SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3837826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Trening wydaje się być konkretny Szkoda że mój ang nie pozwala na przeczytanie tych artów ze przynajmniej 80-90% zrozumieniem .

Solaros - zrobiłeś już parę fat nitów, lepiej wg Ciebie jest zrobić FN przed dniem treningowym czy po dniu treningowym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z T-Nation większość treningów jest cool, chociaż mi HSS-100 nie podszedł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
plan zapowiada sie doskonale. T-Nation treningi ma świetne. Plany i artykułu konkretne i skuteczne. 4 dni treningowe to już dużo. Powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dużo i nie pasi ale 4 dni dla masy to najbardziej optymalne rozłożenie.
Da się w 3 dni ale objętość może zabić progres, co się stało u mnie rok temu..... podejrzewam.
Objętość treningowa + brak regeneracji.

Jest mała szansa na chwilę wolnego w sobotę rano, więc trochę if pójdzie w odstawke w ten dzień i plany się zmienią (medium carb zamieni się na high Carb) ale masa to masa.
I tak miałem w ten dzień Medium + czit mil, więc prawde powiedziawszy lepiej się będę czuł robiąc czita po treningu nawet kosztem zamienienia MC na HC,czy też wydluzenia okna uczty.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-11-03 22:25:16

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Mosto, czy zrobię przed czy zrobię po, u mnie to nadal dzień off więc pomiędzy treningami, więc na jedno wychodzi.
:)
W dzień treningowy jednak bym nie kombinował. Nic się nie powinno stać, ale wówczas ww i białko jest potrzebne, a.nie tona fatu i zero wegli czy mało białka.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-11-03 22:22:04

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Właśnie widzę że u ciebie FN to dzień między treningami. Chodzi mi o to jak się psrawy mają w dniu po FN. Mam dwie opcje DNT, FN, DT albo DT, FN, DNT i zastanawiam się jak będzie najbardziej korzystnie, i czy na następny dzień jeżli jest to DT lepiej zrobić Medium carb czy high fat.

Trochę zawiłe ale mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi.


Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-11-03 22:28:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Pierwsza opcja, w końcu ladujesz imtg, więc trening może być dobry. Ale jak będzie dnt nic się nie stanie.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Solaros będziesz rozpisywał ten trening po naszemu ? Widzę ze fajny trening ale u mnie kiepsko z angielskim a pewnie nie jedna osoby by z niego skorzystała ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie, nie będę. Jest Google translator, nie tłumaczy dokładnie ale zawsze to jakaś pomoc, a do ćwiczeń YT.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
waldi198
Solaros będziesz rozpisywał ten trening po naszemu ? Widzę ze fajny trening ale u mnie kiepsko z angielskim a pewnie nie jedna osoby by z niego skorzystała ☺


jak mi sie bedzie nudzic to moze go rozpisze i wrzuce do dzialu.

pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium