SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
prz1993
Jest już bdb Zazdroszczę Ci tych fatnite. Ja powyżej 150g tłuszczy tylko tracę ostrość i nabicia nie ma

rok temu ładowałem 400 a nawet 500g w 8h
w wiekszosci przypadkow brzuch - na drugi dzien - na kregoslupie,takie wessanie a nabicie po treningu porównywalne z tym po weglach
nie takie samo

do konca nie wiem jak to określić
tj.pompy jako takiej nie ma ze rozrywa skore [glukoza jednak robi swoje] ale nabicie/pękatość jest podobna

zwlaszcza nabicie i wody podskórnej jakby mniej

tego po fotach tak nie widac ale jak sie mierzy faldy to widac ze mięsień twardszy/wody mniej

ale musze isc bardziej w strone tłuszczów nasyconych ale nie z nabialu a z miesa/jaj bardziej

jak czytalem te szczatkowe artykyly na temat 'fat nite' to jesli juz pisza to pisza o ładowaniu głownie tłuszczu nasyconego
fajnie to sie czyta czy planuje ale ciezko zastosowac aby zjesc np. 250g fatu z karkowki czy kielbasy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tomb1
ogólnie świetnie czyta się twój dziennik, masa wiedzy i ciekawe często kontrowersyjne tematy poruszane o odżywianiu ,
ale tak się zastanawiam dużo się ostatnio mówi o kortyzolu itp, że to głowa ma duży wpływ na to jak wyglądamy sam to potwierdzasz i do tej pory wydawało mi się że jesteś od tego wolny patrząc na twoje podejście do diety a raczej produktów jakich używasz nawet na redukcji i ogólnie ,a jednak wydaje mi się że też dałeś złapać się w tą sieć, często robisz pomiary/ foty przed wyjazdem po wyjeździe przed ładowaniem węglami po fatnite, jesteś mocno przesiąknięty tym podczas tej redukcji(pewnie jak 90 % osób które ''coś'' tam działają na tym polu w tym ja sam ) ale czy takie przejmowanie się właśnie źle nie wpływa na nasza sylwetkę?oczywiście pisze to bez żadnej spiny ale czy właśnie ten większy luz nie idzie w parze z dobrym wyglądem i lepszym samopoczuciem (wiem wiem łatwo się pisze) :)?


ja sie nie przejmuje dieta - czy cos zjem czy nie zjem czy zjem za duzo etc.
kwestia diety odpada

ale tak,masz racje - i tego nie krylem nigdy - wkrecam sobie za bardzo jesli chodzi o wahania formy czy tez wahania wagi
wiem jak to działa,wiem ze to wszytsko to sinusoida ale wiedza jedno a glowa drugie

a foty daje nie po to aby ktos mi pial ze jest zayebiscie czy jest gorzej jak bylo - tak samo jak z fotami jedzenia
zrobiłem to wrzucam

wiem ze jakbym nie dawał w ogóle a tylko na początku i na koncu bylby wiekszy efekt wooow [jesli bylaby duza zmiana]
ale jesli np. pisze że cos podziałało lub też nie miało wpływu na sylwetke - to staram sie nie tylko pisac a pokazac ze faktycznie nie miało/czy miało wpływ

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
taka ciekawostka


dlatego obwód pasa to nie wszystko!
z roku na rok obwod pasa wiekszy - pomimo mniejszego poziomu tkanki tłuszczowej

jakbym teraz sie sugerowal wylacznie czy tez glownie obwodem pasa ktory jest stosunkowo duzy - to bym myslal ze jeszcze duuuuuzo mi brakuje do rekordu [najmniej bylo 78cm w 21014 roku]

ale patrzac na grubość fałd - to jestem w 19 tygodniu redukcji [2014 rok]
ale mam 8kg wiecej i to przed ładowaniem [po ładowaniu jakies 1,5-2kg+]
i/lub
w tygodniu 16 [rok 2015]
ale jakieś 5kg cięższy [bez ładowania!]

czy warto prowadzić dziennik?
czy warto gdzieś na komputerze notować co sie robi / pomiary?

stanowczo tak!

pomimo tego że sa chwile ze nie do konca jestem zadowolony z tego jak wyglądam [kazdy tak ma] - bo tak jest jak sie widzi siebie codziennie to ciezko cokolwiek zanotowac,po prostu tak wyglądamy,nie dostrzegany zmian - wiec warto siegac wstecz i porównywać z tym co bylo rok czy dwa lata temu

wowczas widac jak na dloni co zrobilismy [o ile cos zrobilismy]

ew. osoba trzecia moze nam powiedziec ze sie zmieniamy
ale samemu ciezko ocenic progres



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-06-18 21:29:13

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
Czyli zapowiada się w tym roku kolejny progres patrząc po wynilach i na aktualby tydzień, bdb to sie prezentuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jak napisalem wyzej
ja - nie patrzac na foty czy pomiary z lat ubieglych - nie widze wiekszych zmian
wiem ze waga wieksza,ale tez wiem ze pas wiekszy

ale jak 'paczam' w lusterko - to taki sam

dopiero rzut okiem do zapisek/tabelek z lat poprzednich daje szerszy obraz tego co sie dzieje
bez tego pewnie dalej bym sadzil ze niewiele zrobilem przez te 7-8 miesiecy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
Widzis sie na cdzień i różnicy dla tego nie widzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To napisałem ;)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Przejrzałem trochę Twojego dziennika (dawno nie zaglądałem). Solar szacun, forma bdb.
...
Napisał(a)
Usunięty przez solaros za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej