SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Czemu w jednym tyg robisz FAT night + 2 ładowania Węglami czy to troche nie za dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie robię,będę robił. W jeden dzień uzupelniam imtg,kiedy nadal węgle nisko - potem zmiana i uzupelniam gliko a fat nisko.

Z fatem nie będę przesadzal jak ostatnio kiedy szły ilości rzędu 5g/kgmc.Teraz plan jest taki aby zjeść do syta a nie pchać na chama (jak było ostatnio).
200-300g będzie enough.
W teorii wszystko pójdzie w muskle (kiedy teraz dwa dni ładowania ww nie zrobiły nic) a mam wegli sporo lub cały tydzień CN i to bez treningu spowodował wzrost wagi o 1,5kg a do tego spadek fatu (chyba).

Kiedy minęły dwa dni w tym jeden na 200g wegli i waga spadła do punkty wyjścia.

Więc aby metabolizm podtrzymać na wysokim poziomie spróbuję tak jak wyżej. To jest chyba klucz do sukcesu.Nie chyba a na pewno.Ale chce to zrobić bez walenia T3,a dieta.

Nie będzie szło - będę robił na zmianę albo mniej (choć i tak już ucialem 50% fatu niż jak było ostatnio).
Choć Fat solo (bez carbloading) może iść sporo.
Fat a potem dwa dni ładowania już nie za bardzo,ale wyjdzie w praniu.

Jak.mówi przysłowie- kto nie kombinuje ten nie ma!

BTW- na czym polega Anaboliczne diet di Pascala?
Na ladowaniu fatu (60% kcal) przez 5 dni a potem 2 dni wegli też na poziomie 60%.
I działa.

Ja będę miał 1 dzień coś pod AnabolicDiet i dwa dni typowego ładowania,gdzie będzie szło ~70-80% wegli,mało białka i jeszcze mniej fatu.

....Ale wyjdzie w praniu.
Nic na siłę.
Nie będzie szło dam jeden dzień ładowania albo rozdziele jakoś.
Na razie się nastawiam że będzie szło ;)



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-06-15 18:31:03

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-06-15 18:34:49

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Pomimo tego że jakimś ich fanem nie jestem to ten film im wyszedł


"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321811
looool
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
sol bo wiem że lubisz , dzisiaj znalazłem parówki ze schabu 90% mięsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Jestem ciekawy jak to Ci wyjdzie.. (zakładam że dobrze ) też teraz będę próbował czegoś podobnego żeby te "trudne" miejsca dopalic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Teraz po 2 dniach na niskich weglach już jestem płaski. Trening robi swoje,nieporównywalnie cięższy niż jaki robiłem rok temu.Rok temu za mało gliko płukalem, teraz wiem o tym. A trening idzie jeszcze bardziej w stronę wyplukanie gliko i wzrostu kwasu mlekowego. Kolejna sprawa to taka że miałem tylko 3 treningi.Teraz jeden extra a czasami dwa.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
Solaros chciałbym poznać twoją opinie na temat cheat day / meal na masie i redukcji, robiony co 2 ~ 3 tygodnie ale wyłącznie na słodyczach typu ciastka chipsy czekolada jak to się ma do formy i czy robiłeś coś takiego ?

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Odnotowales spadek wagi jak byłeś teraz na LC? Ja pomimo mojemu zdziwieniu nie nawet wzrost o 300g i +/- 1 cm w pasie down
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Mi w skali tygodnia- jak jestem na carb cycling tj. w dt mam dużo a w dnt ok.50g waga potrafi skakać o 2-3kg.Obecnie co miało zleciec już zleciało (gliko i część wody czy syf z jelit) więc już skoków nie ma takich.Ale jak dojdą ładowania dwu dniowe to normalna rzecz.Po ladowaniu więcej gliko i wody (nie wspominajac o zawartosci jelit) kiedy po 2-3 dniach na lc znowu wszystko zejdzie.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium