SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Odwiedzilem Auchana i wszedlem na regaly ze zdrowa zywnoscia a tam zaskoczka
Wzialem na probe wszystkie rodzaje

1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
właśnie paragon wywaliłem i nie pamiętam,Ale jest jakies promo na ich produkty teraz .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ogólnie, to szału nie ma. Wolałbym Gladiatora

http://weganskiepysznosci.blogspot.com/2015/12/wafel-proteinowy-legalized-kex-maxsport.html?m=1 

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
solaros
Kalkulator liczył za mnie.
Ale oszukiwal.


Jaki kalkulator?
Daj namiary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 43 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3648
Stolicowy pakerek 'natural' robi to, czego inni na tonie koksu nie moga. To sie zgadza. Ale patrze na niego i cala reszte tej bandy i szczerze mowiac zaden z nich nie wyglada nawet w polowie jak kable Sola. A z tego co sie orientuje z tego calego tematu to Sol z nienaturalnych spraw to raptem 30mg efy w spalaczu plus zbicie estro, ale na samej koncowce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Saker ma duże lepsze proporcje niż Sol. Po prostu dużo lepszy gen do tego sportu. Mnie ciekawi jaki będzie finał tego tj. ile jeszcze dotnie i jak to będzie wyglądało na scenie w Sopocie. Póki co pokazał badania i wyglądają "naturalnie" xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
prz1993
Następny... Nie wiem, to się wypowiem.



Saker ma dużo lepsze proporcje niż Sol.. Ok , nie wiem po co tu wogóle gadka o chłopakach z Wk i porównywanie ich do Solarosa gdzie widzimy jak Sol wyglada, jaki progress i jaką robotę robi , osiąga wspaniałe wyniki mimo że rzadko startuje a wy piszecie takie bzdury i porównujecie zawodnika do Sakera z wk..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 43 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3648
Panowie pisalem o kablach nie o proporcjach to raz.
Przemek - moze masz racje, moze nie mam zielonego pojęcia o tym, co robi Sol, moze cos tam wchodzi o czym Sol nie musi nikomu mowic, a tym bardziej mnie, gdzie sie nie znamy. Ale sam staram sie z dnia na dzien osiagac progres na wzor Sola, moze troche naiwnie wierzac, ze osiagne poziom, ktory bedzie mnie satysfakcjonowal bez dopingu.
A dwa - każdy ma inny ideal sylwetki, a blizej mojego wzoru jest Sol niz Saker ze swoimi proporcjami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium