SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Też dokładnie nie pamiętam jak to było a.może nadal jest ale dawno temu czytałem o jakiejś substancji czy białka pobieranej z brzucha kobiety w ciąży. Wtedy kiedy człowiek notuje procentowo największy wzrost. Cena kosmos była.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wakor
czytałem gdzieś jakiś czas temu, chyba na kopalni wiedzy, że około 2030 roku mają niby wejść masowo szczepionki typu blokery miostatyny.
ma to niby być lekarstwo dla chorych, np. chorujących na dystrofię mięśniową itp.
ale czy z SAA nie było i jest podobnie?
kto chce ten i tak załatwi
ciekawe czy to kiedykolwiek wejdzie


Ambroziak pisał, że pewne właściwości blokujące miostatynę ma Traganek Chiński (Astragalus membranaceus). Nie jest to drogie zioło, ale czy faktycznie działa to inna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
solaros
kalikstat
kuba_n
lodzianin1
solaros
to jednak nieprawda ze pot to oznaka palącego sie tłuszczu?





wytłumacz to innym


ja słyszałem hasło że pot to łzy palącego się tłuszczu, ale to też średnio ma się do faktów


To Wy nie wiecie, że żeby więcej schudnąć to trzeba się grubiej ubrać?
W szeroko rozumianym internecie można się natknąć na kwiatki, że obrkęcenie się folią spożywczą (!!) pomaga schudnąć.

Co Wy wiecie o odchudzaniu Janusze treningu?

Jak się zapisałem u siebie na siłownię to na wejściu jest napis Belly Attack i duża rolka folii w kolorze pomarańczowym.
Zastanawiałem się po co.
A tu ci moi trenerzy przed treningiem owijali brzuchy swoim podopiecznym.

Choć już od dawna stoi w kącie więc chyba stwierdzili że nie działa.

Tak więc tak samo jak na internetach tłuszcz Można nadal zamienić na mięśnie, podobnie pot to oznaka dobrze działającego spalacza tłuszczu.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-01-10 11:12:23


sam z 15-18 lat wstecz się owijałem później weszły już pasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Anraz
wakor
czytałem gdzieś jakiś czas temu, chyba na kopalni wiedzy, że około 2030 roku mają niby wejść masowo szczepionki typu blokery miostatyny.
ma to niby być lekarstwo dla chorych, np. chorujących na dystrofię mięśniową itp.
ale czy z SAA nie było i jest podobnie?
kto chce ten i tak załatwi
ciekawe czy to kiedykolwiek wejdzie


Ambroziak pisał, że pewne właściwości blokujące miostatynę ma Traganek Chiński (Astragalus membranaceus). Nie jest to drogie zioło, ale czy faktycznie działa to inna sprawa.


nie liczył bym na to bo jak by tak było to by półki się od tego uginały , a jeśli nawet być może ma wg badań to pewnie tak marginalne że nic nie dające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
Jest Sarm blokujący miostatynę dość mocno, ale nawet sam twórca uważa, że póki co nie jest dla ludzi i ostrzega przed tym. Ale na rynku zaraz będzie:D Ja bym jednak tego nie brał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Ale blokery miostatyny to nie sarmy a peptydy
A z tym ziolem to przypomina mi sie jak pol sfd kiedys wcinalo koziradke bo niby tescia podbijala


Zmieniony przez - darknes17 w dniu 2016-01-10 21:21:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
darknes17
Ale blokery miostatyny to nie sarmy a peptydy
A z tym ziolem to przypomina mi sie jak pol sfd kiedys wcinalo koziradke bo niby tescia podbijala




Zmieniony przez - darknes17 w dniu 2016-01-10 21:21:18


nie jedno jeszcze będą wcinać
sam hmb kiedyś jadłem na potęge
sterole itd.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-01-10 21:28:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 977 Napisanych postów 11360 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191393
Martainn
Jest Sarm blokujący miostatynę dość mocno, ale nawet sam twórca uważa, że póki co nie jest dla ludzi i ostrzega przed tym. Ale na rynku zaraz będzie:D Ja bym jednak tego nie brał.


Nie wierz w bajki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
Ja wiem, że to nie sarmy. MK też nie jest sarmem, tak samo jak yk czy gw. Tak mi się powiedziało, bo to wszędzie sarm nazywają:) Wojo to nawet nie o to chodzi czy bajki czy nie bajki. To co mieliśmy do tej pory na rynku czyli lgd, osta, gw czy mk jest stosunkowo dobrze przebadane i to nie są jakieś super nowe środki. W ostatnim czasie przymierzając się do gw przeczytałem masę badań na ten temat, ze względu na to rzekome kancerogenne działanie i okazuje się, że badań nad tymi środkami jest naprawdę dużo i to od lat:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mialem nadrobic wpisy ale jak zwykle nie zadrobilem
po ostatnim tygodniu domsy takie jakbym klatke i plecy pierwszy raz w zyciu robil
kilka malutkich zmian i efekt od razu odczuwalny
nie wiem jak to bedzie na koniec wygladalo ale drugi tydzien mija
dobrze ze robie 6 a nie 4

acha,od dzis wpada 4 posilek [+50g ww => w sumie 500g w dt]
szkoda ze batony nie doszly jeszcze,mam jeden z Sante wiec na dzis jest

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej