SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
Ja mam zdiagnozowane IBS. Pamiętam Twoje męczarnie i by się objawy też zgadzały. Fajnie, że to pokonałeś. Ja w dużym stopniu też. Ale u mnie to jest w dużej mierze związane z głową. Jak mam bardziej stresujący czas to się pojawia dyskomfort. Czego bym nie jadł. No i u mnie jednak pewne produkty musiały zostać wyeliminowane całkowicie. Szczególnie żywność z dużą ilością fruktanów powoduje sensacje. Dlatego uważam na nie.


Zmieniony przez - Martainn w dniu 2016-03-16 07:42:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Heh głowa, głowa. Ciągły stres też nie pomaga. A są produkty które te tylko nasilają.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
Są, są. Szczególnie te z zawartością fodmap.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Solaros jakies plany ala "depletion" na święta? Czy poniewaz masa to pełna wy.yebka? Bo ja np już na dość zaawansowanym Reversie (3000 kcal z 2000 kcal pod koniec redu) i nie wiem czy coś robić- chyba zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie zamierzam się obzerac na święta.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Nie zamierzam się obzerac na święta, bo święta mam w każdy DT :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No ja na 3 tys jeszcze tak nie mam. Raz jak doszedłem do 4500 kcal dziennie to tak było faktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Solaros, wiem, że to offrop bo tu masa pełną parą, a ja o redukcji ale nie ma gdzie lepiej zapytać niż u źródła. W wątku konkursowym wstawiłem aktualne fotki, myślisz że CN warto robić już co tydzień? Bylo często pisane, że im większy BF tym zadziwi CN, wstawiłem kiedyś fotki, ocenili BF ma 25%, więc do tej pory robiłem co 10dni, teraz obciąlem kcal do 2200-2300 w DT, 1800dnt. Nie wiem czy mogę zageścic CN i robić co 7dni, mam też inne wątpliwości związane z CN, w temacie grupa wsparcia nikt już nie wspiera wiedzą;) chce to robić dobrze, tak żeby w czerwcu mieć co pokazać na fotkach.


Zmieniony przez - chudywysokigrubas w dniu 2016-03-16 13:48:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
WojtekA4
Nie zamierzam się obzerac na święta, bo święta mam w każdy DT :)

nie chcialem tego pisac


to jest wlasnie ironia
pol roku czy 3 miesiace trzyma sie miske na tip-top
nawet keczupu sie nie uzywa
przychodzi jakas okazja typu swieta i yeb
3 dni jakby pierwszy raz sie lodowke widzialo na oczy
do porzygu

ja wyplukanie robie przed urlopem bo nie po to lece gdzies aby liczyc wszystko
ale nie zrec jak typowy polak w egipcie [nie obrazajac nikogo]

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
chudy
jesli chodzi o doladowanie psychy ale minimalizacja szkod,to typowego CN bym nie robil
tj. wegle i fat do oporu
jednak

albo fat wysoko [fat nite] ale wegle wysoko [carb loading]
jedno i drugie wysoko niestety nie idzie w parze - jesli celem jest poprawa wygladu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej