SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Zawsze u Ciebie prążki na lewej czwórce rzucały się w oczy, teraz jest inaczej.
Teraz całe nogi na takich zdjęciach wyglądają bardzo si.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Lewa jest ogólnie mniejsza niż prawa.za to prążki lepsze na lewej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Jak samopoczucie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
solaros
Lewa jest ogólnie mniejsza niż prawa.za to prążki lepsze na lewej


Dysproporcje to ma 99
% ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nóg? Trochę rwia. A ogólnie to zamula. Dobrze ze się zapytałes bo nawet o tabletkach które miałem wziąć rano a nie wziąłem mi przypomniałes.Tak się właśnie czuje.rano myślałem że jest lepiej ,teraz już wiem że jest gorzej. 3 i pół dnia ostalo się.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie dość że w tym miesiącu trylion rachunków przyszło . Bo cześć place co miesiąc,cześć co 2 ,3 czy nawet rok. I akurat teraz się złożyło że wszystkie na raz przyszły. To jeszcze kolejne trylion nieoczekiwanych. Do tego jeszcze źle suple sobie rozplanowaLem. Może inaczej. Dobrze sobie rozplanowalem bo miały mi się skończyć teraz ale już teraz paczka z nowymi miała już być.
A tu nie ma i pewnie do końca września nie będzie.
Białko tylko mam reszta na oparach.

Wczoraj przy okazji kupiłem to



Koleś zachwalal że z mlekiem poezja.

Po treningu zapodaj sobie 40g ,ale przecież kur#a mleka już nie mogę pić.
Wlałem wody.
I cały czar prysl.

Btw
Robiłem Pudding z AN na wodzie i nawet na wodzie kładzie na łopatki ten że sciteca.
Pudding na wodzie to tak samo jak budyń zrobić na wodzie.

Ale dobre i to.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-20 13:32:48

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2304
solaros
mtzwrn
Jak wyglada sprawa trzymania kaloryki ?
Bo pisales, ze zakaldasz np 250g fatu ale jak wpadnie 2x wiecej to nic sie nie stanie - ale kaloryka podskoczy drastycznie i pewnie wykroczy poza deficyt.


mam tlumaczyc dlaczego zwiekszajac kcal sie nie przytyje?


Bardzo bym prosił jeżeli jest taka mozliwosc o wytlumaczenie tego ze sie nie przytyje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
daj mi strone skad pochodzi cytat - caly watek znaczy - bo nie wiem o co chodzi za bardzo a nie chce glupoty napisac

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2304
solaros
daj mi strone skad pochodzi cytat - caly watek znaczy - bo nie wiem o co chodzi za bardzo a nie chce glupoty napisac
https://www.sfd.pl/[BLOG]solaros/Beast_Mode_ON__Na_przekór_stereotypom_[Spis_treści_str._1!]-t1033576-s963.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Zadam drugie pytanie.
Dlaczego robiąc diety typu vlcd/ud (.inimum wegli / i minimum fatu) robiąc ładowanie co 7 dni dwudniowe gdzie wpada około 16g wegli na kilogram masy ciała nie tyle często się nie tyje (waga się nie zwiększa) to atspeuje ubytek masy ciała?

Najpierw trezba sobie zdać sprawę co jest masą ciała. To nie tylko mięsnie albo nie tylko Fat. To głównie woda! Masa narządów wewnętrznych trezba uznać za constans/ nie zmienia się. Więc mamy 4 główne zmienne woda,glikogen,smalec,mięsnie (no i zawartość jelit oczywiscie) . Więc jak następuje spadek tudzież wzrost masy ciała wcale to nie oznacza że nagle złapalismy 4kg smalcu lub mięśni czy tyle samo straciliśmy. To nie realne. Zmiany w ilości tkanki tłuszczowej lub mięsni mierzone Day by day (dzien po dniu) są znikome. To głównie wahania wody.Jeśli jemy lub nie jemy węglowodanów to również glikogenu.A glikogen (1g) to też woda (ok 4g) więc w sumie też 4/5 całości to woda. więc wszelkie wahania wody w 99,9% (jednodniowe wahania wagi).

To po pierwsze .

Po drugie robiąc czy będąc na deficycie tracisz zasoby/zapasy zarówno glikogenu jak i IMTG. Do tego palisz Fat i możliwe że tracisz mięsnie rąk samo.
Ale najwięcej z tych opcji wynosi glikogen bo jego najszybciej możesz oproznic ( nie zapominając ciągle o wodzie!) .

Więc jak robisz ładowanie,jedząc nawet sporo ponad swoje zapotrzebowanie małe szanse są na to abyś cokolwiek przytyl.
A pewnie masz na myśli tkankę tłuszczowa.
Wykonując prawidłowo założenie dietetyczne dla danej diety i mając trening siłowy to jest po prostu nie realne.
Bo ciało najpierw musi uzupełnić zapasy.
Do tego ma swoje teraźniejsze zapotrzebowania.
Do tego wzrasta metabolizm.

Więc dlatego w tym sporcie nigdy nie będzie tak ze 2+2=4
Czasami może być nawet i -1.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-21 11:12:53
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium