SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
na takie dogadzanie mogło by być
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
No jeść trzeba. Nie cpam i nie pije. Wydaje na jedzenie. I wcale nie tak dużo bo i tak musiałbym jeść. Mam jakoś tam budżet od wielu lat i czy jem tak czy inaczej - zawsze ten budżet jest podobny. Ten plus że nas slodycze/lody etc. jest zawsze tanie. Tj. zawsze jest half price jak nie na jedno to na drugie. Jak nie w jednym.sklepie to w innym. Wiadomo że taniej zjeść jaglaka 4 opakowania ale póki nie mam wiatru w kieszeni i co mam mieć zapłacone to mam (rachunki / zabawki dla dzieciaka etc. ) - jem jak jem. Heh
2

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Temat kasy zawsze będzie wracał.
Kto nie ma to nie ma .
Ale kto ma dwie ręce, nogi i głowę na karku w normalnych okolicznościach nie ma prawa być takiej sytuacji.
A równie dobrze mógłbym robić jak robi większość.
Wracam po pracy to mogę się napisać a nawet muszę się napić czteropAK.
W końcu zasłużyłem?
Do tego na weekendzie jakiś flakon plus jakaś pizza - bo weekend no i zasłużyłem jeszcze bardziej.
Nie wspominając o innych używkach.

Ja za tą kasę- za sam czteropAK piwa - mam snickersy, chrupki,lody co mi wystarczą na cały tydzień.
A nie piwo na jeden raz.
I to na jedną noge tylko.

Mam kilku znajomych (pewnie każdy takich ma) co zarabiają o wiele więcej a zawsze narzekają na brak funduszy.
Ale ani nie mają żadnego hobby co by pochłaniaLO wypłatę ani też nie jeżdżą nowym samochodem, czy nie mają żadnego kredytu na karku.
Więc gdzie to idzie ?
4

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Z tego co ja obserwuje - najwięcej siana wśród moich znajomych schodzi na... jedzenie na mieście. Alkohol i fajki to rzecz drugorzędna, ale jedzenie na mieście kosztuje w chvj ...a i tak muszą robić normalne zakupy;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Na d***** kox i lasery
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Weekendowe imprezowanie wiem sam po sobie 4 razy w miesiącu kosztuję tyle że za 4 weekendy picia i zabawy jest 4 miesiące trzymanie zaj**istej diety. I nie przesadzam tutaj jeden drink w Warszawie gdzie jest 50 ml łychy potrafi kosztować często 50 zł a 15-20 zł za lane piwo. Wypijesz na start 3 browary masz 60 zł później 3 drinki i masz 210 coś do jedzenie i masz 300. Później taxi masz 350 i to jest liczenie lekką ręką bo sam nie raz takich drinow wypiłem 10 i masz 500 zł :O ja jyebie jaka to była głupota :( Za taki miesiąc weekendowej zabawy dla mnie to jest teraz dwa miechy diety, saa, profilaktyki, suplementów. Uważam że to co kiedyś robiłem to jawna głupota i w dodatku ja nigdy żadnych dragów nie brałem na imprezach a do tego jak ktoś dorzuci dragi i fajki to dobry Boże :) szkoda że człowiek z wiekiem dopiero myśli inaczej :D
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
albo sie kupuje w żabce 5 browarów po 2zł i kosztuje 10zl zamiast 210 ;)

PS. Nie propaguję spożywania alkoholu.
Nie spożywam alkoholu.
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
To Ty Pająk chyba po gogo chodzisz że takie ceny

Ma pieniądze, to je na co ma ochotę, coś za coś. Ładnie to ująłeś.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
gartuluje w wieku 27 lat szukania własnej wartości na disco w sobotę i upijanie się ...

GRATULACJE !!!
1

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Nie rozumiem do czego to napisałeś. Większość ludzi których znam pracuje od poniedziałku do piątku i w sobotę się bawi. Ja sam lubię dobrze się bawić ale kiedyś kosztowało mnie to naprawdę dużo ale było mnie stać i dalej jest z tym ze wole przeznaczyć pieniądze na inne rzeczy. Fiqus sam jesteś ze stolicy i nie mów mi ze takie ceny to nie jest normalne w centrum gdziekolwiek
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej