SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3830772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dziś nie nagrałem.
Może następnym razem.
Albo jeszcze kiedy indziej.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
solaros, te 10sek to nie za krótko. W sumie nie wiem bo nie robiłem Od razu sobie założyłem 20/40 na spiningu to powiem tak, 40sek przerwy bardzo szynko mijało (nawet za szybko) ale te 20 sek również szybko mijało. A i co zauważyłem, że przy intensywnym, bardzo intensywnym kręceniu tętno wzrasta i to mocno. Ale dopiero na początku przerwy skacze jeszcze wyżej na kilka sekund i potem dopiero spada, ale przez te 40 sek przy kolejnych powtórzeniach już nie znaczenie. Po 8 seriach ze sprzętu spełzałem a nie schodziłem

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
AYCE jest mega. Kiedyś byłem w brazylijskiej knajpie w szanghaju, byly na stołach papierowe ikonki świni albo krowy, już nie pamiętam. Były dwie strony: czerwona i zielona. Po lokalu chodzili kelnerzy z miesem na dlugich szpikulcach i jesli mialo sie zielona strona polozony obrazem do kroili miecho prosto na talerz. Mistrzostwo swiata. Ale byla tylko godzina na zjedzenie. W kolejce jesli bez znajomosci, czekalo sie jakies 1-2h. Pamietam, że zawsze kiedy tam jechalem, to byl obowiazkowy punkt pobytu. Na takim miechu mozna by forme budowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dla wielu jedyny rodzaj mięsa na zrobienie formy to drob
wiec następnym razem zastanów się co piszesz Wojtku

czy 10sek to za mało?
zależy
czasami ludzie robia 30:30 ale - jak już była o tym mowa - mało to ma wsolnego z hiit

nie wiem jakie mam tętno
ale jeśli paw mi podchodzi do gardła
słabo się robi po 2-3interwalach
pompa nieziemska
to znaczy ze dobrze robię

15/45 czy 15/30 zrobie ale nie tak efektywnie jak 10/30
bo de facto wyjdzie na to samo albo nawet i gorzej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
solaros
dla wielu jedyny rodzaj mięsa na zrobienie formy to drob
wiec następnym razem zastanów się co piszesz Wojtku



No tak, to nie to forum ;)
Sorry, ja tam opitalam wieprzowine, wolowine, kurczaki, indyki i idzie jakos ;)
Ty też karkówki i innych sobie nie żałujesz, więc olać wielu, bądźmy jedyni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Ja mam to samo jen każde miecho a piersi nie tykam bo mi się przejadla i rzygam juz nią hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Jak ktoś liczy BTW dokładnie jedzie na low FAT to nie każde mięso się na da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ale to chyba oczywiste.
Tak samo jak ktoś jedzie do 50 czy 100g wegli to CBL odpada albo będzie tylko nazwą.

BTW
Od następnego tygodnia nie zmieniam tylko trening ale na 99% wbijam na Vlcd.
Fajnie się zgra.
2tygodnie szybciej niż planowałem.
Sytuacja chyba będzie tego wymagać.

Ale to się okaże na dniach.
Wolałbym nie ale mus to mus.
Nie chcem ale muszem.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-05-26 11:16:05

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Jak to jest wkoncu z tym Vlcd dobre czy zle ? Warto wrzucić na 3-4 ostatnie tygodnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Wskakujesz na trening z rocznego planu Christiana?
Zaczynasz od fazy 13 czy 14?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium