SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nie wkrecasz, tez stosowalem i tez znaczna różnica.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MARIAN 17
solaros
Marian jeden wielki h.u.j. Enzymki. W teorii miały pomagać trafić węgle- czyt. mniej problemów podczas ładowania- ale skończyło się na tym co pisze na etykiecie.

Ed.
W sumie na etykiecie pisze tylko że to enzymki i można dodać do porcji wegli / używać podczas ładowania.
Dla mnie to było jednoznaczne z tym że będą lepiej się trawiły.
Mniej wzdęc czy gazów.
Skończyło się jak zawsze.

Choć dziś zobaczę gdy będą szły ww złożone.
Na prostych nie zdały egzaminu.

Wpadlo w sumie 1000g wegli i lekko ponad 50g fatu.






Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-10-22 10:57:59

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-10-22 10:59:01



ja dodałem od paru dni ocet jabłkowy 20min przed posiłkiem 2 łyzki w szklance wody, staram sie dawac do kazdego posiłku ale nie zawsze wychodzi czasem jest tylko w 4, no i nie wiem czy sobie wkrecam czy naprawde jest spora poprawa


Tylko Marian ocet pomaga w kwestii trawienia białek, węgli chyba nie. I w szklance? Ja do buzi i malutkiego łyka biorę

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ocet jabłkowy poprawia tez wrażliwość insulinowa podobno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
ja zawsze polewam kazdy posilek z warzywami, okolo 2 lyzki stolowe i pierwsze co to z rana z pol litra wody z 2 lyzkami naczczo przed posilkiem z 30 minut i czuje duza roznice na flakach, nie mam w ogole przebojow z zolakiem, nie pierdze i czuje ze to zarcie mi sie nie kisi w bebechach za dlugo.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Kiedyś używałem że względu na poprawę wrażliwości insulinowej. Nigdy nie ze względu na kwestie braku np. Wzdęc. Muszę od nowa dodać. Carbogen do kosza . Zero poprawy nawet przy porcji 5x250mg. Gdzie polecają 2-3 x.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
solaros w sumie ot nie wiem czy na wegle też czy nie, ogóle ogolnie czuje poprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
Prawdopodobnie jest to zespol zlego wchlaniania fruktozy, ktory wystepuje u 3/10 osob.

"Zespół złego wchłaniania fruktozy jest wynikiem niedoboru lub braku białka, które jest odpowiedzialne za transport cukru owocowego przez błonę komórkową. Gdy w organizmie brakuje tego białka, fruktoza nie może zostać rozłożona i ulega fermentacji bakteryjnej w jelicie grubym. W konsekwencji tworzą się kwasy i gazy, które powodują wzrost ciśnienia osmotycznego treści jelitowej oraz działają drażniąco na błonę śluzową, czego skutkiem są przykre dolegliwości ze strony układu pokarmowego."

"Należy zaznaczyć, że w przypadku zespołu złego wchłaniania fruktozy każdy ma swój indywidualny próg tolerancji cukru owocowego i u jednej osoby objawy nietolerancji mogą występować już po niewielkiej dawce tego cukru, a u drugiej dopiero po spożyciu sporych jego ilości."

Mam to samo i nie wiem czy tu jakies suple pomoga, ale jak cos znajdziesz to daj znac ;)

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
Błagam.
Jedz owoce, które Ci dadzą np. 150g WW (tej fruktozy już się tam nazbiera) a zjedz 1000g WW gdzie nie będzie w ogóle fruktozy.
Gwarantuje, że po 1k będzie wiele gorzej z bebechami.

Na siłę szukasz po chorobach, a to normalna 'obrona organizmu'.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
Przeczytaj jeszcze raz to co napisalem.

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak wyżej.
Ja nie mam jakiegoś zespołu - z tej prostej orzryczyby że podczas mi dnt węgle pochodzą z samych owoców.
Tu bardziej chodzi o ilości wegli i ich połączenie.
Fruktoza z dużą ilością laktozy.
Czy połączenie innych cukrów.

A nie wiem o co biega więc nie będę strzelał.
Ale wiem że wielka ilość cukru a nie robi krzywdy.
A średnia lub nawet małe ilość tego samego cukru + średnia lub mala ilość czegoś/ lub cukru innego - robi sieke.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium