SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3838231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94908 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
W pozach tylem to zamiatasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dzieki
wiem ze jeszcze to nie to - bo imo nadal pozy bokiem sa dl mnie lepsze [lapa + skosy] ale w porownaniu do listopada'16 duzo osob mi powiedzialo ze jest poprawa,wiec cos musi byc na rzeczy - ale to nadal nie to.
Ale z drugiej strony - myslalem ze mam szerok a takie - bo mam - ale skosy tak mywalone ze ta talkie tylko poszerzaja.
Odjac skosy wtedy automatycznia takia sie robie wézsza o kilka cm. I sylwetka V sie porawia. Ale tym samym odchodzi jeden z lepszych elementow.....skosy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No ja staram sie nie trenowwc brzucha wogole bo talia rosnie a nie chce tracic proporcji. Mimo wszystko , robiac martwe i siady ciezkie brzuch sie rozrosl delikatnie. A skosy to to co sie rzuca w oczy

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja brzuch robię tylko na redukcji.
1x week
Kilka serii

Ale nadal panuje przekonanie że od robienia brzuszków - schudnie brzuch.
U mnie każdy Litwin- ale to każdy jeden- robi na początku cardio ,potem brzuch, potem siłowy. A na końcu znowu cardio.
Heh.
Nie muszę pisać że cały rok wyglądają tak samo.
Tylko Retencja mniejsza lub większa.





Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-05-15 14:18:54

Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-05-15 14:19:36

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no ja wiem jak to jest. W Gdyni przez pol roku nikt nic na moje nie zrobil na silce na ktora kiedys chodzilem. I podobne przekonanie, kazdy brzuch tyra jak by to byla najważniejsza partia .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak czytam takie wpisy to nie wiem czy mam się śmieć czy płakać czy napisać "ale pier#olisz".

Niestety chłopak od nas z forum.
Ale takich jest pełno.





Wiadomo że każdy wybiera sobie dietę sam.
Może komuś pasuje jedzenie tego samego.
W co naprawdę szczerze wątpię.
Nikt nie jestylko w stanie jeść tego swego kilka razy dziennie z uśmiechem na twarzy.
No chyba że to czasy wojny i jest w jakiś getcie.

W czym niby ten ryż i pierś z indyka jest lepsza od innych produktów?


Od pieczywa
Tortilla
Frytek
Ziemniaków
Dużej ilości owoców
Jakoś słodyczy czy lodów

Jeśli makro się będzie zgadzało?
I jeśli to duży minus kcal ?



Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-05-15 14:34:18

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870556
Heh też to widziałem. Redukcja dla jaj, na żaden start się długo nie zanosi, i takie podejście... No szkoda że głowa już tak ześwirowała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
solaros, a z drugiej strony - w czym ta pierś jest gorsza? jak komuś taki schemat pasuje to dlaczego nie
mnie jedynie irytuje wygłaszanie wygłaszanie wszem i wobec, że to jedyna droga, a przy okazji jaka to ona jest cholernie ciężka

chociaż ostatnio już co raz mniej takich rzeczy widuję, przynajmniej na face
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
może całymi dniami spaceruje ... chociaż nie, takie coś mogłoby zburzyć cały plan redukcji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium