SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3840603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To ja może dodam tylko od siebie że mam IFBB International Coach Card, którą niektórzy chwalą się wszem i wobec, a poziom wiedzy jaki był na kursie - żenada.

Tzn ja od początku poszedłem na to z myślą o "prestiżowym" papierku, bo fajnie brzmi itp, ale praktyk ŻADNYCH nie było, parę fajnych wykładów (głównie Tadzia Sowińskiego, gdzie jednak większość już wiedziałem) i wsio.

Najlepsze jest to, że surfując po necie, jednak cały czas obcuje z ludźmi ogarniętymi w temacie - czy to np w tym wątku, czy na jakimś przyzwoitym kanale youtube i często mam wrażenie że ludzie przesadzają z tą niewiedzą innych. Jednak nie - jak się zajrzy do prawdziwego świata to rzeczywistość jest okrutna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Ja kiedyś współpracowałem przez chwilę też jednym z czołowych kulturystów tutaj w PL. Co się później okazało po obejrzeniu jednego z filmików, na których został zaproszony jako gość że mam ten sam trening i dietę co on sam..

U mnie na siłowni ostatnio dziewczyna też napisała do takiego typa, uwzględniła że jest wegetarianką, wysłała hajs po czym dostała dietę kopiuj-wklej z mięsem. Napisała mu, że wspominała o tym, że jest wegetarianką to on powiedział, że mu się poj**ało i diet dla wegetarian nie układa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dremor
Najlepsze jest to, że surfując po necie, jednak cały czas obcuje z ludźmi ogarniętymi w temacie - czy to np w tym wątku, czy na jakimś przyzwoitym kanale youtube i często mam wrażenie że ludzie przesadzają z tą niewiedzą innych. Jednak nie - jak się zajrzy do prawdziwego świata to rzeczywistość jest okrutna



Niestety jest okrutna. Diety dietami, nawet prostej suplementacji nie potrafią ogarnąć. U mnie w małym mieście jeden gość miał być trenerem personalnym - zrobił sobie kurs online - a później mnie pytał jaką ma kupić kreatynę żeby go nie zalało

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5424 Napisanych postów 15452 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388637
ale kurs i papier ma? ma, no to jest kwalifikowanym trenerem personalnym hehe, jak by to byla ameryka to by pozwy szly jeden za drugim, takich walkarzy kopiuj/wklej, pewnie podatku tez co drugi nie placi za ta "prace"

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Chodziłem do różnych siłowni. Callypso, Total Fitnes, S4. I na razie raczej ogarniętych gości spotkałem tylko w S4 na Puławskiej. Nie każdy ale było ich sporo - nigdy się nie spotkałem z tym żeby mi nie pomogli z czymś lub nie poprawili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Na taki potreningowy czekałem



Całość = 1 posiłek

250g ww
65g fatu

....no i 130g białka.

O 100g za dużo.
Heheh


Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-01-18 14:32:47
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
130 białka w posiłku ?? przecież to się nie wchłonie i się rozchorujesz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30819 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870875
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Dremor
To ja może dodam tylko od siebie że mam IFBB International Coach Card, którą niektórzy chwalą się wszem i wobec, a poziom wiedzy jaki był na kursie - żenada.

Tzn ja od początku poszedłem na to z myślą o "prestiżowym" papierku, bo fajnie brzmi itp, ale praktyk ŻADNYCH nie było, parę fajnych wykładów (głównie Tadzia Sowińskiego, gdzie jednak większość już wiedziałem) i wsio.

Najlepsze jest to, że surfując po necie, jednak cały czas obcuje z ludźmi ogarniętymi w temacie - czy to np w tym wątku, czy na jakimś przyzwoitym kanale youtube i często mam wrażenie że ludzie przesadzają z tą niewiedzą innych. Jednak nie - jak się zajrzy do prawdziwego świata to rzeczywistość jest okrutna


Tadzia szkolenia bardzo fajne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
prz1993
Schabowy <3

Akurat udawany bo z kurczaka.
Bo Fat trzeba ograniczac po treningu.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium