SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Primavika ma dodatki więc taka super nie jest.

Ja od dłuzszego czasu robie sam i takie jest najlepsze.

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2015-04-29 15:20:20

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
__Logan__
Primavika ma dodatki więc taka super nie jest.

Ja od dłuzszego czasu robie sam i takie jest najlepsze.

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2015-04-29 15:20:20

wedlug Ciebie to zly sklad
składniki:
Orzeszki arachidowe 94%, emulgator: lecytyny (z soi), częściowo utwardzony tłuszcz palmowy (zawartość tłuszczów trans <1%), błonnik pszenny (bez glutenu), aromat: wanilina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Faktycznie. 50g czy 70g pewnie skróci nasze życie o 10lat.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Nie powiedziałem, że jest zła ale że gorsza. Pozatym ja nie kupuje nic co ma utwardzony tłuszcz tym bardziej, że w maśle jest on kompletnie nie potrzebny,

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7845
Felix też bardzo dobre masełko ma polecam też

Solaros, mam jakieś 9,5-10% bf'a widać żyłki na brzuchu, szczegolnie na dole, na klatce, barkach, lapach, fat tylko na nogach i srodkowej czesci brzuszka ;) i myślę własnie czy robic dzis ten cheat meal, bo juz zjadlem 2k kcal czyli calo zapotrzebowanie dzienne ale tylko 50g wegli i mysle czy teraz o 19 taki ostatni posilek zrobic pizze+lody+alpejskie mleczko?

Zmieniony przez - andrzejakd w dniu 2015-04-29 18:09:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak jest okazja to zrób.
Zobaczysz.
Ogólnie przy %bf <10 wskazane jest częściej.
E3-4d.
Ja nigdy nie próbowałem.
Może w tym roku się uda forme szybciej zrobić to aby ją przytrzymać będzie właśnie E3-4d.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
Solar sory za spam ale mam jeszcze jedno nurtujace mnie pytanie, pracujesz fizycznie czy w biurze

Osobiście pracuje fizycznie - na produkcja. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że mam tak długo pracować na czczo, nie chodzi o to że nie dam rady, tylko że psychicznie mam bloka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13873
Mam pytanie do twoich posiłków zaraz po treningu, bo widzę, że bezpośrednio po przyjmujesz głównie aminokwasy i znikome ilości białka i węgli, 45min później w sumie też głównie białko. Dlaczego taki skład posiłków? (wcześniej widziałem, że zaraz po miałeś 35g waxy maize)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Teraz mam 150g ww w ciagu dnia.
Wole zjesc 150g loda ktory mi da 35g ww i niebo w gebie przez 15min niz wypic szejka w ciagu 15sekund z 40g waxy maize i zerową przyjemnoscią.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23488
atsap211

nie chodzi o to że nie dam rady, tylko że psychicznie mam bloka.


To spróbuj się raz odblokować i zobacz jak to jest

Good ol' chicken!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium