SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3830752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
lody maja ok, ale ostatnio w burgerze kupilem brownie(czekoladowe ciastko) to grzeja i nakladaja zimne lody na gore, nie wiem czy w pl jest to w menu... 4 oj**alem pod rzad ostatnio


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-11-26 13:15:01

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
akurat Soplica orzechowa to poezja w smaku. Mogłabym pic i pić.... aż bym padła pod stół. Właściwie wszystkie smakowe Soplice sa bardzo dobre - truskawkowa, wiśniowa, malinowa, śliwkowa, każdą bez popity mozna sączyć i delektować sie smakiem... niestety
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Malinowa to ohyda Orzech za słodki, pigwowa dobra, ale nie należę do osób, które potrafią się delektować wódą (nieważne jak dobrą). Natomiast mam zwyczajnie tak, że jedna wódka wchodzi lepiej, a inna za cholerę. Stock wchodzi jak woda, a finlandia...na samą myśl mam kaca i odruch wymiotny

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Z alkoholem jak z jedzeniem. Pije sie dla przyjemności, dla smaku, dla towarzystwa. Ja nayebac sie nie lubie, bo sensu w tym nie widze, a szczególnie efekt dnia następnego skutecznie mnie zniechęca. Jednak 1, 2 czy 3 lampki dobrego wina zawsze dobrze smakują. Natomiast z wiekiem mam wrażenie ze zaczyna sie doceniać coraz to nowe gatunki alko. U mnie od dłuższego czasu wsród pewniaków







Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-11-26 14:38:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wojtek wie co dobre, ale wiem to nie od dziś . Piłeś Wojtek 12 albo 18stke? Bo szkoda mi kasy na testowanie, a mamy podobny gust.

Co do orzechowych, to polecam wszystkim fanom deseru Monte drinka Soplica orzech laskowy z mlekiem

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
natalijka - dobrze przypomnialas, wlasnie to byla soplica ta orzechowa, dzisiaj ostatni dzien w pl to jeszcze kupie na zas
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Bzyku - nie piłem jeszcze, ale na święta planuje kupić każda, tak, zeby moc spróbować i porównać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
soplica orzechowa z mlekiem może być, choc dla mnie czysta (jesli tak to mozna nazwać) smakuje najlepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
namowiliście mnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 642 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29892
Soplica orzech laskowy z mlekiem kozak drink, Bzyku dobrze prawie

Co do whisky to bardzo dobra jest jeszcze The Famous Grouse
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium