SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Jasne, a gdzie jest napisane jego imię i nazwisko w tym temacie?
Znasz je?

Edit:
Sol raczej nie ma parcia na szkło - jak co niektórzy.
Ale chodzi o to, żeby pokazać to co zrobił i jak to zrobił.
Co ma do tego imię i nazwisko?


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-11-08 15:35:30
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5294 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
no to jak nie ma parcia to nie wiem o co chodzi jak chce byc na kafelkach to niech napisze do jakiegos moda, a jak komus zalezy na tym co zrobil i jak zrobil to przeciez nie jest temat prywatny...
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Czytanie ze zrozumieniem nie boli Panowie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5294 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
no nie boli, bo przeczytalem jeszcze raz i dalej nic. drugi twoj post i tez nie za bardzo czaje o co chodzi.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-11-08 15:46:31
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
1. Solowi zależy czy ja napisałem, żeby ktoś to wrzucił? Taka mała różnica - a żebyś nie musiał drugi raz czytać, to podpowiem, że chodzi o jakiś rodzaj "nagrody" od firmy dla której było nie było działa.
2. Nie jest temat prywatny a jednak ciężko trafić - nie wiedząc, że taki gość istnieje. Ty zdaje się we wrześniu po zawodach dopiero się uaktywniłeś tutaj, a na forum 6 lat jesteś.

No offense - chodzi o zwykły ludzki gest docenienia tego co robi i tyle. Po co historie dopisywać do tego? :)
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5294 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
poprostu sledze tematy jakie mi pasuje, nie kazdy musi znac kazdy zakatek forum, wypowiadam sie tutaj poniewaz poznalem lukasza osob iscie dopiero we wrzesniu i dostalem ten link... jak ma jakis uklad z sfd to poprostu o tym nie wiem i tyle, tutaj wielu tematow wartych uwagi nie ma na glownej a sa jakies bzdurne arty o kofeinie czy waflach ryzowych sprzed 10 lat, bo widocznie kazdy ma w dupie... dlatego napisalem, ze moze sie zglosic do jakiegos moda, bo widocznie arty na glownej sa wylapywane randomowo, watpie zeby ktos wrzucal takie starocie recznie i w dodatku niektore bardzo nie aktualne.

ja tam nie widzialem twoich postow jako ataku, ani tak nie odpowiadalem, tylko napisalem najprostsza droge


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-11-08 16:00:36
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
No i widzisz.
Mamy dokładnie takie samo zdanie.
Też uważam, że jest bardzo wiele tematów - nie tylko ten, które powinny być promowane.
Akurat tu to napisałem.
I też uważam, że jest tona bzdur czy o waflach czy o schodzącej skórze :)
A układu raczej nie ma, bo i nawet artykułów które pisał, a z których nie jeden korzystał raczej nie podpinali.
I właśnie z tego powodu o którym piszesz, że nie każdy musi znać każdy zakątek forum wspomniałem o tym, aby wrzucić ten wątek na główną - bo chyba lepiej poczytać o Was - o zawodnikach, którzy robicie fajną robotę niż o .... nawet mi się pisać nie chce co tam wpada na główną :)

Aa....
hehe, Sol raczej ostatnią rzeczą jaką by zrobił to odezwałby się do kogoś, żeby mu temat wrzucili na fronta :) szybciej do przyszłego roku na redu poleci ;) ;) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
lordknaga ma racje, jakies dziwne wynoszenie na piedestal, wiadomo ze to co zrobil to duze osiagniecie, ale jest podaz jest popyt, wiec jest skoro wlasciciele strony zamieszczaja art o waflach, to maja do tego prawo, zaloz swoja i udostepniaj to co chcesz na froncie, dziwne podejscie, bo jesli wiekszosc woli czytac o waflach to wiadomo co z perspektywy biznesu pojawi sie na glownej...


forma miazga



Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2016-11-08 16:14:02

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2016-11-08 16:14:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Karpiu,za 200g kreatyny opcja do przemyślenia,)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ludzie - Wojtkowi nie chodzi o wynoszenie na piedestał, tylko o dotarcie z tym dziennikiem do większej ilości osób , które dzięki temu miałyby dostęp do niewątpliwie oryginalnych i cennych informacji nt diety i treningu.

Nie każdy miał na tyle szczęścia, że trafił do dziennika Sola. Czemu by zatrzymywać tę wiedzę tylko dla elitarnego grona, skoro komuś mogłoby to pomóc...

Zamiast czekać na Sola, który nigdy o takie coś nie poprosi to po prostu samemu wyjść z inicjatywą;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej