SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
czeka mam albo z Aldi'ego - w sumie najtansza i bardzo dobra.


Albo te drozsze - moja ulubiona


lub


albo po prostu zwykla tescowa - ktora w sumie w smaku zbytnio nie odstepuje


skladowo i btw podobnie

a masy nie zjadam na raz
no chyba ze idzie na wafla/biszkopt - to na raz

a tak to lezy kilka tygodni nawet
ale nie w lodowce tylko w 'ciemnej' szafce

raz zjadlem nawet po kilku miesiacach - jedynie gore musiale zdrapac [i wyrzucic] bo byla twarda
ale zero plesni


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-15 14:28:39

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tak dzis z ciekawosci ogladnalem sonie vlog owcy
jak on kurka na bombie nie byl to chyba jakies czary mary sie staly teraz
typowy wyglad na offie
waga wieksza/wygladowo mniejszy/%bf up
.....no ale skoro twierdzi ze natural to tak musi byc
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
W tesco jest stoisko z ich produktami pokroju różnych przypraw w dużej ilości, jakieś ich markowe, a zarazem nietypowe słodycze oraz czekolada 85% za 1,80 zł tabliczka. Dobrze, że Ty masz tak jak opisałeś, bo ja jak kupię tabliczkę, albo co gorsza więcej, albo masę krówkową to nie potrafię zostawić połowy - albo dojem, albo będę podjadał... Dlatego wole kupić po treningu jakieś batony i mieć je z głowy, a w domu niech leżą same kasze, ryż, owoce i mięcho z tłuszczami

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Tesco u mnie jest chyba jakieś ograniczone...
Wczoraj chodziłem za serkiem homo 0% co zawsze był, ale tylko jednej firmy - nie ma
Czekolada 80%+ tylko wawel i droższe
Jogurty light dwa smaki do wyboru
Ale mąka z kasztanów jadalnych czy makaron bezglutenowy jest zawsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To zależy od kadry kierowniczej w danym tesco. Jedne są bardzo zadbane, mają mega szeroki asortyment, a inne są takie, że leżą zgniłe owoce, półki są puste, a ekspedienci przewracają się z boku na bok i nic nie robią. Np. u mnie obok domu jest bardzo, zwłaszcza że mam całe półki w monsterach zero czerwonych

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Teoretycznie u mnie też jest w miarę szeroki wybór - w końcu hipermarket (są też czerwone i białe monstery )
Ale czasami wydaję mi się, że jak byłem w Tesco w jakimś dużym mieście to wybór dużo większy czy u brata w Irlandii to już wszystko chyba, zresztą Sol mieszka w IE to sam wie najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
A szczęście nie mam problemu z powiedzeniem sobie mogę zjeść tylko 1 kostke...I tyle jem.czy łyżkę maśle orzechowego choć akurat z nim więcej problemu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Od tygodnia mam psa pod opieką. Myślałem że mój syn już nic więcej z nią nie wymyśli. Jednak mu się udało

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Sol, zwierzę 4 nozne, które wazy mniej niż 30kg to nie pies :D

A tak swoją drogą, on ma do obroży przyczepione to auto, czy klej/taśma dwustronna poszła w ruch :D ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Koła się wkrecily w sierść . Bo myślał że po psie można jeździć tak samo jak po tacie i pies sie bedzie tak samo cieszyl.
Szydzilem chyba z 15minut ,bo na początku to było śmieszne. Jak pies się drapal i nie mógł tego ściągnąć a mały stał przerażony jak mu mówiłem że teraz musimy do szpitala dla psów jechać i zrobić operacje.
Mniej mi było do śmiechu jak pies zaczął wyć i gdy się zorientowałem że koła się w skórę wkrecily,a pies aż się trzasl że strachu.Ale Co się zakręci da się odkręcić.......prawie.
Nożyczki poszły w ruch.Odrobina klakow mniej.Ale żyje.
A co do <30kg to racja.

Ale mamy kolejna lekcje że pies nie dla nas.Rok temu bylismy o mqly krok od kupienia psa - a dali go nam doslownie na kilka dni przwd planowana data zakupu.
No może jakbym miał ogród. Bo tak to nie dość że czasu brak na cokolwiek to cza z nim łazic i czekać aż się łaskawie załatwi a potem ganiac i aby wróciła do domu.Bo bardziej u nich robi chyba za pupilka czy maskotke aniżeli psa który się słucha. O wchodzenia na sofy/łóżka już nie wspomnę.Ale poduszki jak.nie widze to sobie ściągnąć jakos potrafi.Bo na misiu leżaku jej chyba za mało wygodnie.
Wiadomo że jakby był mój to bym.się starał aby był bardziej ogarnięty niż tylko zjeść karmę i się nie sesrac w domu.
Równie dobrze moglbym sobie kupić psa na baterie i przyjemniej by mnie nie wqrwial.
Heh




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-16 00:28:14

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-16 00:29:16

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej