SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zmiana produktow jest bo jest nadwyzka
bedzie mniej kcal produkty beda inne

nie wiem czy mialem ibs bo nikt mi tego nie zdiagnolizowal
ale objawy typowe pod IBS

kto to mial to nigdy do konca w 100% komfortowo sie nie bedzie czul
i ja tez nie napisze ze zawsze jest super
ale na pewno nie ma tego co kiedys

nie ma bolu brzucha,przelewania,wzdec,gazow 24/7
jak cos jest to winna jest ilosc jedzenia

bedac na reduckji i jedac 1/3 z tego co teraz - problemow praktycznie brak

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dziwna sytuacja

dzisiaj jechalem do pracy i sobie mysle - po wczorajszym przejedzeniu - ze juz mam powoli doisyc tych kcal
dobrze ze redukcja sie zbliza
dobrze ze dzis wolne

godziny w pracy mijaly i powoli sie zaczynalo
'ale bym cos zjadl hmmmm '
'moze bym na trening poszedl hmmmm '
do tego straszna ochota na zrobienie plecow od kilku dni

i zamiast dzien wolny - po pracy uderzam na trening

jak trenowalem te 3 x w tygodniu to tyle trenowalem
zmienilem na 4
jak teraz sie kielbasi troche i musze chodzic raz w taki dzien raz w inny - to stwierdzam ze nawet te 4 treningi to za malo





Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-03-15 14:34:06

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Skądś znam to :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenuje 6x tydzien PUSH/PULL/LEGS/OFF/PUSH/PULL/LEGS/OFF i czuję moc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CooCaine
Trenuje 6x tydzien PUSH/PULL/LEGS/OFF/PUSH/PULL/LEGS/OFF i czuję moc!

Bez porównania z 3x tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
A kiedy regeneracja? ;) 6 to za dużo jak dla mnie. Te min 2 dni całkowitego offu muszą być.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest tak Push1-Pull1-LEGS-off i teraz nastepny push czyli sa 4 dni na regeneracje pomiedzy cwiczeniami na ta sama partie. Poza tym to nie wypada dokladnie 6 dni. Na 8 dni treningu masz 2 dni przerwy o tak, a nie na 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To co innego.
Wojtkowi też proponowałem wydłużenie tygodnia do 8 dni. Ale za dużo motania. Choć wyjście jak najbardziej dobre.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-03-15 17:03:03

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2976
Robiłem podobne placki z tym, że sama pierś + ketchup + mozzarella(na wzór quritto z KFC). Robiłeś kiedyś HIIT w dni wolne od treningu siłowego? z tego co zauważyłem to raczej było to po siłówce. Ciężko sobie wyobrazić np. FBW a w dni OFF robić interwały (np. biegowe i znów obciążać nogi).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie. Miałem 4 dni wolnego całkowitego i tylko 3 siłowe w tym aż 2x hiit. Po silowym.
Wcale więcej nie oznacza lepiej. Zwłaszcza na minusie kcal.

Na plusie można ten trening czy dwa zrobić więcej bo się zregenerujesz.
Na minusie pogłębia się tylko przetrenowanie,brak dobrej regeneracji (bo to niemożliwe) no i kortyzol up.

Ale nadal wiele osób myśli że ELEM (jeść mniej i ćwiczyć więcej) jest lepiej niż ćwiczyć mniej a zadbać o regeneracje.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-03-15 22:59:24

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej