SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
Yerba mate z tego co wiem pobudza, ale słabo
..wiec przy wysokiej tolarancji na kofeinę, to yerba nie ruszy nic

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
dideek
Yerba mate z tego co wiem pobudza, ale słabo
..wiec przy wysokiej tolarancji na kofeinę, to yerba nie ruszy nic



ja słyszałem opinie że pobudza bardziej niz kawa...ale niesttey osobiście nie miałem okazji spóbowac więc niewiem, aczkolwiek wydaje mi sie ze to mało prawdopodobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kwestia dawki, jak to mówi Solaros. Yerba w mocnym stężeniu klepie mocno, ale... czarna herbata zrobiona w stylu "siekiera" też potrafi kopać w chvj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja piję, proporcje zgodne z instrukcją zwykle i nie czuje pobudzenia żadnego. No a w takich mieszankach to słabiutka ona. Z tym, że mocną to nie każdy wypije, zapytajcie Lodzianina jak mu yerba mate smakowała Wg mnie taka "siekiera" to ma smak jakby ktoś zalał pety w popielniczce (nie żebym próbowała). A różne testowałam, smakowe również. Ale taka z lodem to fajna opcja na upały.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Herbatka do pracy.2-3 saszetki na litr wody.Kiedyś brałem kawę,do tego obowiązkowo rano coś ala espresso. Pod koniec pracy często myślałem że mi głowa exploduje,jak jakiś redbul szedł do tego.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Nanit
Ja piję, proporcje zgodne z instrukcją zwykle i nie czuje pobudzenia żadnego. No a w takich mieszankach to słabiutka ona. Z tym, że mocną to nie każdy wypije, zapytajcie Lodzianina jak mu yerba mate smakowała Wg mnie taka "siekiera" to ma smak jakby ktoś zalał pety w popielniczce (nie żebym próbowała). A różne testowałam, smakowe również. Ale taka z lodem to fajna opcja na upały.


polecam porażka jak pety z popielniczki ,Nigdy więcej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Zan8m dam radę wejść na kompa i coś sensownego wrzucić to menu że wczoraj,lc




Wrap z kurakiem
Bułka
2x galaretka 0kcal
50g orzechów


Pierś z fasolka
Galaretka 0kcal


Szejk na wodzie
Ser 60g
Czekolada
Jogurt LF

55g ww
125g fatu


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-05-24 14:16:40

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
gdzie nie wejdę to tortille
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja mam okresy takie ze codziennie albo e2d wpada przez miesiąc pewna rzecz.
Teraz pora na wrapy,z pełnego ziarna a smaczne i tylko 25g.
Rzeklbym że najlepsze wrapy jakie jadłem.

Frytkami się przejadlem.
Ryżem,kasza i makaronem też.......kilka lat temu.
Heh.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-05-24 14:20:28
2

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
frytkami można się przejeść ??
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej