SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Obczaj na fejsie fanpage "no cardio" autorstwa Tobiasza i Agnieszki Wilk. Myślę, że zgodne z twoją ideą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 41 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2765
W Dnt dajesz do 50gr wegli a reszte uzupelniesz z tluszczu , w DT dajesz w sumie w tych 3 posilkach i wegle i fat. [Bialko w te 2 dni na stalym poziomie wiadomo] . Skoro Dnt zrobiles jako LC to moze sprobuj DT zrobic jako low fat na zasadzie czystego ladowania. U mnie to zmienilo wiele jak oddzielilem czas [a dokladniej dni] , w ktorym jem tylko bialko+wegle i tylko bialko+tluszcz i okazalo sie ze wegle nie takie straszne jak sadzilem i moge ich zjesc o wiele wiecej niz myslalem bez podlewania..a tez mialem podobne spostrzezenia co Ty.

Zmieniony przez - artizmo w dniu 2014-11-03 10:35:46

Zmieniony przez - artizmo w dniu 2014-11-03 10:38:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
w tesco pojawil sie nowy produkt

polecam;)

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dr.TrustMe
w tesco pojawil sie nowy produkt

polecam;)

Dzięki
Jak będę to poszukam

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
artizmo
W Dnt dajesz do 50gr wegli a reszte uzupelniesz z tluszczu , w DT dajesz w sumie w tych 3 posilkach i wegle i fat. [Bialko w te 2 dni na stalym poziomie wiadomo] . Skoro Dnt zrobiles jako LC to moze sprobuj DT zrobic jako low fat na zasadzie czystego ladowania. U mnie to zmienilo wiele jak oddzielilem czas [a dokladniej dni] , w ktorym jem tylko bialko+wegle i tylko bialko+tluszcz i okazalo sie ze wegle nie takie straszne jak sadzilem i moge ich zjesc o wiele wiecej niz myslalem bez podlewania..a tez mialem podobne spostrzezenia co Ty.

Zmieniony przez - artizmo w dniu 2014-11-03 10:35:46

Zmieniony przez - artizmo w dniu 2014-11-03 10:38:01

Nie.
Staram się dawać bialko+ węgle lub fat.
Trudno jest dać tylko węgle albo tylko fat.
A po drugie
Nie wydaje mnie się że dodatek węgli z owoców w ilości 20g czy 10-15g fatu spowoduje szkody.
Najgorzej jest łączyć dużo węgli i dużo Fatu.

Nie jest źle.
Ba
Jest lepiej niż jak zawsze było.
Po prostu spodziewał em się cudów.
Że waga będzie szła na + a pas stał w miejscu albo leciał w dół.
Hej.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 41 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2765
solaros

Nie.
Staram się dawać bialko+ węgle lub fat.
Trudno jest dać tylko węgle albo tylko fat.
A po drugie
Nie wydaje mnie się że dodatek węgli z owoców w ilości 20g czy 10-15g fatu spowoduje szkody.
Najgorzej jest łączyć dużo węgli i dużo Fatu.

Nie jest źle.
Ba
Jest lepiej niż jak zawsze było.
Po prostu spodziewał em się cudów.
Że waga będzie szła na + a pas stał w miejscu albo leciał w dół.
Hej.


Spoko , wiadomo ze nie da sie jesc bez fatu i bez wegli i wiadomo ze 15gr w te czy w te nie zaszkodzi.Nie wiem czy sie dobrze zrozumielismy: oddzielasz duze ilosci fatu od duzych ilosci wegli w posilkach , a ja myslalem o oddzieleniu tego w calych dniach- w praktyce w DT juz bym nie raczyl sie kielbasa i parowkam + ser żólty tylko bym zarzucil wiecej czystych wegli w miejsce tego tluszczu.
Ps. CIekawostka jest ze jak robiles redu to z tego co pisales (a moze przekrecilem) to nogi CI sie odslonily na koncu (albo rowno z dolem brzucha) - a teraz jak jedziesz w gore to nogi nadal wyzylowane a brzuch podlewa. Tak jakby sie kolejnosc zmienila. BTW.Gratuluje kozackiej sylwetki i masa miesniowej - mi brakuje odblokowania glowy na "utuczenie sie" totez zdobywanie masy jest problematyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dzieki
duzo siedzi w glowie

co do redu to bylo tak jak piszesz
woda i fat zszedł na samym koncu z nóg
teraz nadal zyly są

nie wiem jak długo ale jeszcze są
wszystko idzie w bebzon

może to moja herezja bo nie mam potwierdzenia w wyniku badań krwi [bo nie mam opcji zrobienia]
ale to duza zasługa kortyzolu

kortyzol + wiecej kcal

np.niwix jak wrzucał kilka tygodni temu foty to nogi i góra wygląda jak ze scenu
minimum fatu
a brzuch jak przy 15%+

tak juz jest i to trudno zmienić

mozna robić masę bezpieczną ale ona potrwa wieki a nie zawsze mamy pewność że gdy juz zrobimy redukcje to mięcha zbyt duzo nie poleci

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 41 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2765
Ja krąże jak sinusoida miedzy 8% bf a 13%.
Tak mniej wiecej 4 miechy do pol roku zajmuje mi dojscie do tych 13% i raz ze zaczyna mnie to tak łamac psychicznie a dwa ze nie chce potem redukowac wieki, wiec zaczynam ciąć.
Fajnie ze pare osob udowodnilo , m.in Twoj blog ze radykalne ciecie kcal przy odpowiednim postepowaniu zabezpieczajacym wcale nie spali calego miesa w mgnieniu oka i ze mozna ta redukcje przyspieszyc a nie cackac sie z jakims malutkim deficytem miesiacami.

A apropos odkladania fatu zauwazylem dokladnie podobne anomalie. Przed jakakolwiek redukcja w moim zyciu fat mialem rozlozony rownomiernie i gdy poraz pierwszy zredukowalem sie konkretnie to potem zalewajac sie juz nigdy mi lap nie podlalo tylko pozostaly pociete.

Zmieniony przez - artizmo w dniu 2014-11-03 14:32:42

Zmieniony przez - artizmo w dniu 2014-11-03 14:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja mam problemy z fatem w okolicach bebzona
dół i boki
i tam będzie szedł pierwszy

kto ma problemy z nogami czy sutami [estro]
tam pewnie będzie szedł pierwszy
itd.

część rzeczy się nie przeskoczy

jak z insulina mozna sie jeszcze pobawic bez farmakologii - mimikery insuliny czy dietę LC
tak robienie masy na LC czy w ketozie do przyjemnych nie należy

trzeba blokadę z psychy ściągnąć ale imo - zrobic granicę której przekroczyć nie możemy!
wtedy uniknie sie nadmiernego zalania
nie mam na myśli +2% więcej fatu i koniec masy
heh
bo to prowadzi donikąd

ale te +5-8% i koniec

13-15% imo - jest taką granicą kiedy już sześciopaka nie ma - ale niedaleka droga do jego pokazania
powyżej 20% redukcja przedłuża sie o kolejne x tygodni

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-11-03 14:46:13

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
artizmo
Ja krąże jak sinusoida miedzy 8% bf a 13%.

a nie masz tak że krążysz w skali tygodnia tak?
u mnie są dni kiedy czuje się jak młody Bóg
a dwa dni później wyglądam [a może się czuję?] jakbym nie ćwiczył

dzień kiedy robię pomiary nie jest najlepszym dniem
najlpeszy dzien to okolice piątku
wtedy jest szczyt formy w skali tygodnia [juz kilka miesięcy temu to zauważyłem]
drugi dzien regeneracji,przy małej podaży węgli a sporej fatu
nabity,waga największa i jakby mniej fatu

w niedziele - dwa dni później - jest płasko,mniejsza waga
zarazem duzo fatu jakoś [nabicie znika]

ale się nie dziwię bo
mało snu
mniej szamy
mniej płynów
dużo pracy
dużo stresu
i ogólnie wyj**anie na maksa i kapa gotowa


pewnie te pomiary w piątki inaczej by wyglądały .....chociaż odrobinę,ale zawsze +10 do psychy by było

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium