SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
A duzo piłeś płynów do tego? Z drugiej strony przy Twojej strategii to takie ładowania działają jak na UD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Właśnie ani dużo ani mało. Tzn.wiem że mogę i muszę więcej wypić ale nawet jakby nie płyny to gdzie to poszło? Nabicie zerowe. Po treningu powinno być spoko ale już w czasie ładowania powinno być spoko.A nie jest.Z nabiciem akurat wiem że to sprawa soli/potasu i tłuszczy. Bo nie solac i nie jedząc fatu o nabiciu (nie pompa a nabicie ) można zapomnieć. Mnie martwi bardziej brak wzrostu wagi.Wychodzi na tą jakbym nadal tracił płyny. Pewnie rozwiązanie tkwi w zwiększeniu (sporym) spożycia płynów ale łatwiej pisać niż wykonać.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Wyższa szkoła jazdy. A na pewno to juz tutaj było. Czy przed fat nite robisz trening typowo wyplukujacy? Troche mi to sie mija z celem - bo co ma niby fat do glikogenu, ale wole sie upewnić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Nie wiem o jak dużym spożyciu tych płynów mówisz, ale u mnie też ostatnio weszło co prawda 2x mniej tych węgli, bo około 800 czyli jakieś 11g/kg m.c ale samej wody jakieś 5-6l, a na drugi dzień waga delikatnie w dół..
i jeszcze kreatyne ładowałem..



Zmieniony przez - SnicK w dniu 2016-07-18 12:41:15

Zmieniony przez - SnicK w dniu 2016-07-18 12:41:18

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Hehehe a dodaj tak że 150g fatu,nasyconego i waga nie down a up.nawet przy mniejszej podaży wegli. Chodzi o to że np.Lyle McDonald pisał że powinien nastąpić spory wzrost wagi.Ale nie mam książki pod nosem więc też 100% pewności nie mam.Pamiętam jak Wojtek robił ud i też wzrostu wagi nie było. Więc nawet biorąc pod uwagę same węgle- powinny w jakimś stopniu uzupełnić gliko.Nawet nie pijac płynów w dużej ilości to cześć powinna się przemieścić z zewnątrz do wewnątrz komórek mięśniowych. A wychodzi na to że- kiedy waga spada - następuje co? Utrata płynów? czy może smalec się topi 100x szybciej niż powinien? W końcu tłuszcz się topi w ogniu węglowodanów. Im bardziej o tym myślę tym mniej wiem.w każdym bądź razie bankowo płyny/ sól/ potas/ tłuszcze. Ale - nie chodzi mi o to aby podczas ładowania walić i tłuszcz i sól i podejść wodą. Bo taki będzie efekt. Chodzi o to jak to zrobić aby podczas ładowania ww waga pi prostu wzrosła- gdzie teoretycznie powinna skoro ladujemy sporo ww.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie Wojtek. Samo LF i trening powinien zrobić robotę. Ja akurat FN zawsze robię w dnt. I dzień po jest lepiej niż dzień przed.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
U mnie fat palił sie w oczach po ladowaniach. Oczywiście Ty jestes kilka(dziesiat) poziomie wyzej, ale pewnie zasada jest ta sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
No właśnie też tak ostatnio nad tym myślałem, co się dzieje że pomimo sporej objętości jedzenia/płynów waga leci w dół, a na LC nieraz bywa tak, że potrafi się trzymać 2-3 dni bez zmian a nawet wzrosnąć...
Czytałem ostatnio art właśnie o soli/potasie no i teraz coraz więcej osób nawet przed zawodami nie odstawia tej soli jak to kiedyś wyglądało

Ty sluchaj, plaski jestem, na treningach nie czuje w ogole miesnia, zwiekszyc ww? Sol zryj, bo jesz za malo. Im
wieksza tkanka miesniowa/aktywnosc trenigowa tym zapotrzebowanie na sod sie zwieksza. Po tygodniu- no, racja

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12109
Koksu dobrze tłumaczy jak ważna jest sól w naszej diecie ->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
No bo jest ważna. Jak się pocisk to nie tracisz tylko wodę ale też minerały w tym sól. Sól trzyma wodę poza komórkami - ale jej brak też nie dobrze.Tu tkwi problem - znaleźć to spożycie idealne dla siebie.BTW- kolego wyżej pisał o nabiciu czy pompie.Nam chodzi bardziej o to że jak tu zrobić aby po ladowaniu byLO sucho (jak powinno byc) ale żeby waga wzrosła. Dodasz sól/Fat to nabije. Ale przedobrzysz to woda pójdzie nie tam gdzie chcesz.

Zawsze żyłem w przekonaniu jak SnicK- pomimo dużej ilości jedzenia (wegli) waga spadła- kiedy teoretycznie powinna rosnąć.
Kiedy wracamy do diety (low carb) to albo waga w ogóle nie spada albo nawet następuje małe odbicie.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-18 14:07:07

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej