SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Tak. Wykład miał Saker i owca plus szmexy.
I mogło mieć 100 innych osób.
Chodzi mi o to- kto chodzi na takie seminaria ?
Kim oni są po za tym że są chłopakami z WK?
Pewnie znowu połowa osób odbierze to jako atak.
To no3 jest atak na nich.
Z resztą mogłem o nich nie pisać.
Chodzi mi o to że na wykład do np. Tadzia mogę iść.
Wiem że coś wyciągnę wiarygodnego.
A jeśli chodzi o temat # bo chyba taki był "przygotowanie formy na zawody" .
Może jestem prosty chłopak, albo czegoś nie rozumiem.
Ale jeśli taki jest temat, to chyba (?) Powinny go przedstawić osoby które startuja x lat i pomagają xx osobom.
Z efektami.
Tak.
Jakby wykład nie miał Saker a Suker , na dodatek Adam.
To warto by było iść ;)

I tak, owca był zrobiony fest.
Ale o tym piszemy od kilku dni czy nawet kilkunastu.
Ładowanie
Vs
Kopiowanie innych.

Jak jeden mógł polecić drugiemu takie rozwiązanie.
A jak ten drugi mógł wziąć i tak zrobić.
W najważniejszy dzień całego cyklu przygotowań.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-27 02:24:01

Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-27 02:30:24

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Z nich jedynie owca ma pojęcie o przygotowaniach do zawodów. Robercik, Saker, Szmexy już nie. Już nawet nie trzeba być mistrzem, ale żeby chociaż ta forma była dobra, a oni sylwetki mieli dobre tylko na fotach z milionem efektów. Nawet w porównaniu do mnie byli ulani.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
No nie zapominajmy, że wykład miał również Jacek Bilczyński. Wprawdzie o regeneracji, ale co do wiedzy to nie można mu tego odjąc....Zdecydowanie


Zmieniony przez - diwadek w dniu 2017-07-27 07:37:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
Te ładowanie zrobił takie, bo kilka tygodni próbował i wyszło mu ok, sam do końca chyba nie wie co sp******ił.
Ja uważam, że forma owcy z zeszłego roku na zawodach była po prostu fenomenalna (%bf). Sam chciałbym to osiągnąć, nawet chwilowo z czystej ciekawości. Jeszcze ciekawa rzecz jest na temat smexy, że kojarzę go z animalpaka, z czasów 2012 może 2013 roku i też zdarzało mu się mocno po ekipie wk jechać. Z tego co dobrze pamiętam, to w zeszłym roku się przeprowadził do warszawy, dziewczyna zerwała z nim i jakoś zakumplował się z ekipą wk.


Zmieniony przez - fitness grzegorz w dniu 2017-07-27 09:17:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No i co to ma do tematu?! To nie fitplota.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
diwadek
No nie zapominajmy, że wykład miał również Jacek Bilczyński. Wprawdzie o regeneracji, ale co do wiedzy to nie można mu tego odjąc....Zdecydowanie



Zmieniony przez - diwadek w dniu 2017-07-27 07:37:36


Nie chodzi mi kto inny miał.
Mógłby mieć nawet i Jezus.

Chodzi mi o to, jak osoba czy osoby które zrobiły formę raz , i to nie wszyscy.
Mogą dawać seminarium o tym jak zrobić "formę startową".
Rozumiesz?
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
Z mojej strony taka ciekawostka po prostu była z nim i tyle, pokazuje, że ludzie bardzo łatwo zmieniają swoje zdanie na różne tematy i przymykają oko na różne sprawy. Ale faktycznie trochę nie na temat.

A co do tej ekipy, jeżeli są chętne osoby i to całkiem sporo, można w ten sposób jakoś zarobić, jeszcze bardziej się wypromować i mieć z tego biznes, to czemu z tego nie skorzystać ? Są o wiele gorsi ludzie na świecie co żerują na ludzkiej naiwności i niewiedzy. A wk są raczej nieszkodliwi.


Zmieniony przez - fitness grzegorz w dniu 2017-07-27 09:52:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja nie mówię sol o tym, że atakujesz, bardziej chodzi mi o kontekst wypowiedzi - że seminarium, że za kasę itp itp.

A oni po prostu zrobili sobie spotkanko z fanami w formie seminarium.

Bilczyński który jest dobrym łbem miał swój wykład, wykład Owcy wg mnie też kiepski pomysł - ale z drugiej strony nie wiesz co tam mówił, bo wg mnie pewnie było mnóstwo ogólników o indywidualnym podejściu, bez konkretnych protokołów.

Więc nie mówię, że atakujesz ;) Co więcej, zgadzam się z Tobą w 90% - że owca nie ma kompetencji do tego typu wykładów, ze Sowiński to inny level itp itp.

Po prostu z twojego kontekstu można wywnioskować że naciągają dzieciaki na seminaria, i to do tego lipne. A prawda jest trochę inna (taka, że nie naciągają i jeżeli coś mogłby być lipne, czego nie wiemy, to wykład owcy, a wykład bilczyńskiego był naprawde bardzo fajny, mozna na yt zobaczyć. A, że poziom raczej podstawowy i bez rocket science, to chyba oczywiste było).



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-07-27 10:00:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Czyt.wyżej. Mogłoby mieć i 100innych osób pokroju Bilczyński ego. Mogli by to seminarium robić nawet za free - ale jakie oni mają kwalifikacje/ poziom wiedzy- aby takie coś robić? To że ktoś zrobi formę raz czy ma kanał na yt, jest już wystarczające? Pewnie taki bzyku , Marian czy inni którzy robili lepsze formy nie pójdą. Choć nie wiem na pewno;) dla mnie osobiście to strata czasu - bo tu o kasę nie chodzi. Wiem że targetem jest gimbaza. Ale nawet jeśli- może ja już jestem tak stary że tego nie ogarniam i wszytsko się zmienia- jak ja byłem młody, żeby ktoś o czymś mówił publicznie (seminarium to nie rozmowa na ławce pod blokiem ) musiał mieć jakieś podstawy. Poziom wiedzy na jakieś poziomie............z resztą, nie ważne.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Żeby uniknac dalszego brniecia w ten wątek, szama że wczoraj.


Tak to wygląda zazwyczaj.
Teraz akurat wyciągnąłem wszytsko do foty.
Ale normalnie to planuje sobie w głowie.

"Paczam" co mam.
Myślę na co mam ochotę.
I taki skład posiłków wymyślam, aby się zmieścić w swoim makro.

No i tak;
2x wrapy = 30g wegli
2x mini Burger = 15g wegli
Mleko 300ml = 10g
Czekolada 20g = 4g wegli
= 59g wegli

Fat:
Wrapy 10g
Mleko 5g
Burger 10g
Czekolada 10g
Orzechy 15g
=50g

Białko:
Szejk 50g
Wrapy ( całość) 60g min
Pudding 40g
Burgery 50g min
Poledwiczka 30g
Szejk 50g
=280g
Gdzie zwierzęce stanowi 90%+

Tam jeszcze jakieś śladowe ilości wpadają z bułki, czekolady czy orzechów.

Na talerzu wyglądało to tak.
Do tego jeszcze
1x Szejk
150g polędwiczki z warzywami







Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-27 10:24:13

Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-27 10:25:54

Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-07-27 11:17:46

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium