SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma co się śmiać bo samemu wychodzi się na durnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
Forma po prostu klasa. A jeszcze patrząc na liczby kalorie to może być to ciężki szok dla wielu. Ale... może tu jest właśnie droga. Może wielu nam nie idzie bo próbujemy zbyt drastycznie, zbyt mocno ograniczać kalorie. Bo jesteś kolejną osobą poza moim znajomym który zrobił mega formę na dużych węglach. Wcześniej ciął się na ketozach itd. Formę robił, to fakt. Ale dopiero na hc 500g węgli zrobił taką formę, że ludziom szczeny poopadały;) Ja wrzuciłem dużo węgli. Załapałem prawie 6kg ale prawie nic w pasie. Więc może tędy droga? Rotować tłuszczami, a nie wunglem?
Dobrze że nagrałeś filmy bo bym nie wiedział jak zrobić trening pleców. Chyba zrobiłem dobrze, bo NIGDY nie miałem takich domsów w najszerszych:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja nie rotuje fatem, fat mam stale 200g.To jest dziwne że węgle wysoko, fat wysoko (bo 200g) a nie podlewa fest. Do tego - co mnie bardziej cieszy niż nie podlewanie - badania w normie. Są dwie przyczyny robienia masy na czymś takim, ale to nie jest insa i T3 ;)







Przyczyna nr.1
- Niski %bf wyjściowy
To jest warunek Konieczny!

Przyczyna nr 2:
-Rotacja węglowodanami, skrajna rotacja.
Bo mam albo 700g albo ok.50.

Jest wiele argumentów za takim wyjściem, jest jedna osoba która na świeżo może napisać coś o tym bo ja się nie chcę powtarzać, z resztą dla mnie to już standard (taka rotacja) a.nie nowość.

Przyczyn jest jeszcze kilka innych, może nawet nie dużo mniej ważnych
-Trening siłowy, ciężki trening siłowy.
Moje sesje przez całą masę trwały ponad 60minut ciężkiego przerzucania sprzętu, a.nie trening dla samego treningu.
-IIFYM
Dzięki temu głowa jest spokojna, kortyzol pod kontrolą a pasibrzuch który siedzi w.srodku ma aż zanadto czasami.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-04-15 19:33:25

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Też wam się forum krzaczy?
Jakiś Error 500?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
Często sypie sie to SFD
Po chwili z reguły działa

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Chyba trzeba forum zmienić ;)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
nie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Średnio raz w tygodniu sie wysypuje cos na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
No tak. Pasibrzuch i jego poskromienie. To jest chyba główne must do. A może nie tyle poskromienie, co hasło "i wilk syty i owca cała" wtedy tak jak piszesz głowa nie siada i mózg lepiej pracuje. I jeszcze jedna kwestia. Nie panikować jak coś jakiś czas w miejscu stoi. Co nagle to po diable. Ja zrobiłem komplet badań i wszystko gra. Mimo prób z vlcd i innymi masakrami. Teraz nimożliwe. Małe dziecko, sporo pracy, dodatkowe zajęcia ze studentami z zagranicy. Musze mieć dobrą koncentrację, a na vlcd z tym kiepsko:D
A co do błędu to się zdarza co jakiś czas.


Zmieniony przez - Martainn w dniu 2016-04-15 20:10:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Niech stracę, cały tydzień za mną chodzi

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej