SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
mega forma, naprawde sucho bardzo

porób foty w pozach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
No nie żałujesz sobie

Powodzenia dalej z formą i michą! Nieraz czerpie od Ciebie pomysły co wrzucić u siebie


Zmieniony przez - GymDope w dniu 2016-07-31 22:06:30
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Nalesniki z dzemorem i te wafle przekladane the best:). Ja dzisiaj zrobilem sobie tosty pelnoziarniste optaczane w miksturze: jajo, mleko, jogurt. Na patelnie i to wszystko polane syropem klonowym, posypane cynamonem, boroki i banan na wierzch SZTOS jak ch** :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Solar, jakie probiotyki wg Ciebie są najlepsze? Nie moge nigdzie znaleźć strony w twoim dzienniku, a wiem że kiedyś pisałes o nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jaki szczep? Ja jak już używam to staram się wybierać aby było kilka szczepów i kilka mld w jednym kapsie. Choć już dawno nie używałem i w sumie różnicy obecnie nie czuje.Kiedyś imo była duża (gdy miałem problemy z uk. tr.) teraz gdy nie mam praktycznie ani enzymów nie używam ani probiotyków.

Bardziej bym celował w aptekę i sprawdzone firmy.

Teraz mam takie.




Ale pamiętaj o tym:
'W celu jak najlepszego przetrwania probiotyków należy podawać je z posiłkiem lub chwilę przed.
Nigdy na czczo!

Posiłek buforuje soki żołądkowe i działa ochronnie.
A niskie pH żołądka niszczy osłonkę kapsułki z probiotykiem, a później uszkadza organizmy w niej zawarte.

Sam posiłek powinien zawierać chociaż minimalną ilość tłuszczu, dobrze jest uwzględnić w nim nieco białka i błonnika. Warto też rozważyć kupno probiotyków w specjalnych kapsułkach dojelitowych, które są tak zaprojektowane by rozpuścić się dopiero w jelitach i dzięki temu będą chronić organizmy probiotyczne w drodze do jelit.'


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-08-01 14:35:17

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nowy trening dziś.
Coś czuję że będzie rzeźnia

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Barki i triceps spłoną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321811
a po treningu : low intensity cardio: treadmil 40min , napewno będziesz robił ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ta,od tego zaczynam.Po treningu silowym druga sesja.

BTW- chodzą do mnie- i to robią głównie Litwini- cardio/silowy/cardio.
Nie muszę dodawać że cały rok wyglądają tak samo.
Nie wiem,może taki mają cel utrzymać to co.mają.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-08-01 16:11:51

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Bo oni codziennie jedzą +15K kcal :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium