SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
wczoraj trening
oczywiscie wsyztsko posypane jak 2 razy na 4 dni

umowilem sie z mechanikiem
co by zaoszczedzic czas wypilem suple przedtreningowe zanim do niego pojechalem bo mial tylko cos zobaczyc
to nic ze czekalem godzine
wiec ochota na trening prawie przeszla
....prawie

pojechalem
trening bajka
nabity strasznie,trening po HC - to co tygryski lubia najbardziej

w koncu - i po raz kolejny - moge to napisac ze czuje plecy

dzisiaj rano czulem sie z 10 kilo ciezszy i tak tez wygladalem
domsy nie daja zapomniec o treningach
ale tez cos mnie lapie,bo juz 13 a mnie sie dalej nie chce oisc dzisiaj na trening
zwykle o tej godzinie juz powoli planowelm co zjem po treningu

tzreba przywalic sporo dawke cynku i wit C po pracy i dojsc do siebie
parowki za mna chodza od soboty,mam chyba ze 2kg w lodowce i co otworze tpo wolaja do mnie 'zjedz nas.zjedz nas'
dzisiaj sie skusze
do tego z 300g kielbaski z grila
mam tez chlebek
kiszone ogorki
wiec bedzie polska noc

piwo tez mam ale nie lubie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
Nie bądź zły. Posłuchaj parówek. Trening na HC to bajka faktycznie. Sylwetka na drugi dzień, nawet przy sporym facie jak u mnie też bajka. Dużo lepsza niż na lc. Nawet żona mi to dziś rano przyznała:D Że wygląd to niebo a ziemia:D


Zmieniony przez - Martainn w dniu 2016-03-16 14:40:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Jaka 13 jak 15 prawie Jołk :)

Sam mam parcie na tłuste rzeczy ostatnio. Wczoraj ładowałem lody z lidla do lodówki i nie myślałem nawet żeby je zjeść, ale jak zobaczyłem parówki i chyba ze 3 czy 4 rodzaje żółtego sera to ledwo się powstrzymałem :)
Podobno jest jakaś zależność niedoborów witamin i minerałów a parcia na róznego rodzaju rzeczy?


Zmieniony przez - diwadek w dniu 2016-03-16 14:53:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
A jak jest parcie na słodycze to oznaka braku czego? ;) M-ka o tym pisała. Ja nigdy tym zagadnieniem się nie interesowałem

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Na slodycze to chyba byla oznaka braku magnezu i chromu , cos mi sie tak kojazy...xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Zależy jakie słodycze. Mi się zawsze chciało słodkiego przed okresem, zwiększyłam tłuszcze w misce, przeszło jak ręką odjął. A wiele słodyczy tłustych w końcu.

No ale panom to okres raczej nie grozi, no chyba że się solidaryzują z drugimi połówkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To też mam chyba niedobory bo do węgli mnie nie ciągnie, za to łyżkę samego majonezu wrąbałem . Pół słoika by wleciało

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tak mam na.... Warzywa ;) i ColeZero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Kazdy ma na cos zachcianki xd a ja mam ochote j**nac 150 w martwym ciagu :) to co to znaczy, ze czego mi brak hee..



Zmieniony przez - sebaMarsz w dniu 2016-03-16 23:13:03

Zmieniony przez - sebaMarsz w dniu 2016-03-17 11:32:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
sebaMarsz
Kazdy ma na cos zachcianki xd a ja mam ochote j**nac 150 w martwym ciagu :) to co to znaczy, ze czego mi brak hee..




Zmieniony przez - sebaMarsz w dniu 2016-03-16 23:13:03

Zmieniony przez - sebaMarsz w dniu 2016-03-17 11:32:17


Siły?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej