SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94390 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
no wdziałem mecz życia rozegrał bez dwóch zdań.
P.S
nowe batony są sciteca widziałeś ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie.
Właśnie zamówiłem 20tych starych.
Ale też dobre są, jak na batony.
Jadłem lepsze ale jadłem też dużo gorsze.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
a jedliście batony z sante? smak rewelacja choć skład nie powala ale 3 zł za 50 gram u mnie w sklepie paleo, są nawet podobno po 2,50 zł, protein bar go on tak to sie nazywa.

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2976
Beta alanine stosujesz tylko w dni treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
Solaros wcześniej pytałem a nie odpowiedziałeś. Dwie sprawy.
Co lepiej na Ciebie działało z suplementów spalacze czy suple obniżające kortyzol?
Ładowanie samymi węglami to chyba słaby pomysł, tak wynika z relacji ludzi. Brakuje chyba sodu do węgli? Dlatego mcdonaldy lepiej się sprawdzają?


Zmieniony przez - desmoRR w dniu 2015-09-23 18:37:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
solaros




Przekot


Nie lubię człowieka.
Ale... cenie za talent, ciężka prace i wszystko co osiagnął.
Bardziej niż sam fakt 5 bramek w te pare minut podobała mi sie ostatnia bramka.

Mamy rodaka - gwiazdę - której wszyscy mogą nam zazdrościć.
Zaj**ista sprawa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie wiem co działało lepiej.
Podejrzewam że kombo jednego z drugim.
Odpowiednie kroki (zmiana diety) + ten supel.

Co do ładowania to jest ładowanie i ładowanie.
Ładowanie samymi ww ma inne zadanie niż ładowanie ww i fatem.
Jeśli chodzi o leptyne czy progres w reduckji i sam wygląd na drugi dzień po - to bezapelacyjnie same ww.

Jeśli chodzi po prostu o kop dla psychy, wzrost wagi i Nabicie to bezapelacyjnie ww + fat.

....a co innego jeszcze forma do zdjęć /sceny.
Inna bajka.

Wszystko zależy indywidualnie, wszystko zależy od etapu gdzie jesteśmy.
Przy ładowaniu samymi ww ryzyko regresu, czy złapania fatu jest praktycznie zerowe.
Podobnie z podejściem wody.
Inaczej jest w przypadku ww + fat.

Ale wszystko zależy indywidualnie czy też od środków jakie się bierze.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
solaros
Nie wiem co działało lepiej.
Podejrzewam że kombo jednego z drugim.
Odpowiednie kroki (zmiana diety) + ten supel.

Co do ładowania to jest ładowanie i ładowanie.
Ładowanie samymi ww ma inne zadanie niż ładowanie ww i fatem.
Jeśli chodzi o leptyne czy progres w reduckji i sam wygląd na drugi dzień po - to bezapelacyjnie same ww.

Jeśli chodzi po prostu o kop dla psychy, wzrost wagi i Nabicie to bezapelacyjnie ww + fat.

....a co innego jeszcze forma do zdjęć /sceny.
Inna bajka.

Wszystko zależy indywidualnie, wszystko zależy od etapu gdzie jesteśmy.
Przy ładowaniu samymi ww ryzyko regresu, czy złapania fatu jest praktycznie zerowe.
Podobnie z podejściem wody.
Inaczej jest w przypadku ww + fat.

Ale wszystko zależy indywidualnie czy też od środków jakie się bierze.



Kwestia czy warto dodać sód do ładowania samymi "czystymi" węglami ? A jak tak to w jakiej ilości.

Zastanawia mnie jedna sprawa. Jak jest w diecie (redukcja) mało węgli to trzeba robić ładowanie węglami. I to samo jak w diecie jest mało fatu to też trzeba robić ładowanie fatem? Piszę o czystych ładowaniach. Żadnych śmieci.



Zmieniony przez - desmoRR w dniu 2015-09-23 20:43:44

Zmieniony przez - desmoRR w dniu 2015-09-23 20:44:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 816
warto dodawać sód do ładowania samymi "czystymi" węglami, w celu uzyskania pożądanego nabicia mięśni i ograniczenia gromadzenia się glukozy w przestrzeni międzykomórkowej, co przyczynia się do efektu "podlania" - mimo, iż ograniczając sód planujemy tego początkowo uniknąć ;) jest to powszechny błąd wielu zawodników. prowodyr tego zjawiska - jedno z białek transportujących glukozę (GLUT4), link do badań: http://ajpregu.physiology.org/content/286/4/R779 proszę wyciągnąć wnioski

łączenie ww z tłuszczami - jak napisał solaros.
dodałbym tu jeszcze kwestię białka - to powinno być wrzucone głównie w formie koncentratu/izolatu (enzymy trawienne glu/pro i środowisko reakcji się tu kłóci, posiłek niepotrzebnie siedzi w jelitach).


Zmieniony przez - Biolchem w dniu 2015-09-23 21:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
Biolchem
warto dodawać sód do ładowania samymi "czystymi" węglami, w celu uzyskania pożądanego nabicia mięśni i ograniczenia gromadzenia się glukozy w przestrzeni międzykomórkowej, co przyczynia się do efektu "podlania" - mimo, iż ograniczając sód planujemy tego początkowo uniknąć ;) jest to powszechny błąd wielu zawodników. prowodyr tego zjawiska - jedno z białek transportujących glukozę (GLUT4), link do badań: http://ajpregu.physiology.org/content/286/4/R779 proszę wyciągnąć wnioski

łączenie ww z tłuszczami - jak napisał solaros.
dodałbym tu jeszcze kwestię białka - to powinno być wrzucone głównie w formie koncentratu/izolatu (enzymy trawienne glu/pro i środowisko reakcji się tu kłóci, posiłek niepotrzebnie siedzi w jelitach).



Zmieniony przez - Biolchem w dniu 2015-09-23 21:25:44


Z tym sodem coś jest na rzeczy, ludzie robią ładowania węglami czysto, a średnio to wychodzi. Sód daje efekt nabicia. Sprawdzę to na sobie, muszę poszukać info ile tego sodu potrzebne.
Odnośnie drugiego pytania chodziło mi o ładowanie fatem przy minimalnej ilości węgli.

Solaros może coś podpowie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium