SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3830796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
czekam na efekty redu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Będzie ogień i wydaje mi się ze będzie ciężko leciało ale krótko będzie redukcja trwała, jak ruszy to poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Przykro mi bardzo, ale czy mógłbyś jednak seniorowi (który się gubi w nowoczesnych regułach żywieniowych nieco) podpowiedzieć, czy w tym zestawieniu...

Jeśli chodzi o węgle to:
Tydzień 1: 300g
Tydzień 2: 250g
Tydzień 3: 200g
Tydzień 4: 150g
Tydzień 5 & 6: 100g
Tydzień 7+ : 50g -> przechodzące w mini VLCD

... chodzi o ilość węgli w DT? Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
kuba1110
Nie wiem czy już to widziałeś czy nie ale może się przyda jak zabraknie już pomysłów na wycinkę https://www.t-nation.com/diet-fat-loss/the-get-shredded-diet 
Odnośnie wyrzucania suppli to "moja" wie że równa się to z fruwającymi torebkami przez okno i nawet raz już się o tym przekonała a ja nigdy w życiu nie widziałem że tak szybko można zbiegać po klatce schodowej za głupia torbą

Zmieniony przez - kuba1110 w dniu 2015-03-31 03:24:26


hehehe

moja wie że suple są nietykalne,oddzielna szafka na nia przeznaczona podobnie
ba
pamiętam jak mój mały synek,dopiero co zaczął coś tam bełkotać,jak drugie dziecko wyciągnęło tube z białkiem to mój synek wyrwał mu ją i z hasłem 'to tatusi,nie wolno' i schował szybko do szafki

heh

co do linku czytałem kiedyś
też cos podobnego
LC + cheat e14d

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
arstorn
Będzie ogień i wydaje mi się ze będzie ciężko leciało ale krótko będzie redukcja trwała, jak ruszy to poleci

są rózne szkoły
jedna twierdzi że co redukcje jest gorzej,bo ciłao 'broni' sie bardziej
inna z kolei twierdzi że istnieje cos na zasadzie pamięci [jak pamięć mięśniowa]
wiadomo jak pamięć mięśniowa działa
po offie,przerwie,redukcji łatwiej wrócić do stanu umięśnienia jaki sie juz miało [truth!]

podobnie [prawdopodobnie] jest w przypadku redukcji
dzieki dobrze zrobionej reduckji,ciało zapamiętuje pewne mechanizmy stąd łatwiej kolejnym razem jest przeprowadzić redukcję

...hmmmm

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
skint73
Przykro mi bardzo, ale czy mógłbyś jednak seniorowi (który się gubi w nowoczesnych regułach żywieniowych nieco) podpowiedzieć, czy w tym zestawieniu...

Jeśli chodzi o węgle to:
Tydzień 1: 300g
Tydzień 2: 250g
Tydzień 3: 200g
Tydzień 4: 150g
Tydzień 5 & 6: 100g
Tydzień 7+ : 50g -> przechodzące w mini VLCD

... chodzi o ilość węgli w DT? Dziękuję


tak
w pierwszym tygodniu [w dzień treningowy!] maksymalnie 300g ww
w drugim 250g
w trzecim 200g
itd.

nie zważając na efekty
czy jest progres czy brak

może zła metoda[pewnie dla wielu bardzo zła] ale na chwile obecną wygląda to tak
tj. plan tak wygląda

dlaczego złą metoda?
bo po co ucinać kcal/ww skoro może ładnie lecieć nawet przy podaże 150g czy 200g ww

....ale obrałem inną drogą

nie chcę wchodzić od razu na 50g ww [50-100g czy tam cos pod VLCD] więc dlatego postanowiłem zrobić schodki od 300g w dół
no chyba że przy podaży 150g ww będzie fantastycznie [choc nie wydaje mnie sie] wtedy oczywiste jest że dalej nie będę ciął az do plateau [zastoju]

takie wnioski po ubiegłorocznej reduckji

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dzisiaj mija 6 dzień off
z miłą chęcią poszedłbym juz nawet wczoraj na trening,ale mus to mus

a następny tydzień [pierwszy redukcji] zapowiada sie ostro
trening w niedziele odpada
potem 3 trening w 3 dni
...i kolejne 4 dni dochodzenia do siebie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Jeszcze jedna ciekawa rzecz na podstawie Twojego okresu masowego. Twój plan treningowy opierał się na 3 dniach ciężkiego treningu - jak widać, w zupełności wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
WojtekA4
Jeszcze jedna ciekawa rzecz na podstawie Twojego okresu masowego. Twój plan treningowy opierał się na 3 dniach ciężkiego treningu - jak widać, w zupełności wystarczy.


Jest wiele postów/dzienników ludzi z doświadczeniem, którzy zachwalali sobie o wiele lepsze efekty trenując 3x w tyg niż 4x.
Szczególnie dzienników z USA (o dziwo)
Gorzej jak ktoś jest walnięty na jej punkcie jak np. ja
że bez treningu czuje się do dupy i bez życia.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja wolalbym 4x
2 daje rade też. Duza objętość ale tez daje rade.
Ja robię 3bo nie mam wyjścia.
Wolalbym 4 w systemie
On
On
Off
On
On
Off
Off

Tak mi się ćwiczylo najlepiej.
Z kolei 3dni pod rząd najgorzej.
Podobnie jak 5 dni na 7.
5 za slaba regeneracja (w przypadku pogodzenia pracy i treningu).

Nie wiem jak inni ale staram sie nie trenowac wiecej niz dwa dni pod rzad.
Dwa dni i całkowity off.
Często czytając arty guru z USA nie polecają wychodzić poza dwa dni.
Oczywiście z małymi wyjątkami.
Ale dwa treningi oporowe pod rząd to chyba najbardziej optymalna forma.

Teraz tydzień treningowyy rozłożony daleko od mojego ideału.
Ale jeszcze najgorzej nie jest


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-03-31 18:28:31

Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-03-31 18:31:44

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium