SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3830718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Piszesz o rzeczach oczywistych. Zawsze jest co jeśli. A wiadomo chyba że jak ktoś ma 8 tygodni i 20%bf to uderza z grubej rury. .....ale myślałem że o tym nie trzeba pisać. Ale tak to z reguły nie wyglada. To są wyjątki. Po za tym nie każdy kto stosuje suplementy startuje. Więc jakiś limitów czasowych zwykle brak.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No bo mimo wszystko jak mnie czas naglił to pisałeś mi "a po co to już dodałeś itp." Stopniowe dodawanie tego typu rzeczy w przypadku redukcji bez terminu to rzecz oczywista i logiczna, chociaż nadal dziwi mnie, że ludzie dodają np. yohimbine mając 17% BF-a, albo efkę albo clen itp. Oczywiście to znacznie przyśpieszy redukcję bo w 8 tyg można mieć poziom BF-a taki albo mniejszy jak po 14-16 tyg bez tego i tu mi nikt nie wmówi "i tak zleci ile ma zlecieć na początku" bo to ch*a prawda. Rok temu na samym T3 które dodałem po 2 miesiącach redukcji ciąłem i ciąłem 5 miesięcy, a w tym roku leciałem na tym od początku + dodałem clen i po 8 tyg miałem BF do jakiego większość chce dojść, a nie dochodzi - znacznie niższy niż po 5 miesiącach zeszłorocznej redukcji Pytanie - czy ktoś chce ciąć 4-5 miesięcy czy 8 tyg. I to co pisze nie tyczy się Jasia 20% bf-a który ledwo co dietę ogarnia.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9907
solaros piszesz, że dodasz coś na dół brzucha bo kortyzol, a ja właśnie zrobiłem badanka i mi kortyzol wywaliło ponad normę i mam problem z dołem brzucha - co na to polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
I od siebie dodam, że już wolałbym na starcie
dać t3 i clen i nie bawić się w powolne dodawanie
i dociąć do fajnego bf-a w 8 tyg, aniżeli dodawać powoli
i pyeprzyć się z redukcją niewiadomo ile bo...
1.Strata czasu.
2.Organizm sam w sobie nie dostaje po dupie od środków. Prawdziwe jazdy związane z redukcją zaczynają się (przynajmniej u mnie)
przez długi czas na deficycie.

Ty możesz dodawać powoli bo i tak masz mega niski BF.
I tak moze dodawać ktoś kto preferuje obecnie modne roczne redukcje (wyjątek jasiu 25% bf-a)

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Konrad. Zrobisz 3-4 podejścia porządnie (!) i raczej zmienisz zdanie. Na początku każdy myśli (ja też) im więcej tym lepiej. Szybciej i w ogóle. Kluczem jest dieta i aktywność. Reszta oczywiście pomaga i to dużo. Ale tymi pierwszymi już można zrobić bardzo dużo. Ja nie wiem co dokładnie robił Mariusz czy bzyku - ale podejrzewam że oni też tetaz myślą trochę inaczej niż te 3 czy 4 lata temu. Z resztą- jaka dietę miał Łukasz i jak wyglądał? Każdy musi dojść do tego sam czego potrzebuje. Chodzi mi o to że nie zawsze myślenie że im więcej oznacz lepiej. Ale do tego potrzeba zmian, obserwacji i wyciąganie wniosków.....jakiś. A nie je chacie jednak schematem latami

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mi chodzi, że gadanie typu: "Nie ma co dodawać odrazu tego i tego bo co ma zlecieć i tak zleci od diety i treningu"
Porównując zeszłoroczną i tegoroczną redukcję to dla mnie jest to bujda.

Ty nie stosujesz clenu, t3 itp. to nie wiesz jak to potrafi
dowalić do pieca jeśli chodzi o tempo redukcji.
O żółtym spalaczu nie wspominam - na żywo widzę jak to tnie ludzi.
Efka przy tych środkach to jest nic.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie. Ja nie mówię aby nie używać w ogóle. Ja - może nie sprecyzowane tego dokładnie a początku, ale sam o tym na szczęście napisałeś- aby mając sporo czasu i bf sięgający 20%+ , ładować od razu wszytsko. Bo to imo mija się z celem. Sytuacja się zmienia- oczywiste- jak ktoś ma 10 czy 12% i zawody powiedzmy za 3 miesiące czy kilka tygodni.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale oczywiście, że ja bym wszystko wrzucał od razu na hurra . Na szczęście mam takiego Adama, który mnie szybko kontruje

Ale teraz na masie, gdzie w ogóle nigdzie mi się nie spieszy, zaczynam bardzo stopniowo.
Zresztą tak samo robię z kilkoma osobami, które prowadzę. Zaczynamy od niczego, żadnego spalacza, dodajemy dopiero później. Bo jak będzie zastój, to co? Tylko podbijanie dawek zostaje i zajezdnia...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No jak się szykujesz do zawodów to tak, bo ja tak miałem. A ja mówię ciągle o fit sylwetce robionej z użyciem środków czyt. taka jaką miałem po 8 tyg redu

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78230
Panowie - każdy jest inny, każdy ma inaczej też ustawiony poziom cierpliwości, funduszy itp.

Jednak powiedzcie mi jedno, chłopakowi który był kiedyś grubasem, teraz trenuje triathlon, ogarnia temat diety, treningi i regeneracji.
Czy da się Waszym zdaniem w sposób naturalny dojść do powiedzmy 8% bf?

Zaczynałem gruby jak świnia, teraz bf ok 12%, fit sylwetka jednak nie hu hu dalej z bf em.
Kiedyś jeszcze szło trochę niżej ale już była yoha i synefryna.
Pytanie z ciekawości rzecz jasna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium