honor i wartości jakie uznaje na to by nie pozwoliły.
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Nie każdy ma honor i wartości jak widać dla niektórych liczy się fejm i kasa i w jego przypadku dokładnie tak jest.
Jak dla mnie żaden szanujący się gość który ma pewne wartości tak by się nie zachował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Jw, dla niektórych kasa i "sława" będzie nadrzędną wartością


Zmieniony przez - infernol w dniu 2017-05-17 14:01:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Podpinam się pod to co napisał lasican, że Ty solaros byś tak nie zrobił to nie znaczy, że tacy ludzie pokroju Patryka nie robią tego właśnie w takim celu, no bo innego powodu raczej nie ma tylko chęć zysku
Poza tym podejrzewam, że ma tak nasrane w bani, że samego siebie oszukuje, że to co robi jest jak najbardziej słuszne

przy okazji z innej beczki, poruszyłem tutaj zupełnie inny, ale ciekawy dla mnie temat, może się wypowiesz jak znajdziesz chwilę, żeby obejrzeć filmik, mój post jest ostatni

https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359-s842.html#post-18104399
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak znajdę czas to oglądne film. Bo nie wiem co twierdzi.
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15760
Sol coś tłusto ten CarbNite patrza na wcześniejsze?
Widzisz jakaś róznice pomiedzy CarbNite 50g fatu a 200fatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
CBL ładujesz wysoko węgle fat nisko, carb nite węgle już tak nisko nie są
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium