SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
11-andro jadłem z 5 lat temu z BCL i wtedy zrobiłem formę życia pamiętam i właśnie leciało mocno z brzucha. Tylko, że wtedy to grosze kosztowało, dlatego pytam jakie dawkowanie dajesz. Ja sobie to zostawię na końcówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Sol a co powiesz na to ze u mnie kortyzol jest w połowie granic a teraz na masie wszystkie fałdy +1mm a dol brzucha +4mm to jest porażka ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
3x 100mg,bodajże. Jest 90kaps więc 3x1.

Jak ktoś ma 20%bf lub więcej to żadne specyfiki nie pomogą po za zmianą diety.
Proste.
Świetny obrazek.
Jak ktoś myśli podobnie to jest w wielkim błędzie.

Ja właśnie po to też kontroluje fałdy aby wiedzieć jak idzie i gdzie idzie / lub nie idzie.
Na redukcji wszędzie leciało a na brzuchu nie. Więc wiedziałem że coś jest na rzeczy.
Teraz podobnie.
Fałdy wszędzie prawie stoją a tu yeb na brzuchu.
Dobra pora aby spróbować.

Nie jest do tego wymagany level 115 w poznaniu swojego ciała aby odpowiednio zareagować kiedy widzimy jak na dłoni że tylko jedna rzecz się zmieniać / lub nie zmienia.
Choć znajomość reakcji organizmu tylko pomaga.

Nie liczę na to że mi na plusie kcal nagle żyły się pojawią na brzuchu.
Falda może polecieć, mało realne ale nigdy nie wiadomo.
Wielkim sukcesem będzie jeśli już nie będzie odstawac brzuch.
A jeśli nic się nie zmieni to będę spał spokojnie wiedząc że chociaż próbowałem.

Btw - kolejna rzecz o której cześć osób zapomina.
Masa rządzi się swoimi prawami.
Albo robimy masę z większym lub mniejszym wzrostem całkowitej tkanki tłuszczowej.
Lub stoimy w miejscu robiąc 2kg w 9miesiecy i redukując 1,5kg w pozostałe 3 (gdzie to 1,5to woda i glikogen).
Nie ważne co bierzemy z arsenału w.miarę legalnych środków - poziom %bf i tak wzrośnie.
Ale możemy robić tak aby w miarę równomiernie rozłożył się na całym ciele, a.nie w jednym miejscu.

Choć można brać inse, mastera, do tego sporo propa , dorzucić clen i mamy szansę na suchą masę od początku do końca.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-01-08 15:33:40

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
darknes17
Ja tam ostatnio robilem badania po 2 miesiacach powrotu do silowni na redukcji 2k kcal i wyszlo mi kortyzol dolna granica, testosteron ponad norme. Jak wam nie szkoda 100zl+ na jakies blokery to zeobcie chociaz badanie za 20zl

Taka mała, drobna, w sumie nie zauważalna różnica że Ty masz 20lat, ja 35,Wojtek 30+.
Zrób badania w takich samych warunkach za 10lat, napiszesz zupełnie co innego ;)

Kortyzol ponad normę.
Test dolna granica.

Nie wspominając o insulinie / reakcji na węglowodany.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
witam sam sie zastanawiam nad 11-oxo, brawn czy dragon? jest jakis pewniak czy to loteria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Sol ja tylko podalem przypadek ze nie kazdemu na redukcji od razu kortyzol idzie w gore. Kiedys nikt nie mowil o kortyzolu i jakos ludzie robili formy
Mi chodzilo o to ze ludzie maja nawet i ponad 15%bf-a, chca sixpaka to mysla ze tluszcz im magicznie zejdzie z dolu brzucha, gdzie jest on jeszcze na calym ciele.
U ciebie idealnie widac ze masz takie problemy bo zyly, prazki skora jak papier a dol brzucha zalewa ;)


Zmieniony przez - darknes17 w dniu 2016-01-08 15:50:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dokładnie. Tak jak napisałem,pomiary kaliperem dają obraz co się zmienia a.co nie. Nawet jeśli całkowity %bf jest zły, to pomiary robimy tak samo i zmiany możemy uchwycić. I też oczywiste jest że nie każdy będzie miał problemy z kortyzolem, jak nie Każdy będzie miał problemy z wrażliwością insulinowa. Na ślepo, czy mając 15-20% lub więcej czy bo ktoś używa - na pewno nie ma co zaczynać stosować samemu,bo zazwyczaj jest przykra niespodzianka.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-01-08 17:33:08

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wczoraj FatNite.
Niewypal, bo zamiast 5 posiłków wpadły tylko 3,w.sumie 420g fatu, nie mało. Kolejne dwa miały dać łączną wartość 550.Nie wyszło bo poleglem przed tv, a nad ranem nie chciałem już wciskać.

Dziś z.kolei miał być dnt, ale z racji tego że sytuacja zmienia się z dnia na dzień wypada treningowy. Bardzo si.
Jutro na99% też.
Dziś dół, jutro Góra.

A od poniedziałku wlatuje 4 posiłek, baton + banan + olej kokosowy. Taki problem że batony (flapjacki z Grenade) zamówiłem już dawno a jeszcze nie doszły.
Mam cały jeden baton, więc do środy muszą dojść.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-01-08 17:30:43

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
duckland
witam sam sie zastanawiam nad 11-oxo, brawn czy dragon? jest jakis pewniak czy to loteria


takie środki to zawsze loteria

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
darknes17
Sol ja tylko podalem przypadek ze nie kazdemu na redukcji od razu kortyzol idzie w gore. Kiedys nikt nie mowil o kortyzolu i jakos ludzie robili formy
Mi chodzilo o to ze ludzie maja nawet i ponad 15%bf-a, chca sixpaka to mysla ze tluszcz im magicznie zejdzie z dolu brzucha, gdzie jest on jeszcze na calym ciele.
U ciebie idealnie widac ze masz takie problemy bo zyly, prazki skora jak papier a dol brzucha zalewa ;)



Zmieniony przez - darknes17 w dniu 2016-01-08 15:50:56


Sol ma 100% rację niestety ale wiek nie oszczędza nas

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium