SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21507
Taaaaa , też się naoglądałem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
solaros
Niecałe 5 minut później.
No i po walce.
Z Martinem Szpila powinien walczyć a.nie z Wilderem.
Wiedziałem że jest słaby, ale aż tak?



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-04-10 00:20:44

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-04-10 05:08:37


szpilka to się nadaje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szpilka jest dobry do komentowania i kozaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Z Martinem miałby jeszcze szanse.... Chyba

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
chyba to go utemperowali w końcu , może zacznie myśleć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Wątpię w to.. ostatnio pisał na swoim fp, po walce Adamka z Moliną, że jeśli to on by walczył z Moliną to "Nie widzi tego kolorowo dla Erica".

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
I to bdb walka. Obaj wygrali z Adamkiem, obaj przegrali z Wilderem po dobrej walce. Dlaczego w każdym kibicowskim społeczeństwie musi być ta yebana polaryzacja opinii? Albo ktoś jest do dvpy, albo ktoś jest świetny. Czy nie można być po prostu, niezłym/przyzwoitym?

NIE

Szpila przegrał z topką - Jenningsem i Wilderem. Wniosek? Szpilka jest chvjowy i tylko szczeka

Walka z Moliną z punktu widzenia różnicy poziomów (a raczej jej braku) jest bdb rozwiązaniem.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-04-10 11:47:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja pisząc 'myslalem że jest lepszy ' miałem na myśli Martina.
Był wysoko, miał farta że Glazkov dostał kontuzji. Zdobył pas.
Przy pierwszej poważnej próbie - teraz - pokazał że nie ten poziom.
Zgarnął ponad 3banki i poleciał do domu.
Wykorzystał swoje 5 minut.

Szpilka jest dobry, zawsze sądziłem że jest dobry. Ale zawsze sądziłem też że ma za duże ego.
Wysokie ego jest potrzebne w tym sporcie, pewność siebie,mocna psycha (czego Golocie brakowało) ale zarówno z Jenningsem jak i Wilderem za szybko walczył.
Czy to go coś nauczy?
Nie sądzę.
Powinien mieć 3-4walki z.kims na swoim poziomie i potem dopiero o pas.
Bo jak na razie to dostawał kelnerów (bo malina czy Adamek lata świetności mają za sobą) a jak ktoś młody przyszedł i na podobnym (niby) poziomie to przegrywał.

Szpilke albo się lubi albo hejtuje.
Nie da się być obojętnym.
Ja go akurat lubię, nie rozumiem do końca podejmowanych decyzji, ale lubię. Bo ma to coś czego większości polskich ciężkich brakuje.
Ma yebniecie i mocną psyche.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-04-10 12:19:04

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szpilka myślał że jak założy bluzę dill gang to na ringu będzie mógł szczekać jak u siebie pod blokiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Szpilka musi dostać cięzki wpier.ol od jakiegoś przeciętniaka może wtedy nabierze chłopak trochę pokory. Fajnie by było jakby ten Molina go ustrzelił. Ma wystarczający cios żeby zgasić Ajtujowi światło.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium