SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
fajny filmik


"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
150G węgli i 30 tłuszczy na cały dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
a co w tym takiego dziwnego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
nawet w 30ww i 30tluszczy nie ma nic dziwnego. Kto wie jak takie skrajne kalorie poprawiaja wrazliwosc insulinowa ten zawsze bedzie okresowo z tego korzystac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
Solaros mam do Ciebie pytanie. Jak byłeś na redukcji i złapał Ciebie zastój to zmieniałeś coś w diecie czy jechałeś dalej schematem? Jestem w takiej sytuacji 10% bf i niem co dalej robić.


Zmieniony przez - desmoRR w dniu 2016-06-22 18:07:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Na posiłek 120g/30g. A na cały dzień 150/100.....jeszcze


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-06-22 18:36:03

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
desmoRR
Solaros mam do Ciebie pytanie. Jak byłeś na redukcji i złapał Ciebie zastój to zmieniałeś coś w diecie czy jechałeś dalej schematem? Jestem w takiej sytuacji 10% bf i niem co dalej robić.



Zmieniony przez - desmoRR w dniu 2016-06-22 18:07:48


Bierz na przemian prysznic raz ciepły prawie gorący raz zimny prawie lodowaty..,
Możesz się jeszcze rolować są takie specjalne wałki, Kubie z forum kiedyś kot łapami robił takie masaże i bardzo sobie chwalił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Hehehe to nie był kot a jakiś kociak ;)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Chwila przed treningiem i tak sobie myślę.
Rok temu o tej porze - robiąc pewnie ovt czy gbc - pisałem że ciężko ćwiczę.
Kiedy szedłem na trening który zajmował mi 30-40 min.
Nie powiem bo trening intensywny robiony na max możliwości w tamtym okresie.
Ale ten rok mnie uświadomił że to co robiłem do tej pory ma się nijak do tego co robiłem w tym roku.
Po pierwsze primo REG PARK.
Po drugie - te specjalizacje/priorytety które dodałem na koniec.
I po trzecie - to co teraz robię.
Treningi od 90 do 120min.

Idę na trening.
Ćwiczę- nie siedzę na fonie i między smsami udaje ze ćwiczę- tylko od pierwszej minuty do 90 minuty pot leje się po du**e a zelastwo lata po sali.
Teraz dopiero wiem co to jest ciężki trening i ile dzięki niemu można zyskać jeśli chodzi o budowę (ilość mięśni).

Zawsze sądziłem i będę sądził że dieta jest najważniejsza jeśli chodzi o kompozycje ciała- i tak jest - bo nie ma trening stricte na masę czy redukcję.
Do nasz makro decyduje co robimy,jak wyglądamy od strony kompozycji (ratio fat/mięśnie).
Ale żeby te mięśnie mieć potrzebny jest ciężki trening.

Zawsze to element układanki traktowalem po macoszemu.
Dawałem niby 100% - bo tyle wymagał plan jaki robiłem.
Patrząc z perspektywy obecnego planu - wówczas było max 30-40%!

Do bycia fit wiele nie jest potrzebne.
Jaki trening taka ilość mięśni.
Ale im cięższy trening tym tych mięśni więcej.

Człowiek uczy się i wyciągać wnioski całe życie.
Lepiej późno niż wcale.






Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-06-22 19:18:49

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
solaros
Hehehe to nie był kot a jakiś kociak ;)


Co by nie było, że coś kręce..



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej