SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
jest miazga, przód kosa naprawdę, po redu wydaje mi się ze zaszokujesz wszytskihc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
solaros, na zdjęciu z redukcji wyglądasz chyba idealnie, jak gość z okładki MH. Teraz progres masowy widać wszędzie, po redukcji będziesz sporo większy... Co dalej? Jaki masz pomysł na siebie za 3 lata? Będziesz szedł ciągle z masą do góry? Wiem, że coś tam czasem pisałeś o starcie w zawodach jak uznasz, że forma jest godna Ciebie na scenie hehe... A potem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
a potem wygra 6 w totka wyjedzie na arube będzie miał wszystko w dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321811
nawet jak wyjedzie to będzie trenował :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Jak wygra to bedzie miał ludzi którzy bedą trenowali za niego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dideek
taka drobnostka, ale jest
skończyłeś 29 tydzień
zacząłeś 31

a co do przemiany - doszło ewidentnie kilka filetów z kurczaka na całym ciele

Wszystko się zgadza.
Z.wypiskami jestem tydzień do tyłu (dziś wrzucę).
Więc wypiskowo jest tydzień 29.
Naprawdę już 30 ;)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Rafał , takich pełno u mnie. Najgorsze jest to że zero ogłady,u większości. Jakby ktoś ich z lasu wypuścił i przysli do ludzi.

Marian , dzięki ale szoku nie będzie. Tj.szok zrobił Przemek czy (prawie) cienki gościu. To jest szok ;)


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-04-24 12:32:54

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jeszcze tydzień i redukcja.
W.sumie to się nawet cieszę.
Mam dość jedzenia.

Tak sobie myślę, że na masie, przy obecnym systemie mam te 2 dni kiedy jem mało węgli i są zbawieniem. Stanowczo za mało, no ale masa to masa.
Na redukcji z.kolei będę miał (pod koniec) 1 dzień wysokich węgli na które nie będę mógł się doczekać.
W końcu redukcja.
Dlaczego nie da się jeść w połowie jak na masie i palić miecho przynajmniej w połowie jak na redukcji.

Plan na ten tydzień ;
Do pieca doyebac - niczego się nie bać.
Ale biorąc pod uwagę moje chęci to jak skończy się na zrealizowaniu założeń to będzie dobrze.
Choć plan ambitny to 800g węgli, lub więcej.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też pod koniec masy miałem dość jedzenia ale teraz wiem że to było głupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Cienki to pozamiatał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej